Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Samborowice pokonane. Były Unita strzela hat-tricka dla Ocic

B klasowe Samborowice w ostatnim sparingu przed rundą wiosenną podejmowały na swoim boisku ostatnią drużynę A klasy - LKS Ocice Racibórz.

Samborowice pokonane. Były Unita strzela hat-tricka dla Ocic

Drużyna prowadzona przez Wojciecha Maksymczaka nie pozostawiła złudzeń gospodarzom. Trzy bramki byłego piłkarza Unii Racibórz - Dariusza Binka i dwa gole Daniela Skupnika dały wysokie zwycięstwo Ocicom. Honorowe trafienie dla miejscowych zdobył Tomasz Śliwiński.

Samborowice w pierwszym meczu rundy wiosennej raciborskiej B klasy będą podejmować u siebie LKS Owsiszcze. Ocice powalczą o pierwsze punkty w sezonie na boisku lidera - Naprzodu Borucin.

 

LKS Samborowice – LKS Ocice Racibórz 1:5 (1:2)

Tomasz Śliwiński – Dariusz Binek 3, Daniel Skupnik 2.

 

Lubisz sportnowiny? - kliknij nas na facebook'u!

 

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~gonzo1 (91.224. * .191) 02.05.2013 09:25

do Ekipa Ocice City!!! ty buraku ze wsi!!! jest was tam 3 ludzie na krzyz a wypisujesz bzdety!!! jestes pusty !!!

~Ekipa Ocice City (94.40. * .2) 02.05.2013 01:02

Ocice city kto wjedzie zabity i najlepsi jestesmy my

~taa.. (94.254. * .246) 17.03.2013 23:26
oceniono 12 razy
6
Zgłoś

malo obchodzi mnie Twoj komentarz panie kreatywny,bo zaloze sie ze lepiej bys sobie nie poradzil. z reszta, nie znam bramkarza ktoremu pilka nie wpada do siatki.. a tak nawiasem,to akurat w tym sparingu ja puscilem tylko 2 z 5,wiec nie wiem skad ten komentarz

realistka 17.03.2013 21:20
oceniono 16 razy
8
Zgłoś

Kreatywny-a może Ty stań w bramce i spróbuj a potem sie wymądrzaj!!! Co?

~kreatywny (93.105. * .214) 17.03.2013 20:59
oceniono 17 razy
-5
Zgłoś

Ten Klecha jest słaby, niby dobrze broni a do siatki piłka wpada