Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Szczęśliwe zwycięstwo Chwałowic

Po przerwie zimowej swoje rozgrywki wznowiły drużyny rywalizujące w A klasie. W Chwałowicach doszło do meczu derbowego. Miejscowa drużyna podejmowała bowiem MKS Radziejów.

Szczęśliwe zwycięstwo Chwałowic

Faworytem tej potyczki byli gospodarze, którzy cały czas mają szansę, aby włączyć się do walki o awans. Przez większość spotkania dominowali jednak przyjezdni. Gdy wydawało się, że bramka dla Radziejowa jest kwestią czasu to gospodarze wyszli na prowadzenie. Do świetnie wrzuconej piłki w pole karne najwyżej wyskoczył Skaba i umieścił ją w siatce. Piłkarze Radziejowa do ostatniej minuty próbowali doprowadzić do wyrównania. Jednak w tym dniu nie byli w stanie pokonać bramkarza gospodarzy, chociaż na to zasługiwali. Po ostatnim gwizdku przyjezdni powtarzali, że piłka nożna nie zawsze jest sprawiedliwa a gospodarze cieszyli się ale tylko z wyniku.


Pierwszy Chwałowice - MKS Radziejów 1:0 (0:0)
Bramka: Rafał Skaba (71. głową)

Chwałowice: Sobieraj, Cichocki, Sułkowski, Zniszczoł (63. Nieszporek), Wojaczek (45. Dziurowicz), Machoczek, Nowak, Baron (70. Adamczyk), Skaba, Gąsior, Węgrzyk (45. Korytowski).

Radziejów: J. Dyczka, Kogut, Kuczmaszewski, Wypchoł, Kałan, Łyżwiński (75. Zieliński), Wałach, Błanik (87. Basik), Birówka, Z. Dyczka (75. Urbaś), Herman.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~kibic (93.105. * .96) 27.03.2012 12:06

doprzerwy karny doRAdziejowanie odgwizdany

~atom (37.30. * .41) 26.03.2012 17:37

szczęśliwe , ale jakże ważne zwyciestwo. GKS !