Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Ambitna walka dała zwycięstwo Borucinowi

Niezwykle zacięty pojedynek stoczyli zawodnicy Naprzodu Borucin i KU AZS UŚ Katowice w VIII serii II ligi tenisa stołowego.

Ambitna walka dała zwycięstwo Borucinowi

Spotkanie, które trwało blisko dwie godziny zakończyło się zwycięstwem tenisistów Naprzodu 6:4. - Trudno było przypuszczać, że uda nam się zdobyć komplet punktów, bo nie zagraliśmy podstawowym składem - powiedział Marek Ciemienga, jeden z zawodników Naprzodu. Decydujące dla losów spotkania były mecze nr 7 i 8. Wcześniej Borucin prowadził 3:1, po przegranych przez Naprzód deblach zrobiło się 3:3. Mecze nr 7 i 8 zakończyły się po pięciu bardzo wyrównanych setach - oba na korzyść Naprzodu. Już wtedy było wiadomo, że klub z Raciborszczyzny zdobędzie u siebie przynajmniej remis. Zwycięstwo drugoligowcowi z Borucina zapewnił Bogdan Piecowski, choć wygrał 3:0, to mecz był bardzo emocjonujący. Ostatecznie Naprzód zwyciężył w meczu z Katowicami w stosunku 6:4 i awansował na ósme miejsce w tabeli. Po dwa punkty dla gospodarzy zdobyli: Marek Ciemienga, Bogdan Piecowski i Mirosław Piecowski. Skład uzupełniał młody zawodnik - Artur Grela.

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~przyszły kibic pinponga (83.5. * .216) 30.10.2011 22:11
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

chyba se wybiora do Borucina na pinpong take fajne kibicki!!! kiedy zaś grajum ????????????????????????? dajcie znać pryndzej(3-4 dni)

~cimi74 (31.222. * .59) 29.10.2011 18:40
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Heja Borucin heja

~:) (93.105. * .67) 29.10.2011 13:16

nice :)

~Haha (87.205. * .241) 29.10.2011 11:54

ale uszatek xd

~Maciek Rybus (93.175. * .133) 29.10.2011 00:38
oceniono 3 razy
-1
Zgłoś

Słitaśna focia z tą lalunią:*:*:*