środa, 24 kwietnia 2019

imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza

RSS

26.04.2014 23:04 | 0 komentarzy | (ak)

Pawłowice ograły ekipę Czańca. Górnik Pszów przywozi cenne punkty z Jasienicy. Gołkowice zremisowały z Unią Turza Śląska. Niespodzianki w Orzepowicach i Radziejowie. Raszczyce nie dały rady Rudzie Kozielskiej, a Chałupki pokonały Brzezie. Bardzo dużo zaskakujących i ciekawych wyników. Zapraszamy do lektury!

Piłkarska sobota – wyniki z 26 kwietnia
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga

Wyniki i zapowiedź XXVII kolejki (26/27.04.2014)

Gieksa Katowice – Kolejarz Stróże 2:2 (0:1)

Arka Gdynia – Bełchatów 1:1 (1:1)

Flota Świnoujście – Olimpia Grudziądz 0:0

Wisła Płock – Termalica Nieciecza 1:1 (0:0)

Sandecja Nowy Sącz – Chojniczanka Chojnice 1:1 (0:1)

Miedź Legnica – Dolcan Ząbki 0:3 (0:1)

Okocimski Brzesko – Puszcza Niepołomice (nd 12:15)

Tyski Sport – Stomil Olsztyn (nd 12:30)

Górnik Łęczna – Energetyk ROW Rybnik (nd 17:00)


III liga – grupa południowa (śląsko-opolska)

Wyniki XXII kolejki (26.04.2014)

Pniówek Pawłowice – Czaniec 2:0 (0:0)

Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Odra Wodzisław Śląski 2:0 (2:0)

Rekord Bielsko-Biała – Górnik Zabrze II 1:1 (0:0)

Nadwiślan Góra – Stal Bielsko-Biała 1:2 (1:1)

Przyszłość Rogów* – Polonia Głubczyce 0:3 (wo)

Czarni Otmuchów – Leśnica* 3:0 (wo)

*Drużyny wycofały się z bieżących rozgrywek.


IV liga – grupa 2 (Katowice)

Wyniki i zapowiedź XXII kolejki (26/27.04.2014)

Unia Racibórz – Forteca Świerklany 1:1 (0:1)

Krupiński Suszec – Wisła 4:0 (3:0)

Drzewiarz Jasienica – Górnik Pszów 1:2 (1:0)

Mikołów – Jastrzębie-Zdrój 0:8 (0:2)

Iskra Pszczyna – Spójnia Landek 1:2 (1:2)

Czarni-Góral Żywiec – Podlesianka Katowice 5:3 (3:2)

Bojszowy – Gieksa Katowice II 2:1 (1:0)

Jedność Przyszowice – Gwarek Ornontowice (nd 15:00)


Klasa okręgowa – grupa 1 (Katowice)

Wyniki XXII kolejki (26.04.2014)

Bełk – Urania Ruda Śląska 5:0 (1:0)

Jedność Jejkowice – Tyski Sport II 1:4 (0:2)

Rymer Rybnik – Sokół Wola 2:1 (0:1)

Energetyk ROW Rybnik II – Strażak Mikołów 3:1 (0:0)

Unia Bieruń Stary – Naprzód Rydułtowy 3:0 (0:0)

Sokół Orzesze – Dąb Gaszowice 2:1 (1:1)

Lędziny – Piast Bieruń Nowy 0:2 (0:1)

Ogrodnik Cielmice – Studzionka 4:0 (0:0)


Klasa okręgowa – grupa 3 (Katowice)

Wyniki i zapowiedź XXII kolejki (26/27.04.2014)

Gołkowice – Unia Turza Śląska 0:0

Polonia Marklowice – Krzyżanowice 2:1 (1:0)

Granica Ruptawa – Naprzód Zawada 4:2 (3:1)

Naprzód Czyżowice – Silesia Lubomia 2:2 (1:0)

Naprzód Syrynia – Górnik Radlin 2:1 (0:0)

Polonia Łaziska – Nędza (nd 16:00)

Studzienna – Rafako Racibórz (nd 16:00)

Płomień Połomia – Gwiazda Skrzyszów (nd 16:00)


A klasa (Podokręg Racibórz)

Wyniki i zapowiedź XX kolejki (26/27.04.2014)

Kornowac – Nowa Wieś 2:3 (0:2)

Kuźnia Raciborska – Tworków 1:0 (0:0)

Owsiszcze – Krzyżkowice 1:2 (0:0)

Pawłów – Krzanowice 4:2 (2:1)

Cyprzanów – Pietrowice Wielkie 0:2 (0:1)

