Poniedziałek, 24 lutego 2020

imieniny: Macieja, Bogusza, Jaśminy

RSS

Mariusz Teodorowicz zwyciężył walkę na gali MMA Challengers 8!

23.01.2013 23:41 | 10 komentarzy | kozz

Jeden z członków Berserker\'s Team Venganza Racibórz - Mariusz Teodorowicz odniósł zwycięstwo na gali organizowanej w katowickim Spodku.

Mariusz Teodorowicz zwyciężył walkę na gali MMA Challengers 8!
fot. mmanews.pl
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Organizacja MMA Challengers to jedna z najlepszych organizacji MMA w Polsce, na której występowali m.in. Artur Sowiński, Marcin Hedl czy Borys Mańkowski. Mariusz i jego przeciwnik zdecydowali się na walkę w stójce, w której dominowały wymiany ciosów prostych i niskich kopnięć. Teodorowicz górował podczas jej trwania i to właśnie on, jednogłośną decyzją sędziów został zwycięzcą pojedynku.

Dzień później w Zamościu odbyła się gala PLMMA 11, której organizatorem jest Profesjonalna Liga MMA. W niej również wzięli udział członkowie klubu – Mateusz Lewandowski oraz Maciej Teresiak. Maciej niestety przegrał swój pojedynek z dużo bardziej doświadczonym Marianem Ziółkowskim. Walka Mateusza natomiast została przerwana. Przeciwnik trafił nieprzepisowo Lewandowskiego w oko co spowodowało kontuzję. W klatce pojawiła się ekipa medyczna, trwały też sędziowskie narady. Ostatecznie przerwano walkę i ogłoszono werdykt "no contest".

Zdjęcia możesz zobaczyć TUTAJ