Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

[FOTO] Nieboczowy zahamowały Rozwój

Podczas inauguracji wiosny w C klasowych rozgrywkach, w Nieboczowach zmierzyła się tamtejsza Odra z zawodnikami Rozwoju Bełsznica.

[FOTO] Nieboczowy zahamowały Rozwój
fot. M.Pogoda

Był to pojedynek lidera C klasowej tabeli z jej outsiderem. To spotkanie było jednostronne, a jego wynik otworzył Dawid Kubica, który z łatwością pokonał Jakuba Fobera. Kilka minut później wynik spotkania podwyższył na 2:0 Marcin Kuźnik, który jeszcze w pierwszej połowie wpakował po raz drugi futbolówkę do bramki. Goście schodzili na przerwę w nie najlepszych nastrojach, przegrywając po 45. minutach meczu 0:3. Po przerwie w drużynie gospodarzy nastąpiła zmiana. Na boisko wszedł Sławomir Szkonter, który w drugiej części spotkania pokonał golkipera gości dwa razy. Po zmianie stron, wyżej wspominany Kuźnik dołożył jeszcze kolejne dwa trafienia. Wynik spotkania ustalił Kubica, a drużyna Nieboczów mogła cieszyć się z kolejnego w tym sezonie zwycięstwa. Gospodarze mieli jeszcze kilka okazji na podwyższenie wyniku, ale zawodziła skuteczność. Team z Bełsznicy też miał swoje okazje na honorowe trafienie, lecz nie potrafił pokonać dobrze dysponowanego w bramce Skatuły. Przypomnijmy, lider C klasy Odra Nieboczowy nie przegrała żadnego swojego spotkania w sezonie 2013/2014, strzelając rywalom aż 46 bramek przy czym tracąc tylko 11. Wydaje się, że ta drużyna awansu z rąk już nie wypuści.

Odra Nieboczowy - Rozwój Bełsznica 8:0 (3:0)
Marcin Kuźnik 4, Dawid Kubica 2, Sławomir Szkonter 2

Odra Nieboczowy: Rafał Skatuła - Marcin Pawełek, Andrzej Raszczok, Tomasz Pogoda, Janusz Kuźnik - Marcin Kuźnik, Sylwester Garbacik, Sebastian Pytlarz (65. Tomasz Ciurzyński), Paweł Kuźnik (46. Sławomir Szkonter) – Marcin Białas, Dawid Kubica. Pozostali rezerwowi: Sebastian Jęczmionka, Bartosz Jęczmionka, Paweł Musioł, Tomasz Dąbek. Trener: Bogusław Kałuża

Rozwój Bełsznica: Jakub Fober – Kubica Michał (55. Błażej Kubica), Marcin Czernucho, Krzysztof Komisarczyk, Mariusz Bolik – Robert Korzonek, Rafał Staniek, Piotr Kowalówka, Łukasz Kierszniak – Robert Tytko, Mateusz Fojcik.


Monika Pogoda

9 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~boro (188.137. * .170) 12.04.2014 01:24

Turzok un mogl byc ligowcym, a ty nawet w c klasie bys nie pogrol

~haja (66.249. * .50) 09.04.2014 21:45

pokazywolech jak bylech maly :p ja was stac haha dej pozor bo Was zaleje czy w c czy b klasie.

~Odra (194.140. * .195) 09.04.2014 16:04

Pewno w ten weekend będzie relacja meczu Odry z Bolesławiem byście mieli takie fundusze jak odra też by was było stać na promowanie swojego klubu a poza tym to pokażcie mi inny zespół który nie przegrał ligowego meczu od chyba 16 kolejek

~prezes turzy (93.154. * .90) 09.04.2014 14:58

Pewno w ten weekend na konkurencyjnym portalu też będzie relacja z Odry. Zresztą niech sobie jest, co wam to przeszkadza?

~Francc (66.249. * .50) 09.04.2014 11:09
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

zal.pl z ta odra niech se daruja... zachwila na canal + ich pokoza haha drugo Turza sie robi...

~uniaa (194.140. * .195) 09.04.2014 10:56

Tak trzymać Nieboczowy

~uniaa (194.140. * .195) 09.04.2014 10:56

Nie bądzcie zawistni!

~żaal (83.10. * .192) 09.04.2014 09:13

Zaś relacja z ODRY NIEBOCZOWY ? Śmieszni jesteście !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~Turzok (66.249. * .50) 08.04.2014 23:52
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

jaki sklad odry... cisna na awans. ciekawe wiela placa ze poszol tam tyn slabiutki kubica co mog byc ligowcym haha