Wtorek, 23 kwietnia 2019

imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta

RSS

03.05.2014 20:39 | 25 komentarzy | (ak)

Odra Wodzisław Śląski przywozi komplet punktów z Piotrówki. W górniczych derbach Jastrzębie-Zdrój ograło Krupińskiego Suszec, natomiast Unia Racibórz zwyciężyła Podlesiankę Katowice. Rycerze wiosny z Nędzy wygrali swój ósmy mecz z rzędu. Zespoły Raszczyc i Chałupek urządziły sobie prawdziwy festiwal strzelecki. Zapraszamy do lektury sobotnich wyników: seniorów, juniorów i trampkarzy.

Piłkarska sobota – wyniki z 3 maja
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga

Wyniki i zapowiedź XXVIII kolejki (03/04.05.2014)

Energetyk ROW Rybnik – Arka Gdynia 2:2 (1:1)

Bełchatów – Tyski Sport 3:1 (1:0)

Stomil Olsztyn – Wisła Płock 1:2 (1:1)

Olimpia Grudziądz – Sandecja Nowy Sącz 3:1 (2:0)

Termalica Nieciecza – Flota Świnoujście 1:0 (1:0)

Puszcza Niepołomice – Gieksa Katowice (nd 12:15)

Dolcan Ząbki – Górnik Łęczna (nd 12:30)

Kolejarz Stróże – Miedź Legnica (nd 17:00)

Chojniczanka Chojnice – Okocimski Brzesko (nd 17:00)


III liga – grupa „A” mistrzowska (śląsko-opolska)

Wyniki XXIII kolejki (02/03.05.2014)

Skra Częstochowa – Pniówek Pawłowice 4:0 (2:0)

Piast Gliwice II – Nadwiślan Góra 1:3 (1:1)

Górnik Wesoła – Stal Bielsko-Biała 1:0 (0:0)

Rekord Bielsko-Biała – Ruch Chorzów II 1:0 (0:0)


III liga – grupa „C” spadkowa (śląsko-opolska)

Wyniki XXIII kolejki (03.05.2014)

Piotrówka – Odra Wodzisław Śląski 0:1 (0:1)

Start Namysłów – Górnik Zabrze II 0:8 (0:4)

Piast Strzelce Opolskie – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 2:1 (2:1)

Szczakowianka Jaworzno – Czaniec 1:0 (1:0)


IV liga – grupa 2 (Katowice)

Wyniki i zapowiedź XXIV kolejki (03/04.05.2014)

Unia Racibórz – Podlesianka Katowice 2:0 (1:0)

Krupiński Suszec – Jastrzębie-Zdrój 0:1 (0:1)

Iskra Pszczyna – Górnik Pszów 2:0 (1:0)

Drzewiarz Jasienica – Forteca Świerklany 1:1 (0:0)

Bojszowy – Spójnia Landek 2:1 (1:1)

Mikołów – Czarni-Góral Żywiec 1:4 (1:1)

Gieksa Katowice II – Gwarek Ornontowice (nd 11:00)

Jedność Przyszowice – Wisła (nd 15:00)


Klasa okręgowa – grupa 1 (Katowice)

Wyniki i zapowiedź XXIV kolejki (03/04.05.2014)

Bełk – Strażak Mikołów 3:0 (3:0)

Rymer Rybnik – Dąb Gaszowice 1:1 (1:0)

Jedność Jejkowice – Sokół Orzesze 1:3 (0:0)

Lędziny – Sokół Wola 6:0 (1:0)

Ogrodnik Cielmice – Piast Bieruń Nowy 1:0 (0:0)

Unia Bieruń Stary – Studzionka 6:2 (2:2)

Energetyk ROW Rybnik II – Tyski Sport II (nd 11:00)

Naprzód Rydułtowy – Urania Ruda Śląska (nd 17:00)


Klasa okręgowa – grupa 3 (Katowice)

Wyniki i zapowiedź XXIV kolejki (03/04.05.2014)

Gwiazda Skrzyszów – Rafako Racibórz 1:0 (1:0)

Gołkowice – Naprzód Zawada 4:1 (1:0)

Granica Ruptawa – Krzyżanowice 1:1 (0:1)

Naprzód Syrynia – Silesia Lubomia 2:1 (2:0)

Polonia Marklowice – Nędza 1:2 (0:0)

Naprzód Czyżowice – Polonia Łaziska 3:1 (0:1)

