Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Puchar Polski: Kompromitująca porażka Dębu Dębieńsko

W I rundzie Pucharu Polski na szczeblu okręgu śląskiego nasz region reprezentowały dwa kluby. Silesia Lubomia przegrała po dogrywce z Beskidem Skoczów (poniżej gole z meczu), a Dąb Dębieńsko poniósł wysoką porażkę z Grunwaldem Ruda Śląska. Sprawdź wyniki I rundy.

Materiał wideo:

Wyniki I rundy:

Dąb Dębieńsko - Grunwald Ruda Śląska 0:8 (0:2)
Silesia Lubomia - Beskid Skoczów d.3:4 (1:1, 2:2, 0:1)
Sarmacja Będzin - Czarni-Góral Żywiec 5:2 (2:0)
LKS Kamienica Polska - MLKS Woźniki 0:1 (0:1)

II runda:

27 maja, godz. 17:30

MLKS Woźniki - Górnik Zabrze II
Beskid Skoczów - Pniówek Pawłowice Śl.
Sarmacja Będzin - Grunwald Ruda Śl.
LKS Czaniec - Szombierki Bytom

Pary półfinałowe (10 czerwca, godz. 18:00)

Woźniki/Zabrze II - Skoczów/Pawłowice
Będzin/Ruda Śl. - Czaniec/Bytom

Finał zaplanowano na 17 czerwca na godzinę 18:00

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].