środa, 18 września 2019

imieniny: Stefanii, Irmy, Stanisława

RSS

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi

18.05.2014 20:11 | 5 komentarzy | (ak)

Energetyk ROW Rybnik ma patent na silnych rywali. Odra Wodzisław Śląski straciła bardzo ważne punkty w końcówce meczu. Pierwsza porażka zespołu Jastrzębia-Zdrój. Bełk nie zwalnia tempa, a Turza Śląska i Gołkowice zaliczają remisy. Rudy i Tworków uciekają Borucinowi, który poległ w Kuźni Raciborskiej. Radziejów-Popielów dogania Orzepowice i Żory. Raszczyce ograły Chałupki, natomiast Płomień Kobyla powoli gaśnie. Zapraszamy do lektury!

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga

Wyniki XXX kolejki (17/18.05.2014)

  • Dolcan Ząbki – Energetyk ROW Rybnik 0:2 (0:1)
  • Tyski Sport – Flota Świnoujście 2:3 (2:1)
  • Olimpia Grudziądz – Gieksa Katowice 1:0 (1:0)
  • Chojniczanka Chojnice – Miedź Legnica 1:1 (1:0)
  • Puszcza Niepołomice – Górnik Łęczna 1:2 (0:0)
  • Stomil Olsztyn – Sandecja Nowy Sącz 1:1 (0:0)
  • Bełchatów – Wisła Płock 0:2 (0:0)
  • Termalica Nieciecza – Okocimski Brzesko 2:0 (2:0)
  • Kolejarz Stróże – Arka Gdynia 3:2 (1:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Bełchatów305441:25
1.Górnik Łęczna305441:25
3.Olimpia Grudziądz304935:35
4.Dolcan Ząbki304853:34
5.Arka Gdynia304746:33
6.Termalica Nieciecza304534:29
7.Wisła Płock304532:29
8.Gieksa Katowice304338:37
9.Sandecja Nowy Sącz304329:33
10.Miedź Legnica304039:31
11.Chojniczanka Chojnice303731:29
12.Kolejarz Stróże303530:34
13.Flota Świnoujście303525:31
14.Energetyk ROW Rybnik303238:43
15.Puszcza Niepołomice303231:46
16.Stomil Olsztyn303132:40
17.Tyski Sport303130:44
18.Okocimski Brzesko302317:44

Zapowiedź XXXI kolejki (21.05.2014)

Flota Świnoujście – Wisła Płock (śr 17:00), Miedź Legnica – Olimpia Grudziądz (śr 17:00), Okocimski Brzesko – Stomil Olsztyn (śr 17:00), Górnik Łęczna – Chojniczanka Chojnice (śr 17:00), Dolcan Ząbki – Bełchatów (śr 17:30), Energetyk ROW Rybnik – Kolejarz Stróże (śr 19:00), Gieksa Katowice – Termalica Nieciecza (śr 19:00), Sandecja Nowy Sącz – Tyski Sport (śr 19:00), Arka Gdynia – Puszcza Niepołomice (śr 19:45).

Zapowiedź XXXII kolejki (24/25.05.2014)

Wisła Płock – Sandecja Nowy Sącz (sb 17:00), Olimpia Grudziądz – Górnik Łęczna (sb 17:30), Chojniczanka Chojnice – Arka Gdynia (nd 12:15), Tyski Sport – Okocimski Brzesko (nd 12:30), Bełchatów – Flota Świnoujście (nd 12:30), Stomil Olsztyn – Gieksa Katowice (nd 14:00), Puszcza Niepołomice – Energetyk ROW Rybnik (nd 17:00), Termalica Nieciecza – Miedź Legnica (nd 17:00), Kolejarz Stróże – Dolcan Ząbki (nd 17:00).


