Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Być liderem tak jak w lidze

ZAKSA Kędzierzyn Koźle szykuje się do wielkiego powrotu na europejskie areny.

Być liderem tak jak w lidze
Patryk Czarnowski - środkowy ZAKSY

W środę niesieni dopingiem kompletu widzów gospodarze zamierzają w efektowny sposób rozpocząć rywalizację w Lidze Mistrzów. Pierwszym rywalem wicemistrza Polski będzie mistrz Serbii, Partizan Belgrad. - Nie zamierzamy lekceważyć żadnego z rywali i choć ten zdaje się być na pewno w naszym zasięgu będziemy bardzo skoncentrowani mówi scoutman zespołu ZAKSY Oskar Kaczmarczyk. - Wiadomo, że Serbowie zawsze grają z determinacją o każdą piłkę i takie mecze z ich udziałem udało mi się zobaczyć. Na pewno nie wolno pozwolić im na nabranie ich rytmu gry dodaje - Kaczmarczyk. - Będziemy się starali utrudnić im życie zagrywką ponieważ mają spore kłopoty z odbiorem „flota” (dla ciebie : lekka zagrywka mierzona w rywala w sposób techniczny). Mamy „rozrysowane” ich zagrania i wiemy, że mocnymi punktami będą atakujący Mijailovic oraz przyjmujący Minic – kończy Oskar Kaczmarczyk ocenę rywala.


ZAKSA przystapi do meczu z Serbami w składzie, który wystepował w ostatnich 3 wygranych meczach ligowych. Kędzierzynianie pokonali w nich między innymi mistrza Polski Skrę Bełchatów i trzecią drużynę kraju Resovię po 3:0.  - Jesteśmy dobrej myśli, ale boisko zweryfikuje zarówno nasze jak i rywala umiejętności oświadczył po ostatnim meczu ligowym kapitan ZAKSY Sebastian Świderski. Mecz w środę w hali „Azoty" przy ul.Mostowej o 18.00.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].