Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Przegrana Krzanowic z Gliwicami

W meczu II ligi siatkówki kobiet siatkarki GS UKS Krzanowice przegrały u siebie z  AZS Politechniką Gliwice 1:3.

Przegrana Krzanowic z Gliwicami

Przed tym spotkaniem przeciwniczki były wiceliderkami II ligi i zajmowały jedno miejsce wyżej od drużyny z Krzanowic. Gliwiczanki to spadkowicz z pierwszej ligi, który znów chce powrócić do wyższej klasy rozgrywkowej. Pierwszy wyrównany set należał do gospodyń, którego wygrały 25:20. Niestety następne trzy sety padły łupem gliwiczanek, które swym doświadczeniem i bardzo dobrą zagrywką przechyliły szalę zwycięstwa na swoją korzyść.  W drużynie z Krzanowic szwankowało przyjęciem, które przy dobrej zagrywce gości zadecydowało o losach spotkania.

GS UKS Krzanowice - AZS Politechnika Gliwice 1:3 (25:20, 14:25, 16:25, 18:25)

GS UKS Krzanowice: Magdalena Sławik, Barbara Otlik, Sylwia Balcer, Agnieszka Breitschedel, Aleksandra Baron, Magdalena Bahryj, Justyna Hońca - libero oraz Klaudia Nagler, Joanna Świerczek, Daria Pylypiw, Karolina Daniszewska - libero.

WiZ

Czytaj więcej w najnowszym numerze Nowin Raciborskich

 

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Podpisz się... (83.26. * .213) 08.11.2011 20:39

fatalnie, czy nie, trenuja i graja dla siebie, i wyciagaja sobie SAME wnioski, to duze dziewczynki.

~miś (83.7. * .21) 07.11.2011 10:57

na własne życzenie ,bo grały fatalnie:(