Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Radni dali popis na boisku [zdjęcia]

Zakończył się Turniej Radnych Powiatu Rybnickiego. Na boisku stawiły się drużyny z Gaszowic, Jejkowic, Czerwionki-Leszczyn, Świerklan oraz rady powiatu.

Radni dali popis na boisku [zdjęcia]

Turniej został zorganizowany przez radę powiatu, a jego celem była integracja samorządowców z całego powiatu rybnickiego. Wprawdzie w turnieju nie uczestniczyła drużyna z Lysek, ale inni bawili się całkiem dobrze. Turniej odbył się w sali Gimnazjum w Jankowicach. Na parkiecie królowali panowie oraz jedna pani - Barbara Watoła, która grała w drużynie Gaszowic. Ostatecznym zwycięzcą turnieju zostali gospodarze, czyli gmina Świerklany. Drugie miejsce zajęła reprezentacja rady powiatu, a trzecie Czerwionki-Leszczyn. W drużynach oprócz radnych zagrali wójtowie gmin.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~koko (31.63. * .49) 30.06.2012 21:05

francik z chowańcem to ty meczu nie wygrasz