Niedziela, 17 stycznia 2021

imieniny: Antoniego, Jana, Sabiniana

RSS

Epidemia koronawirusa:

Przyszłość Rogów na razie bez bramkarzy

23.01.2012 22:11 | 12 komentarzy | art

 

Ruchy transferowe w Przyszłości Rogów na razie tylko w jedną stronę. Do nowych klubów odeszli podstawowy do tej pory bramkarz Mateusz Łobaczewski, obrońcy Roland Kachel i Remigiusz Hudek. Z gry w Przyszłości zrezygnował też drugi bramkarz Rafał Niedziela.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

 

Łobaczewski i Kachel przeszli do Energetyka ROW Rybnik, zaś Hudek do Pniówka Pawłowice. Najbardziej dotkliwa jest strata dwóch pierwszych zawodników, którzy jesienią byli pewnymi punktami Przyszłości. Jeśli dodać do tego utratę Niedzieli to okazuje się, że Przyszłość została bez bramkarzy. Trudno oczekiwać, że w bramce na stałe stanie weteran Grzegorz Tomala, który co prawda znajduje się w kadrze Przyszłości, ale przede wszystkim zajmuje się szkoleniem bramkarzy.

Trener Przyszłości Tomasz Sosna uspokaja, że to tymczasowy stan rzeczy. - Rzeczywiście na razie ruchy transferowe wyglądają tak, że piłkarze tylko od nas odchodzą. Odeszli dwaj nasi bramkarze, ale trenuje z nami trzech nowych. Nazwisk na razie nie chcę zdradzić, żeby nikt nam ich nie sprzątnął sprzed nosa. Mogę tylko dodać, że chodzi o jednego doświadczonego golkipera, oraz dwóch młodszych. Jesteśmy już dogadani, oni muszą tylko uzgodnić sprawy w swoich dotychczasowych klubach. Myślę, że umowy podpiszemy na dniach – wyjaśnia Tomasz Sosna. Innych transferów trener raczej nie przewiduje bowiem nie pozwala na to klubowa kasa.

 

(art)