Ocice Racibórz – Borucin 2:5 (2:2)

Rudy – Gamów (nd 15:30)

Gorzyce – Buków (nd 17:00)


A klasa (Podokręg Rybnik)

Wyniki i zapowiedź XX kolejki (26/27.04.2014)

Chwałowice – Rój 1:1 (1:0)

Jankowice – Mszana 1:2 (0:1)

Orzepowice – Dębieńsko 0:2 (0:1)

Szczejkowice – Grabownia-Golejów 0:1 (0:0)

Radziejów-Popielów – Boguszowice 2:3 (0:3)

Baranowice – Książenice (nd 16:00)

Gotartowice – Ochojec (nd 16:00)

Godów – Żory (nd 16:00)


B klasa (Podokręg Racibórz)

Wyniki i zapowiedź XX kolejki (26/27.04.2014)

Płonia Racibórz – Lyski 1:5 (1:2)

Siedliska – Zabełków 1:2 (1:2)

Rogów II – Czernica 2:1 (0:1)

Raszczyce – Ruda Kozielska 1:3 (0:1)

Chałupki – Brzezie 2:0 (0:0)

Kobyla – Samborowice (nd 15:00)

Markowice – Gaszowice II (nd 15:00)

Bieńkowice – Górki Śląskie (nd 16:00)


B klasa (Podokręg Rybnik)

Wynik i zapowiedź XVII kolejki (26/27.04.2014)

Czerwionka – Wilchwy 2:2 (1:0)

Stanowice – Kamień (nd 16:00)

Palowice – Dębieńsko (nd 16:00)

Jastrzębie-Bzie – Rowień (nd 16:00)

Szeroka – Niewiadom (nd 16:00)

Rogoźna – Polaris Żory (nd 16:00)

Czuchów – pauza


C klasa – grupa 1 (Podokręg Racibórz)

Wynik i zapowiedź XIV kolejki (26/27.04.2014)

Pietraszyn – Zawada II 3:2 (2:2)

Czyżowice II – Bolesław (nd 11:00)

Nieboczowy – Pawłów II (nd 15:30)

Tworków II – Wojnowice (nd 16:00)

Olza – Bełsznica (nd 17:00)

Kokoszyce – pauza


C klasa – grupa 2 (Podokręg Racibórz)

Wynik i zapowiedź XI kolejki (26/27.04.2014)

Bogunice – Rudnik 3:1 (2:0)

Jankowice – Babice (nd 15:00)

Grzegorzowice – Dzimierz (nd 16:00)

Zawada Książęca – Adamowice (nd 17:00)

Pstrążna – Rzuchów (nd 17:00)


C klasa (Podokręg Rybnik)

Wynik i zapowiedź XV kolejki (26/27.04.2014)

Krostoszowice – Chwałowice II 4:3 (2:0)

Zwonowice – Bełk II (nd 16:00)

Skrzyszów II – Kleszczów (nd 16:00)

WSP Wodzisław Śląski* – Szczerbice 0:3 (wo)

Leszczyny – pauza

*Drużyna wycofała się z bieżących rozgrywek.


Juniorzy starsi „rocznik 1995 i młodsi” – grupa A (Podokręg Racibórz)

Zapowiedź III kolejki (27.04.2014)

Czernica – Rafako Racibórz (nd 11:00)

Krzanowice – Syrynia (nd 11:00)

Lubomia – Pszów (nd 11:00)


Juniorzy starsi „rocznik 1995 i młodsi” – grupa B (Podokręg Racibórz)

Zapowiedź III kolejki (27.04.2014)

Markowice – Chałupki (nd 11:00)

Nowa Wieś – Brzezie (nd 11:00)

Turza Śląska – Studzienna (nd 11:00)


Juniorzy starsi „rocznik 1995 i młodsi” – grupa C (Podokręg Racibórz)

Wynik i zapowiedź III kolejki (26/27.04.2014)

Górki Śląskie – Cyprzanów 1:4 (0:1)

Ruda Kozielska – Zabełków (nd 11:00)

Kornowac – Bieńkowice (nd 11:00)


Juniorzy starsi „rocznik 1995 i młodsi” – grupa A (Podokręg Rybnik)

Zapowiedź XII kolejki (27.04.2014)

Boguszowice – Żory (nd 11:00)

Gołkowice – Chwałowice (nd 11:00)

Orzepowice – Grabownia-Golejów (nd 11:00)

Energetyk ROW Rybnik – pauza


Juniorzy starsi „rocznik 1995 i młodsi” – grupa B4 (Podokręg Rybnik)

