Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Ćwierćfinał Pucharu Polski rozlosowany

19 września rozegrane zostaną kolejne mecze Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Racibórz.

Losowanie skojrzyło ze sobą LKS 1908 Nędza i KP Unia Racibórz, KS Rafako Racibórz i KS Przyszłość Rogów, LKS Naprzód 32 Syrynia i LKS Krzyżanowice oraz LKS Naprzód 46 Zawada i LKS Silesia Lubomia.

Do półfinału awansują zwycięzcy meczów. W 1/8 finału Nędza pokonała Gaszowice 3:1, Unia Racibórz wygrała z Krzanowicami 5:2, Rafako zwyciężyło Kuźnię Raciborską 4:2, Rogów tryumfował nad Borucinem 3:1, Syrynia okazała się lepsza od Tworkowa wygrywając 7:0, Krzyżanowice strzeliły 5 goli Gorzycom, Zawada rozprawiła się z Pszowem 3:1, a Lubomia wyeliminowała Czyżowice zwyciężając je 3:1.

Początek meczów o godzinie 16.00.

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Marilynn (188.147. * .233) 18.08.2023 15:52
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~zdrówko (91.200. * .109) 08.09.2012 12:04
oceniono 3 razy
3
Zgłoś

Wyniki / Terminarze, Piłka nożna IV liga so 15:00 Przyszłość Rogów -:- Pniówek Pawłowice, czy aby napewno IV liga. Drogi kozz, pisz o polityce tam można pierdoły pisać.

~brawo (77.253. * .5) 08.09.2012 11:36
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

krzyzanowice dzisiaj pokaza rafako jak sie gra w piłke hahaha

~łopatek (83.30. * .231) 08.09.2012 10:00
oceniono 3 razy
-1
Zgłoś

Tylko Rafako!!!

~Podpisz się...ULALA (79.191. * .10) 07.09.2012 20:50
oceniono 6 razy
2
Zgłoś

..Przyszłość Rogów OLE