Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Punkt Borucina na początek drugiej fazy rozgrywek

Rozpoczęła się walka o miejsca 9-16 drugoligowego KS Naprzód Borucin w lidze tenisa stołowego.

Punkt Borucina na początek drugiej fazy rozgrywek
Mirosław Piecowski to kluczowa postać w borucińskim teamie

W pierwszym meczu, który był rozegrany jako XVI seria całego sezonu tenisiści Borucina zremisowali w wyjazdowym meczu z KU AZS UŚ Katowice 5:5. Najwięcej punktów dla Naprzodu zdobył Mirosław Piecowski (2,5), natomiast dwa dołożył Bogdan Piecowski. Pół punktu wywalczył Jarosław Góralik. Nie udało się Markowi Ciemiendze, który nie wywalczył żadnego punktu, przegrywając oba swoje mecze w stosunku 3:2. Sytuacja tenisistów Borucina jest trudna, bo mają tylko 4 punkty przewagi nad strefą spadkową. Istotny będzie mecz z Jastrzębiem, który Naprzód rozegra w najbliższy czwartek na wyjeździe.

Grupa B - mecze o miejsca 9-16

L.P.DRUŻYNAMECZEPUNKTYMAŁE PUNKTY
9.UKS Wolej Ruda Śląska161779:81
10.ULKS Tajfun Ligota Łabędzka161680:80
11.KTS Kłodnica Kędzierzyn-Koźle161164:96
12.KS Naprzód Borucin161060:100
13.LUKS MGOKSiR-TRO MEDIA STEGU Korfantów16963:97
14.JKTS Jastrzębie Zdrój16639:121
15.KU AZS UŚ Katowice16349:111
16.KU AZS AJD Częstochowa16031:129
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].