Wynik i zapowiedź III kolejki (26/27.04.2014)

Świerklany – Łaziska 0:0

Dębieńsko – Czerwionka (nd 11:00)

Mszana – Ruptawa (nd 11:00)


Juniorzy starsi „rocznik 1995 i młodsi” – grupa B5 (Podokręg Rybnik)

Zapowiedź III kolejki (27.04.2014)

Marklowice – Baranowice (nd 11:00)

Radlin – Kamień (nd 11:00)

Ochojec – Rogoźna (nd 11:00)


Juniorzy starsi „rocznik 1995 i młodsi” – grupa B6 (Podokręg Rybnik)

Zapowiedź III kolejki (27.04.2014)

Zwonowice – Szczejkowice (nd 11:00)

Rój – Jankowice (nd 11:00)


Juniorzy młodsi „rocznik 1997 i młodsi” – grupa A (Podokręg Racibórz)

Zapowiedź III kolejki (27.04.2014)

Pietrowice Wielkie – Nędza (nd 11:00)

Rogów – Gorzyce (nd 11:00)

Zawada – Syrynia (nd 11:00)


Juniorzy młodsi „rocznik 1997 i młodsi” – grupa B (Podokręg Racibórz)

Wyniki III kolejki (26.04.2014)

Nowa Wieś – Pstrążna 0:9 (0:4)

Krzyżanowice – Olza 2:2 (2:0)

Gamów – Rudy (mecz przełożony na 01.05.2014, cz 10:00)


Juniorzy młodsi „rocznik 1997 i młodsi” – grupa C (Podokręg Racibórz)

Zapowiedź III kolejki (27.04.2014)

Zawada Książęca – Ocice Racibórz (nd 11:00)

Kokoszyce – Samborowice (nd 11:00)

Nieboczowy – Owsiszcze (nd 11:00)


Juniorzy młodsi „rocznik 1997 i młodsi” – grupa C3 (Podokręg Rybnik)

Zapowiedź I kolejki (27.04.2014)

Wilchwy – Jejkowice (nd 11:00)

Czuchów – Skrzyszów (nd 11:00)

Rydułtowy – pauza


Juniorzy młodsi „rocznik 1997 i młodsi” – grupa C4 (Podokręg Rybnik)

Zapowiedź I kolejki (27.04.2014)

Żory – Jedłownik (nd 10:00)

Wielopole – Rymer Rybnik (nd 11:00)


Juniorzy młodsi „rocznik 1997 i młodsi” – grupa C5 (Podokręg Rybnik)

Zapowiedź I kolejki (27.04.2014)

Połomia – Książenice (nd 11:00)

Bełk – Radziejów-Popielów (nd 11:00)


Trampkarze starsi „rocznik 1999 i młodsi” – grupa A (Podokręg Racibórz)

Wyniki i zapowiedź IV kolejki (26/29.04.2014)

Kuźnia Raciborska – Nędza 8:0 (3:0)

Pszów – Gorzyce 11:0 (4:0)

Pietrowice Wielkie – Unia Racibórz (wt 17:00)

Wyniki III kolejki (22.04.2014)

Kuźnia Raciborska – Pszów 0:2 (0:1)

Nędza – Pietrowice Wielkie 1:8 (1:4)

Unia Racibórz – Gorzyce 10:2 (6:1)


Trampkarze starsi „rocznik 1999 i młodsi” – grupa B (Podokręg Racibórz)

Wyniki IV kolejki (26.04.2014)

Lubomia – Rogów 3:4 (1:0)

Lyski – Adamowice 3:2 (1:1)

Grzegorzowice – Rafako Racibórz 0:6 (0:3)

Wyniki III kolejki (22.04.2014)

Lyski – Lubomia 2:4 (2:3)

Adamowice – Grzegorzowice 1:2 (0:1)

Rafako Racibórz – Rogów 1:3 (0:2)


Trampkarze starsi „rocznik 1999 i młodsi” – grupa C (Podokręg Racibórz)

Wyniki IV kolejki (26.04.2014)

Rudnik – Czyżowice 2:5 (0:1)

Gaszowice – Borucin 2:15 (0:7)

Krzyżkowice – pauza

Wyniki III kolejki (22.04.2014)

Borucin – Rudnik 6:2 (2:0)

Czyżowice – Krzyżkowice 13:0 (7:0)

Gaszowice – pauza


Trampkarze starsi „rocznik 1999 i młodsi” – grupa D (Podokręg Racibórz)

Wyniki IV kolejki (26.04.2014)

Raszczyce – Kobyla 0:12 (0:4)

