Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Rybnicki Klub Taekwon-do: sukces w Bułgarii

Z początkiem marca w Bułgarii odbył się puchar Europy w taekwon-do. W imprezie świetnie zaprezentowali się zawodnicy z Rybnika, którzy wywalczyli medale zarówno indywidualnie, jak i w konkurencjach drużynowych.

Rybnicki Klub Taekwon-do: sukces w Bułgarii

Sukces Rybnickiego Klubu Taekwon-do jest tym większy, że niektóre ekipy startujące w zawodach to drużyny narodowe, dlatego naszym reprezentantom przyszło się mierzyć m.in. z najlepszymi zawodnikami Ukrainy, Białorusi czy Bułgarii. Nie przeszkodziło to jednak w zajęciu wielu pozycji medalowych. Amadeusz Myszka był najlepszy zarówno w walkach indywidualnych +85 kg jak i układach inywidualnych. Był także członkiem ekipy, która zdobyła złoto w walkach drużynowych i układach drużynowych. Trzecie miejsce w układach stopni mistrzowskich (II dan) wywalczył Grzegorz Szałkowski, który zdobył też dwa złota w drużynie. Poza sukcesami w zespole, Rafał Poleszak był drugi w walkach tradycyjnych oraz trzeci w układach stopni mistrzowskich (IV-VI dan). Do dwóch złotych medali drużynowych Łukasz Kubiak dodał dwa srebra: w walkach do 57 kg oraz w walkach tradycyjnych. Dwa razy na najnizsyzm szczeblu podium stanęła Sonia Przeździng - w walkach do 55 kg oraz układach stopni mistrzowskich (I dan). Dodajmy, że złotą drużynę w konkurencjach walk i układów uzupełnili Paweł Stęclik i Rafał Majewski. Rybnicki klub wywalczył ostatecznie trzecie miejsce w klasyfikacji medalowej seniorów i czwarte miejsce w klasyfikacji medalowej klubów. Nasi zawodnicy znacznie przyczynili się też do zwycięstwa Polski w klasyfikacji generalnej krajów.

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~ankag (93.105. * .62) 02.09.2013 23:59

oby tak dalej

~Rybniczanka (93.105. * .60) 18.03.2013 11:16

Sztuki walki w Rybniku jak widac na wysokim poziomie w przeciwienstwie do wielu innych sportow tak promowanych

~błąd (80.238. * .20) 13.03.2013 16:24

Sonia Przeździng*

~Mirek z Rybnika (93.105. * .60) 13.03.2013 16:12
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

Ogromny sukces , gratulacje