Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

W niedzielę 2. kolejka RLPS

Drużyny grające w Raciborskiej Lidze Piłki Siatkowej już jutro po raz drugi w tym sezonie wyjądą pod siatkę.

W niedzielę 2. kolejka RLPS
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Runda zasadnicza nowego sezonu będzie bardziej wyczerpująca dla zawodników RLPS, ponieważ pasjonaci siatkówki mają więcej kolejek do rozegrania, niż w ubiegłym roku. W II kolejce najciekawiej zapowiada się bezpośrednie spotkanie zespołów, które wygrały swoje pierwsze mecze. Enter El-Bis Instal zmierzy się z Lunatykami. Enter w pierwszym meczu wygrał z JP Telebim 13 3:1, a Lunatycy pokonali Złotnik Chrzanowski 3:2. Któraś z tych drużyn będzie miała po jutrzejszym meczu na koncie jedną przegraną. W pozostałych parach, aktualny lider Nowiny.pl, który wygrał przed tygodniem z Omertą 3:0 będzie podejmować Złotnika. CXT Rozruch Ofistar po niespodziewanym zwycięstwie nad sm-foto.pl AiR Team zagra z JP Telebim 13. W czwartym meczu RLPS zagrają ekipy, które meczu jeszcze nie wygrały: sm-foto.pl AiR Team zmierzy się z Omertą. Wszystkie mecze zostaną rozegrane w niedzielę w salach sportowych SP 18 i G 3 w Raciborzu.

Zapowiedź drugiej kolejki 9.10.2011 r.
g.10:00 (parkiet) Enter El-Bis Instal – Lunatycy
g.10:00 (regupol) sm-foto.pl AiR Team – Omerta
g.11:30 (parkiet) Złotnik Chrzanowski – Nowiny.pl
g.11:30 (regupol) JP Telebim 13 – CXT Rozruch Ofistar

 

L.P.DrużynaMeczePunktySety
1.Nowiny.pl133-0
2.Enter El-Bis Instal133-1
3.CXT Rozruch Ofistar133-1
4.Lunatycy123-2
5.Złotnik Chrzanowski112-3
6.sm-foto AiR Team101-3
7.JP Telebim 13101-3
8.Omerta100-3

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Baksiu (93.105. * .32) 08.10.2011 19:51
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

W tej ostatniej rubryce wybiera się króla strzelców ja bym wybrał...moją siostre bo jak kopie to nawet nie zgina kolan w nodze mówie Wam nr.1 na śląsku :)

~kibic (87.205. * .191) 08.10.2011 15:12
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

Faja tabelka - Drużyny, mecze, punkty i BRAMKI HEHEHEHE