Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

50 lat minęło. Raciborski WOPR wykonuje wspaniałą robotę.

Na pływalni Zespołu Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego odbyły się obchody 50-lecia Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Wśród gości obecny był Wiceprezes Zarządu Głównego WOPR Wiktor Maciej Zajączkowski. Osobom, które współpracują z raciborskim WOPR-em wręczono odznaki. - Nasza formacja jako oddział raciborski liczy ponad 400 członków - powiedział Piotr Krużołek, prezes WOPR Racibórz. Wiktor Zajączkowski podkreślił wspaniałą robotę, która jest wykonywana na terenie Raciborza w kwestii ratownictwa wodnego.

Po oficjalnej uroczystości odbył się pokaz ratowniczy w wykonaniu ratowników oddziału WOPR w Raciborzu. - Polegał on na pokazaniu umiejętności nie tylko pływackich, ale też umiejętności posługiwania się podstawowym sprzętem ratunkowym - powiedział Krużołek, prezes WOPR Racibórz od 1998 roku.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Członek WOPR (178.56. * .39) 05.01.2013 20:40

Szkoda, że na tak ważną uroczystośc nie zaproszono wieloletniego Prezesa WOPR o/Racibórz w latach 1976-1997. Powodzenia na najbliższe 50 lat!!!!