Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
W Rzuchowie bez zmian. Strzelec znów bez punktów [ZDJĘCIA]  

Zajmująca czwarte miejsce druga drużyna Przyszłości Rogów była w sobotnie popołudnie przeciwnikiem LKS Strzelec Rzuchów.

World Cup Racibórz 2022 z Unią [ZDJĘCIA]  

19 listopada na stadionie Unii przy ul. Srebrnej zorganizowano turniej World Cup Racibórz 2022. W raciborskim mundialu wzięło udział 10 drużyn, które rywalizowały ze sobą w kilkunastominutowych spotkaniach 6x6. Temperatura na minusie nie przeszkodziła piłkarzom w grze oraz dobrej sportowej zabawie.

Był taki mecz: LKS Strzelec Rzuchów - LKS Pstrążna [WIDEO] 

Od 10 lat na portalu Nowiny.pl publikujemy skróty meczów z lig lokalnych i ekstraligi kobiet. To doskonały czas na to, żeby przypomnieć sobie o tym, że... był taki mecz! Kolejny mecz jaki przypominamy to spotkanie LKS Strzelec Rzuchów - LKS Pstrążna.

Był taki mecz: Strzelec Rzuchów - LKS Samborowice [WIDEO] 

Od 10 lat na portalu Nowiny.pl publikujemy skróty meczów z lig lokalnych i ekstraligi kobiet. To doskonały czas na to, żeby przypomnieć sobie o tym, że... był taki mecz! Kolejny mecz jaki przypominamy to spotkanie Strzelec Rzuchów - LKS Samborowice.

Był taki mecz: Strzelec Rzuchów - Dąb Gaszowice [WIDEO] 

Od 10 lat na portalu Nowiny.pl publikujemy skróty meczów z lig lokalnych i ekstraligi kobiet. To doskonały czas na to, żeby przypomnieć sobie o tym, że... był taki mecz! Kolejny mecz jaki przypominamy to spotkanie Strzelec Rzuchów - Dąb Gaszowice.

Dziewięć goli jednego zawodnika w tym pięć z rzutów wolnych 

Nieprawdopodobną formą błysnął w niedzielnym meczu raciborskiej B klasy Rafał Mandera. 

Lider na glinianych nogach. Raszczyce w okręgówce, ale w Rzuchowie przegrały [ZDJĘCIA]  

Drużyna z Raszczyc zagwarantowała sobie grą na boisku awans do klasy okręgowej, jednak od maja przegrała aż 5 z 8 meczów. W czwartek mimo, że prowadziła 1:0, to przegrała ze Strzelcem Rzuchów 1:3. Jeśli w ostatniej kolejce Raszczyce przegrają w Krzanowicach, a swój mecz ze Studzienną wygrają Czarni Gorzyce, to mistrzem raciborskiej...

Płomień Kobyla wysoko wygrał ze Strzelcem Rzuchów  

Dziś na boisku w Rzuchowie padło aż 11 goli.

Beniaminek z Lysek nie dał szans Strzelcowi Rzuchów  

W sobotnie popołudnie na boisku w Lyskach swój inauguracyjny mecz rozegrał tegoroczny beniaminek raciborskiej "A" klasy, miejscowy LKS Lyski oraz LKS Strzelec Rzuchów. Gospodarze nie dali dojść do głosu przyjezdnym i rozbili ich 9:2.

A klasa: LKS Tworków - LKS Strzelec Rzuchów [skrót meczu]  

Zobacz w obszernym materiale wideo najciekawsze sytuacje z meczu raciborskiej A klasy pomiędzy Tworkowem a Strzelcem Rzuchów

Tworków zwyciężył Strzelca Rzuchów [WIDEO]  

Mecz w Tworkowie był ostatnim rozegranym jesienią w ramach raciborskiej A klasy. Gospodarze wygrali ze Strzelcem Rzuchów 2:0, choć zwycięstwo nad niżej notowaną drużyną nie przyszło łatwo. Tworków przezimuje na pozycji wicelidera A klasy. Zobacz bramki w materiale wideo!

Rudy mistrzem jesieni   

W niedzielne, deszczowe przedpołudnie na boisku w Rudach odbył się ostatni mecz jesiennej rundy. Zdobyte trzy punkty w tym spotkaniu zapewniły gospodarzom pierwsze miejsce w tabeli.

Radość, race, krzyki - Awans Rzuchowa po barażu [WIDEO]  

Zobacz jak wyglądał przebieg drugiego meczu barażowego o raciborską A klasę pomiędzy Zgodą Zawada Książęca a Strzelcem Rzuchów. W pierwszym spotkaniu w Rzuchowie był remis 0:0.

Strzelec Rzuchów w A klasie [ZDJĘCIA]  

Niespodzianka w dwumeczu barażowym o raciborską A klasę. Strzelec Rzuchów awansował kosztem Zgody Zawada Książęca.

Przekręt w B klasie: LKS Lyski zostanie ukarany. Zawada Książęca w barażu zamiast Kobyli 

Niedzielny mecz B klasy pomiędzy LKS Lyski a LKS Zgoda Zawada Książęca zakończył się remisem 3:3, co oznaczało, że zespół gości nie awansował na miejsce dające możliwość awansu do A klasy poprzez mecz barażowy. W to miejsce wskoczył LKS Płomień Kobyla, który pewnie wygrał w Górkach Śląskich 10:0 i zajął drugie miejsce....

[ZDJĘCIA] Nieboczowy rozjechane przez Strzelca  

Odra Nieboczowy utrudniła sobie rywalizację na swoim boisku ze Strzelcem Rzuchów. Już po kwadransie spotkania gospodarze grali w dziesiątkę, gdy bramkarz Odry zobaczył czerwoną kartkę. Mecz raciborskiej B klasy zakończył się zwycięstwem Strzelca 5:0. Zobacz zdjęcia!

Biegli na przełaj pod okiem strażaków  

Strażacy z Rzuchowa zorganizowali dziś bieg na przełaj po swojej wiosce. Była to ostatnia z zaplanowanych akcji w ramach projektu „Pędź po zdrowie, gdzie w Rzuchowie”. Mieszkańcy wioski, starsi i młodsi oraz każdy chętny mogli wziąć udział w biegu. Dla przedszkolaków wyznaczona trasę krótszą, dla starszych dłuższą. Na mecie...

Zobacz więcej