Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Sześć goli w starciu Krzyżanowic z Rakowem Częstochowa - VIDEO

Nie brakowało pięknych goli, brutalnej gry i nagłych zwrotów akcji. Wszystko w czwartkowym meczu Śląskiej Ligi Juniorów rocznika 1994.

Sześć goli w starciu Krzyżanowic z Rakowem Częstochowa - VIDEO

Materiał wideo:

Wielu kibiców jest zdania, iż widowiska stworzone przez piłkarzy ze ŚLJ są ciekawsze niż lokalne mecze "okręgówki", A, B czy C klasy. - Jest więcej żywiołowości, techniczych akcji i zaangażowania - twierdzą kibice i działacze. Jak wyglądał mecz XIII kolejki pomiędzy LKS Krzyżanowice a Rakowem Częstochowa przekonasz się oglądając materiał VIDEO.

8 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~zaw (77.255. * .53) 20.10.2012 12:01
oceniono 6 razy
6
Zgłoś

Jeśli już to jesteśmy zawodznikami Odry Wodzisław nie żadnego jedłownika . Osoby które nie mają żadnego pojęcia w tej sprawie prosiłbym żeby sie nie odzywały . Jesteśmy Krzyżanowice i to sie liczy

~FanKrzyzanowice (89.72. * .120) 19.10.2012 17:40

to w IV lidze a nie "ŚLJ"

~~~markos (193.150. * .1) 19.10.2012 17:28

Jedłownik jest na 1 miejscu w IV lidze, jeśli już szukasz...

~FanKrzyzanowice (89.72. * .120) 19.10.2012 17:15
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

brawo chłopaki , dawno w tym regionie , nie było drużyny w "ŚLJ"

~LKS (89.72. * .120) 19.10.2012 16:48
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Jest opcja zeby gdzieś zobaczyć cały mecz?

~~markos (78.131. * .130) 19.10.2012 16:12
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

Bo są zawodnikami Krzyżanowic, a nie Jedłownika

~markos (88.208. * .52) 19.10.2012 16:00
oceniono 4 razy
-2
Zgłoś

Czamu sie nazywają krzyżanowice jak tam grają wszyscy z jedłownika ?

~Bingo players o may (87.205. * .146) 19.10.2012 12:55
oceniono 3 razy
3
Zgłoś

Reguła najlepszy :) Brawo oby te drugie miejsce się utrzymało, niestety Gwarek jest poza zasięgiem ale jest i tak dobrze... Pozdro i gratulacje