Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Biegli na przełaj pod okiem strażaków

Strażacy z Rzuchowa zorganizowali dziś bieg na przełaj po swojej wiosce. Była to ostatnia z zaplanowanych akcji w ramach projektu „Pędź po zdrowie, gdzie w Rzuchowie”. Mieszkańcy wioski, starsi i młodsi oraz każdy chętny mogli wziąć udział w biegu. Dla przedszkolaków wyznaczona trasę krótszą, dla starszych dłuższą. Na mecie każdy otrzymał brawa, a tuż za płytą boiska czekała już ciepła grochówka.

Biegli na przełaj pod okiem strażaków

Najszybsi biegacze
Przedszkolaki:
1. Mikołaj Gołofit
2. Karol Gołofit
3. Klaudia Gosek

Uczniowie podstawówki:
1. Miłosz Musiolik
2. Filip Franiczek
3. Wiktoria Kwiatkowska

Gimnazjaliści:
1. Dawid Kwiatkowski
2. Marzena Kuźmińska
3. Piotr Granieczny

Dorośli (kobiety):
1. Bożena Franiczek
2. Aleksandra Pytlik
3. Ilona Kuźmińska

Dorośli (mężczyźni):
1. Krzysztof Skupień
2. Damian Gołofit
3. Marek Mandera

Więcej o wydarzeniu we wtorowym wydaniu Nowin Raciborskich.

Czytaj więcej w najnowszym numerze Nowin Raciborskich

 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].