Płomień Połomia – Unia Turza Śląska 1:4 (1:2)

Studzienna – Górnik Radlin (nd 17:00)


A klasa (Podokręg Racibórz)

Wyniki i zapowiedź XXII kolejki (03/04.05.2014)

Owsiszcze – Tworków 1:2 (0:0)

Pawłów – Buków 5:3 (2:1)

Kuźnia Raciborska – Nowa Wieś 0:3 (0:0)

Cyprzanów – Ocice Racibórz 1:0 (0:0)

Rudy – Krzyżkowice (nd 15:30)

Gamów – Krzanowice (nd 15:30)

Kornowac – Borucin (nd 16:00)

Gorzyce – Pietrowice Wielkie (nd 17:00)


A klasa (Podokręg Rybnik)

Zapowiedź XXII kolejki (04.05.2014)

Szczejkowice – Rój (nd 16:30)

Grabownia-Golejów – Boguszowice (nd 16:30)

Chwałowice – Dębieńsko (nd 16:30)

Radziejów-Popielów – Książenice (nd 16:30)

Orzepowice – Mszana (nd 16:30)

Baranowice – Ochojec (nd 16:30)

Jankowice – Żory (nd 16:30)

Gotartowice – Godów (nd 16:30)


B klasa (Podokręg Racibórz)

Wyniki i zapowiedź XXII kolejki (03/04.05.2014)

Płonia Racibórz – Czernica 1:1 (0:1)

Chałupki – Bieńkowice 7:1 (4:0)

Raszczyce – Górki Śląskie 8:1 (3:0)

Siedliska – Ruda Kozielska (nd 12:30)

Kobyla – Zabełków (nd 15:00)

Markowice – Samborowice (nd 15:00)

Rogów II – Brzezie (nd 17:00)

Gaszowice II – Lyski (nd 17:00)


B klasa (Podokręg Rybnik)

Zapowiedź XIX kolejki (04.05.2014)

Palowice – Niewiadom (nd 16:30)

Jastrzębie-Bzie – Wilchwy (nd 16:30)

Szeroka – Polaris Żory (nd 16:30)

Rogoźna – Kamień (nd 16:30)

Rowień – Skrbeńsko (nd 16:30)

Czuchów – Stanowice (nd 16:30)

Czerwiona – pauza


C klasa – grupa 1 (Podokręg Racibórz)

Zapowiedź XVI kolejki (04.05.2014)

Czyżowice II – Wojnowice (nd 11:00)

Nieboczowy – Tworków II (nd 15:30)

Kokoszyce – Bełsznica (nd 17:00)

Zawada II – Bolesław (nd 17:00)

Olza – Pawłów (nd 17:00)

Pietraszyn – pauza


C klasa – grupa 2 (Podokręg Racibórz)

Wyniki i zapowiedź XII kolejki (03/04.05.2014)

Dzimierz – Bogunice 4:0 (0:0)

Rudnik – Jankowice 7:2 (5:2)

Babice – Zawada Książęca 2:2 (1:1)

Adamowice – Pstrążna (nd 15:00)

Rzuchów – Grzegorzowice (nd 17:00)


C klasa (Podokręg Rybnik)

Zapowiedź XVII kolejki (04.05.2014)

Zwonowice – Kleszczów (nd 16:30)

Krostoszowice – Skrzyszów II (nd 16:30)

Leszczyny – Bełk II (nd 16:30)

Chwałowice II – pauza

Szczerbice – pauza


Juniorzy starsi „rocznik 1995 i młodsi” – grupa A (Podokręg Racibórz)

Wynik i zapowiedź IV kolejki (03/04.05.2014)

Czernica – Krzanowice 3:0 (0:0)

Pszów – Rafako Racibórz (nd 10:00)

Syrynia – Lubomia (nd 11:00)


Juniorzy starsi „rocznik 1995 i młodsi” – grupa B (Podokręg Racibórz)

Wynik i zapowiedź IV kolejki (03/04.05.2014)

Studzienna – Nowa Wieś 0:5 (0:1)

Chałupki – Brzezie (nd 11:00)

Markowice – Turza Śląska (nd 11:00)


Juniorzy starsi „rocznik 1995 i młodsi” – grupa C (Podokręg Racibórz)

Zapowiedź IV kolejki (04.05.2014)

Zabełków – Cyprzanów (nd 11:00)

Bieńkowice – Górki Śląskie (nd 11:00)

Ruda Kozielska – Kornowac (nd 11:00)


Juniorzy starsi „rocznik 1995 i młodsi” – grupa A (Podokręg Rybnik)

Zapowiedź XIV kolejki (04.05.2014)

Energetyk ROW Rybnik – Grabownia-Golejów (nd 11:00)

Orzepowice – Boguszowice (nd 11:00)

Gołkowice – Żory* 3:0 (wo)

Chwałowice – pauza

*Drużyna wycofała się z bieżących rozgrywek.