III liga – grupa „A” mistrzowska (śląsko-opolska)

Wyniki XXVI kolejki (17/18.05.2014)

  • Pniówek Pawłowice – Piast Gliwice II 3:1 (3:0)
  • Górnik Wesoła – Rekord Bielsko-Biała 2:1 (0:1)
  • Stal Bielsko-Biała – Ruch Chorzów II 2:1 (0:0)
  • Nadwiślan Góra – Skra Częstochowa 1:1 (1:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Skra Częstochowa265857:19
2.Nadwiślan Góra265856:20
3.Rekord Bielsko-Biała265447:23
4.Górnik Wesoła265245:20
5.Stal Bielsko-Biała264845:26
6.Pniówek Pawłowice264540:32
7.Piast Gliwice II264143:41
8.Ruch Chorzów II264053:36

Zapowiedź XXVII kolejki (24/25.05.2014)

Pniówek Pawłowice – Skra Częstochowa (sb 17:00), Stal Bielsko-Biała – Górnik Wesoła (sb 17:00), Ruch Chorzów II – Rekord Bielsko-Biała (sb 17:00), Nadwiślan Góra – Piast Gliwice II (nd 17:00).


III liga – grupa „C” spadkowa (śląsko-opolska)

Wyniki XXVI kolejki (17/21.05.2014)

  • Odra Wodzisław Śląski – Szczakowianka Jaworzno 1:1 (0:0)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Start Namysłów 5:2 (1:1)
  • Górnik Zabrze II – Piast Strzelce Opolskie 2:2 (0:1)
  • Czaniec – Piotrówka (śr 18:00)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Czaniec254330:19
2.Górnik Zabrze II264140:24
3.Podbeskidzie B-B II263655:35
4.Odra Wodzisław Śląski263125:40
5.Piotrówka252728:29
6.Piast Strzelce Opolskie261928:67
7.Start Namysłów261620:75
8.Szczakowianka Jaworzno261521:56

Zapowiedź XXVII kolejki (24.05.2014)

Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Piast Strzelce Opolskie (sb 17:00), Górnik Zabrze II – Start Namysłów (sb 17:00), Czaniec – Szczakowianka Jaworzno (sb 17:00), Odra Wodzisław Śląski – Piotrówka (sb 18:00).


IV liga – grupa 2 (Katowice)

Wyniki XXVI kolejki (17/18.05.2014)

  • Unia Racibórz – Mikołów 3:0 (1:0)
  • Krupiński Suszec – Czarni-Góral Żywiec 1:2 (1:1)
  • Iskra Pszczyna – Forteca Świerklany 3:2 (1:2)
  • Jedność Przyszowice – Jastrzębie-Zdrój 2:0 (1:0)
  • Spójnia Landek – Górnik Pszów 4:3 (1:1)
  • Bojszowy – Gwarek Ornontowice 1:4 (0:0)
  • Gieksa Katowice II – Wisła 6:0 (2:0)
  • Drzewiarz Jasienica – Podlesianka Katowice (mecz odwołany z powodu złych warunków boiskowych)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Jastrzębie-Zdrój266989:11
2.Iskra Pszczyna265459:32
3.Czarni-Góral Żywiec264759:48
4.Gwarek Ornontowice264557:34
5.Krupiński Suszec264444:28
6.Bojszowy264347:39
7.Jedność Przyszowice264252:51
8.Gieksa Katowice II263457:51
9.Górnik Pszów263144:56
10.Unia Racibórz262947:59
11.Podlesianka Katowice252938:52
12.Drzewiarz Jasienica252734:45
13.Forteca Świerklany262435:47
14.Wisła262434:72
15.Mikołów261928:73
16.Spójnia Landek261725:52

Zapowiedź XXVII kolejki (24.05.2014)

Górnik Pszów – Gwarek Ornontowice (sb 11:00), Unia Racibórz – Bojszowy (sb 17:00), Forteca Świerklany – Gieksa Katowice II (sb 17:00), Jastrzębie-Zdrój – Iskra Pszczyna (sb 17:00), Mikołów – Krupiński Suszec (sb 17:00), Czarni-Góral Żywiec – Drzewiarz Jasienica (sb 17:00), Podlesianka Katowice – Jedność Przyszowice (sb 17:00), Wisła – Spójnia Landek (sb 17:00).


