Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Huragan przeszedł przez Borucin

Nie takiej inauguracji spodziewali się tenisiści stołowi i sympatycy drugoligowego Naprzodu Borucin. W pierwszym meczu ligowym Naprzód przegrał we własnej sali z Huraganem Sosnowiec 3:7.

Huragan przeszedł przez Borucin

Borucin już jedenasty sezon gra w drugiej lidze tenisa stołowego. - To będzie kolejny sezon w którym będziemy walczyć o utrzymanie. Na trzy drużyny tenisistów i cztery piłkarskie dostajemy z gminy tylko 26 tysięcy złotych. To kpina - mówi tenisista, a zarazem sponsor borucińskiego klubu, Marek Ciemienga.

W spotkaniu z Huraganem Sosnowiec ekipa z Borucina nie zagrała w swoim najsilniejszym składzie. Zabrakło Mirosława Piecowskiego, który jest po operacji łękotki, a także Sebastiana Góry i Jarosława Góralika.

W czwórce, która wyszła na mecz z Huraganem znaleźli się: Patryk Mrozek, Bogdan Piecowski, Marek Ciemienga i nowopozyskany zawodnik z Pszowa - Mateusz Lasota.

Kolejny mecz Naprzód Borucin rozegra na wyjeździe z AKS Mikołów, który w pierwszej kolejce wygrał z ULKS Tajfun Ligota Łabędzka aż 10:0.

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~tenisista (31.222. * .68) 15.09.2013 12:37

20 oczek musimy zdobyc a bydzie dobrze

~....niu (109.243. * .22) 15.09.2013 07:40

Czy wygrywasz czy nie.... GŁOWY do góry Panowie!! Dopiero 1 kolejka zanami, sporo punktów do zdobycia przed NAMI! ZIcke Zacke HEJ HEJ HEJ! PS Patryk potrenuj odbiór moich serwów :P

~la la (88.208. * .120) 14.09.2013 17:18
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

piecki są już cięcy ja but

~tak (83.10. * .216) 14.09.2013 15:36

o ja cie RUDY :D ale beka