Górki Śląskie – Chałupki 11:1 (3:1)

Płonia Racibórz – pauza

Wyniki III kolejki (22.04.2014)

Chałupki – Płonia Racibórz 0:7 (0:3)

Kobyla – Górki Śląskie 15:0 (8:0)

Raszczyce – pauza


Trampkarze starsi „rocznik 1999 i młodsi” – grupa A (Podokręg Rybnik)

Wyniki i zapowiedź XIII kolejki (26/27.04.2014)

Rydułtowy – Rymer Rybnik 4:1 (2:0)

Ruptawa – Forteca Świerklany 4:2 (0:2)

Czerwionka – RKP Rybnik 1:1 (1:1)

Wodzisław Śląski – Żory (nd 10:00)


Trampkarze starsi „rocznik 1999 i młodsi” – grupa B3 (Podokręg Rybnik)

Wyniki III kolejki (26.04.2014)

Dębieńsko – Radlin 7:0 (3:0)

Niewiadom – Szczerbice 2:9 (0:3)

Rowień – Boguszowice 3:2 (2:1)


Trampkarze starsi „rocznik 1999 i młodsi” – grupa B4 (Podokręg Rybnik)

Wyniki III kolejki (26.04.2014)

Mszana – Polaris Żory 8:1 (3:0)

Palowice – Ochojec 6:4 (4:2)

Leszczyny – Gotartowice 8:0 (4:0)


Trampkarze starsi „rocznik 2000 i młodsi” (Podokręg Rybnik)

Wyniki i zapowiedź XI kolejki (26/27.04.2014)

Stanowice – Żory 0:32 (0:17)

Żory II – Jejkowice 6:4 (4:1)

Jastrzębie-Bzie – Bełk (nd 10:00)

Wodzisław Śląski – Wilchwy (nd 12:00)


Trampkarze młodsi „rocznik 2001 i młodsi” – grupa A (Podokręg Racibórz)

Wyniki III kolejki (25.04.2014)

Tworków – Krzanowice 5:0 (3:0)

Nędza – Kuźnia Raciborska 0:2 (0:1)

Czyżowice – Pszów 4:2 (0:2)


Trampkarze młodsi „rocznik 2001 i młodsi” – grupa B (Podokręg Racibórz)

Wyniki III kolejki (25.04.2014)

Gorzyce – Lubomia 2:8 (1:2)

Rzuchów – Rudy 0:5 (0:2)

Zabełków – Gracz Lyski 1:4 (0:2)


Trampkarze młodsi „rocznik 2001 i młodsi” – grupa C (Podokręg Racibórz)

Wyniki III kolejki (25.04.2014)

Zawada – Studzienna 4:1 (2:0)

Pstrążna – Turza Śląska 0:2 (0:0)

Kokoszyce – pauza


Młodziki „rocznik 2001 i młodsi” – grupa 3 (Podokręg Rybnik)

Wyniki III kolejki (26.04.2014)

Wodzisław Śląski – Rydułtowy 9:0 (2:0)

Jastrzębie – Czerwionka 6:1 (2:1)

Chwałowice – Świerklany 2:1 (1:0)

Wynik przełożonego meczu IV kolejki (23.04.2014)

Jastrzębie – Wodzisław Śląski 2:1 (1:0)


Młodziki „rocznik 2001 i młodsi” – grupa 4 (Podokręg Rybnik)

Wyniki III kolejki (23/26.04.2014)

Forteca Świerklany – Rój 6:2 (2:1)

Gołkowice – Ikar Racibórz 2:1 (1:1)

Krostoszowice – Baranowice 8:1 (5:0)

Czerwionka II – Leszczyny 9:6 (2:3)


Młodziki „rocznik 2002 i młodsi” – grupa 3 (Podokręg Rybnik)

Wyniki III kolejki (26.04.2014)

Unia Racibórz – RKP Rybnik 1:9 (1:4)

Dębieńsko – Jastrzębie 0:15 (0:7)

Rymer Rybnik – Wodzisław Śląski 0:3 (wo) mecz nie odbył się z powodu braku odbioru boiska dla tej kategorii wiekowej

Żory – pauza


Młodziki „rocznik 2002 i młodsi” – grupa 4 (Podokręg Rybnik)

Wyniki i zapowiedź III kolejki (26/27.04.2014)

Ochojec – Jejkowice 0:5 (0:0)

Wilchwy – Książenice 3:1 (3:0)

Moszczenica – Radziejów-Popielów 2:2 (2:1)

Świerklany – Skrzyszów (nd 14:30)