Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Mecz na szczycie w RLPS

W niedzielę w salach sportowych SP 18 i G3 zostanie rozegrana III kolejka Raciborskiej Ligi Piłki Siatkowej.

Mecz na szczycie w RLPS
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Najciekawiej zapowiada się pojedynek drużyn ze szczytu tabeli, czyli lidera CXT Rozruch Ofistar i wicelidera Entera El-Bis Instal. Niemniej ciekawe starcie kibice będą mogli obserwować w sąsiedniej sali gdzie Lunatycy zagrają z Nowiny.pl. Obie te drużyny spisują się na razie poniżej oczekiwań. W kolejnym meczu zmierzą się numery 3 i 4 w tabeli, czyli Złotnik Chrzanowski i sm-foto.pl AiR Team. W czwartym spotkaniu III kolejki zagrają ekipy z ostatnich miejsc - JP Telebim 13 i Omerta.

 

 

III kolejka (23.10.2011 r.)godz. 10.00 Enter El-Bis Instal - CXT Rozruch Ofistar (parkiet)
10.00 Lunatycy - Nowiny.pl (regupol)
11.30 JP Telebim 13 Omerta (parkiet)
11.30 Złotnik Chrzanowski - sm-foto.pl AiR Team (regupol)

 

Aktualna tabela:

1. CXT Rozruch Ofistar  2    6    6-2
2. Enter El-Bis Instal     2    5    6-3
3. Złotnik Chrzanowski  2    4    5-3
4. sm-foto AiR Team    2    3    4-3
5. Lunatycy                  2    3    5-5
6. Nowiny.pl                 2    3    3-3
7. JP Telebim 13          2    0    2-6
8. Omerta                   2    0    0-6

7 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~słyszałem to i tamto (95.160. * .22) 22.10.2011 14:08

Mirek jak nie wiesz dokładnie to się nie wypowiadaj.

~Mirek (83.10. * .126) 22.10.2011 12:20

Krzysiek Perszel - wiadomo ze ma pekniety obojczyk ta podstawe czaszk, slyszalem ze gdzies ma dwie sruby wkrecane. Szybkiego powrotu do zdrowia ...

~marus (78.31. * .17) 21.10.2011 12:19

ten młody chłopak co gra z Wami pierwszy sezon z kręconymi włosami wpadł pod samochód? oby szybko wrócił do zdrowia. życzcie mu wszystkiego dobrego od nas.

~Kuba (10.0. * .110) 21.10.2011 11:11

komentarz dla znawcow bajek: Lunatycy są jak Wójt w wyscigu z ZygZakiem - start to nam moze nie wyszedl, ale lepiej pozno niz wcale :) Moj brak na boisku mam nadzieje, ze nie bedzie wielkim obciazeniem, ale strata praktycznie na caly sezon naszego najmlodszego kolegi (potracony przez samochod wyladowal w szpitalu w ciezkim stanie), ktory swietnie sie spisywal w pierwszych meczach - niewymowna! Nie mniej jednak jak zawsze celujemy w pudlo! Do niedzieli :)

~kibic (78.31. * .17) 21.10.2011 10:42

CXT dostanie lanie od Entera - zobaczycie

~sympatyk (78.31. * .17) 20.10.2011 10:16

no będzie się działo. Na pewno poznamy jedną odpowiedź - czy CXT gra w tym sezonie tak dobrze czy na razie po prostu wygrało pierwszy mecz z Airteamem który nie był jeszcze w formie i drugi z JP telebim, który należy do drużyn realnie o mniejszym potencjale niż czołowa szóstka. I stąd taki dobry wynik. Mecz z Enterem może pomóc odpowiedzieć na to pytanie. Jeśli wygrają znaczy że w tyku są poważnym kandydatem do medalu. Jeśli łatwo przegrają będzie to znaczyło że droga do medalu daleka. Enter na razie ogrywa czołówkę i widać brak medalu w zeszłym roku działa na nich mobilizująco. Nowiny szukają na razie zgrania i to będzie dla nich dobry test mecz czy forma idzie w górę po słabym spotkaniu ze Złotnikiem. Lunatycy mają swoje problemy kadrowe (skręcona noga Kuby), ale w meczu z budującymi dopiero formę i zgranie Nowinami są jednak faworytem. Złotnik i Airteam to mecz zagadka. nie potrafię tutaj wskazać faworyta. W ostatnim meczu też wszystko jest otwarte.