Juniorzy starsi „rocznik 1995 i młodsi” – grupa B4 (Podokręg Rybnik)

Zapowiedź IV kolejki (04.05.2014)

Łaziska – Dębieńsko (nd 11:00)

Ruptawa – Czerwionka (nd 11:00)

Mszana – Świerklany (nd 11:00)


Juniorzy starsi „rocznik 1995 i młodsi” – grupa B5 (Podokręg Rybnik)

Wynik i zapowiedź IV kolejki (03/04.05.2014)

Kamień – Baranowice 3:0 (wo) drużyna gości nie przyjechała na mecz

Rogoźna – Marklowice (nd 11:00)

Radlin – Ochojec (nd 11:00)


Juniorzy starsi „rocznik 1995 i młodsi” – grupa B6 (Podokręg Rybnik)

Zapowiedź IV kolejki (04.05.2014)

Rój – Szczejkowice (nd 11:00)

Jankowice – Zwonowice (nd 13:30)


Juniorzy młodsi „rocznik 1997 i młodsi” – grupa A (Podokręg Racibórz)

Zapowiedź IV kolejki (04/05.05.2014)

Pietrowice Wielkie – Rogów (nd 11:00)

Gorzyce – Zawada (nd 12:00)

Nędza – Syrynia (pn 18:00)


Juniorzy młodsi „rocznik 1997 i młodsi” – grupa B (Podokręg Racibórz)

Wynik i zapowiedź IV kolejki (03/04.05.2014)

Gamów – Krzyżanowice 2:3 (1:2)

Rudy – Pstrążna (nd 11:00)

Olza – Nowa Wieś (nd 11:00)


Juniorzy młodsi „rocznik 1997 i młodsi” – grupa C (Podokręg Racibórz)

Zapowiedź IV kolejki (04.05.2014)

Ocice Racibórz – Owsiszcze (nd 11:00)

Samborowice – Nieboczowy (nd 11:00)

Zawada Książęca – Kokoszyce (nd 11:00)


Juniorzy młodsi „rocznik 1997 i młodsi” – grupa C3 (Podokręg Rybnik)

Zapowiedź III kolejki (04.05.2014)

Czuchów – Rydułtowy (nd 11:00)

Skrzyszów – Jejkowice (nd 11:00)

Wilchwy – pauza


Juniorzy młodsi „rocznik 1997 i młodsi” – grupa C4 (Podokręg Rybnik)

Zapowiedź III kolejki (04.05.2014)

Żory – Wielopole (nd 10:00)

Jedłownik – Rymer Rybnik (nd 11:00)


Juniorzy młodsi „rocznik 1997 i młodsi” – grupa C5 (Podokręg Rybnik)

Zapowiedź III kolejki (04.05.2014)

Połomia – Radziejów-Popielów (nd 11:00)

Bełk – Książenice (nd 11:00)


Trampkarze starsi „rocznik 1999 i młodsi” – grupa A (Podokręg Racibórz)

Wyniki i zapowiedź V kolejki (03/04.05.2014)

Unia Racibórz – Kuźnia Raciborska 3:3 (2:0)

Pszów – Nędza 10:1 (5:0)

Gorzyce – Pietrowice Wielkie (nd 10:00)


Trampkarze starsi „rocznik 1999 i młodsi” – grupa B (Podokręg Racibórz)

Wyniki V kolejki (03.05.2014)

Rafako Racibórz – Lyski 7:1 (5:0)

Rogów – Grzegorzowice 3:2 (2:0)

Adamowice – Lubomia 1:6 (0:1)


Trampkarze starsi „rocznik 1999 i młodsi” – grupa C (Podokręg Racibórz)

Wyniki V kolejki (03.05.2014)

Krzyżkowice – Rudnik 1:6 (0:3)

Czyżowice – Gaszowice 3:0 (wo) drużyna gości nie przyjechała na mecz

Borucin – pauza


Trampkarze starsi „rocznik 1999 i młodsi” – grupa D (Podokręg Racibórz)

Wyniki V kolejki (03.05.2014)

Chałupki – Raszczyce 2:0 (0:0)

Płonia Racibórz – Górki Śląskie 12:0 (5:0)

Kobyla – pauza


Trampkarze starsi „rocznik 1999 i młodsi” – grupa A (Podokręg Rybnik)

Wyniki XIV kolejki (03.05.2014)

Rymer Rybnik – Wodzisław Śląski 0:4 (0:1)

RKP Rybnik – Ruptawa 0:0

Żory – Czerwionka 7:0 (4:0)

Forteca Świerklany – Rydułtowy 1:5 (0:2)


Trampkarze starsi „rocznik 1999 i młodsi” – grupa B3 (Podokręg Rybnik)

Wyniki IV kolejki (03.05.2014)

Szczerbice – Radlin 7:1 (3:0)

Boguszowice – Dębieńsko 1:3 (1:2)

Niewiadom – Rowień 3:5 (2:3)


Trampkarze starsi „rocznik 1999 i młodsi” – grupa B4 (Podokręg Rybnik)

Wyniki IV kolejki (03.05.2014)

Palowice – Mszana 1:2 (0:0)

Ochojec – Gotartowice 6:2 (3:1)

Polaris Żory – Leszczyny 2:2 (2:0)


Trampkarze starsi „rocznik 2000 i młodsi” (Podokręg Rybnik)

Wyniki XII kolejki (03.05.2014)

Bełk – Wodzisław Śląski 0:7 (0:3)

Żory – Jastrzębie-Bzie 6:0 (2:0)

Jejkowice – Stanowice 17:0 (10:0)

Wilchwy – Godów* 3:0 (wo)

Czuchów* – Żory II 0:3 (wo)

*Drużyny wycofały się z bieżących rozgrywek.


Trampkarze młodsi „rocznik 2001 i młodsi” – grupa A (Podokręg Racibórz)

Wyniki IV kolejki (02.05.2014)

Pszów – Tworków 3:6 (1:3)

Kuźnia Raciborska – Krzanowice 0:0

Czyżowice – Nędza 3:2 (3:2) mecz został rozegrany 28.04.2014 r.


Trampkarze młodsi „rocznik 2001 i młodsi” – grupa B (Podokręg Racibórz)

Wyniki IV kolejki (02.05.2014)

Rudy – Zabełków 5:0 (1:0)

Gorzyce – Rzuchów 5:2 (4:0)

Lubomia – Gracz Lyski 3:0 (wo) drużyna gości nie przyjechała na mecz


Trampkarze młodsi „rocznik 2001 i młodsi” – grupa C (Podokręg Racibórz)

Wyniki IV kolejki (02.05.2014)

Kokoszyce – Zawada 1:2 (1:2)

Turza Śląska – Studzienna 4:4 (3:1)

Pstrążna – pauza


Młodziki „rocznik 2001 i młodsi” – grupa 3 (Podokręg Rybnik)

Wyniki IV kolejki (03.05.2014)

Rydułtowy – Chwałowice 2:2 (1:1)

Czerwionka – Świerklany 5:1 (3:0)

Jastrzębie – Wodzisław Śląski 2:1 (1:0) mecz został rozegrany 23.04.2014 r.


Młodziki „rocznik 2001 i młodsi” – grupa 4 (Podokręg Rybnik)

Wyniki IV kolejki (03.05.2014)

Ikar Racibórz – Krostoszowice 3:3 (1:2)

Forteca Świerklany – Czerwionka II 9:1 (5:1)

Leszczyny – Gołkowice 0:3 (0:1)

Rój – Baranowice 2:2 (1:1)


Młodziki „rocznik 2002 i młodsi” – grupa 3 (Podokręg Rybnik)

Wyniki IV kolejki (03.05.2014)

Dębieńsko – Unia Racibórz 0:7 (0:4)

Wodzisław Śląski – Żory 1:0 (0:0)

RKP Rybnik – Rymer Rybnik 11:0 (5:0)

Jastrzębie – pauza


Młodziki „rocznik 2002 i młodsi” – grupa 4 (Podokręg Rybnik)

Wyniki i zapowiedź IV kolejki (03/04.05.2014)

Skrzyszów – Radziejów-Popielów 5:2 (2:1)

Jejkowice – Wilchwy 5:2 (2:2)

Książenice – Moszczenica 2:5 (2:3)

Świerklany – Ochojec (nd 14:30)