Klasa okręgowa – grupa 1 (Katowice)

Wyniki XXVI kolejki (17/18.05.2014)

  • Rymer Rybnik – Jedność Jejkowice 4:1 (1:1)
  • Naprzód Rydułtowy – Strażak Mikołów 2:1 (2:0)
  • Energetyk ROW Rybnik II – Sokół Orzesze 1:1 (0:0)
  • Bełk – Tyski Sport II 2:0 (1:0)
  • Lędziny – Dąb Gaszowice 6:2 (1:2)
  • Ogrodnik Cielmice – Sokół Wola 0:1 (0:0)
  • Unia Bieruń Stary – Urania Ruda Śląska 0:0
  • Studzionka – Piast Bieruń Nowy 2:2 (0:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Bełk2666108:21
2.Lędziny266283:16
3.Energetyk Rybnik II 265978:25
4.Rymer Rybnik264153:47
5.Urania Ruda Śląska264061:44
6.Tyski Sport II264050:42
7.Ogrodnik Cielmice263933:45
8.Jedność Jejkowice263865:55
9.Piast Bieruń Nowy263254:39
10.Dąb Gaszowice263242:58
11.Sokół Orzesze262445:67
12.Unia Bieruń Stary262435:79
13.Strażak Mikołów262360:60
14.Sokół Wola262230:67
15.Studzionka262236:81
16.Naprzód Rydułtowy261923:80

Zapowiedź XXVII kolejki (24.05.2014)

Rymer Rybnik – Unia Bieruń Stary (sb 11:00), Strażak Mikołów – Studzionka (sb 16:00), Dąb Gaszowice – Bełk (sb 17:00), Jedność Jejkowice – Energetyk ROW Rybnik II (sb 17:00), Sokół Wola – Naprzód Rydułtowy (sb 17:00), Sokół Orzesze – Lędziny (sb 17:00), Piast Bieruń Nowy – Urania Ruda Śląska (sb 17:00), Tyski Sport II – Ogrodnik Cielmice (sb 17:00).


Klasa okręgowa – grupa 3 (Katowice)

Wyniki XXVI kolejki (17/18.05.2014)

  • Gołkowice – Krzyżanowice 2:2 (1:2)
  • Unia Turza Śląska – Naprzód Zawada 1:1 (0:0)
  • Polonia Marklowice – Naprzód Czyżowice 5:3 (1:2)
  • Granica Ruptawa – Nędza 6:0 (2:0)
  • Naprzód Syrynia – Polonia Łaziska 0:2 (0:2)
  • Gwiazda Skrzyszów – Górnik Radlin 3:0 (3:0)
  • Płomień Połomia – Rafako Racibórz 3:1 (0:0)
  • Studzienna – Silesia Lubomia 1:7 (0:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Unia Turza Śląska265457:25
2.Gołkowice265354:22
3.Granica Ruptawa265064:31
4.Nędza264557:56
5.Gwiazda Skrzyszów264450:35
6.Silesia Lubomia263959:44
7.Polonia Marklowice263945:38
8.Naprzód Czyżowice263848:49
9.Rafako Racibórz263663:47
10.Naprzód Zawada263649:50
11.Krzyżanowice263455:59
12.Płomień Połomia263439:56
13.Naprzód Syrynia263330:43
14.Górnik Radlin262728:44
15.Polonia Łaziska262544:58
16.Studzienna26020:105

Zapowiedź XXVII kolejki (24/25.05.2014)

Nędza – Studzienna (sb 17:00), Krzyżanowice – Gwiazda Skrzyszów (sb 17:00), Polonia Marklowice – Płomień Połomia (sb 17:00), Naprzód Czyżowice – Naprzód Syrynia (sb 17:00), Górnik Radlin – Unia Turza Śląska (nd 17:00), Silesia Lubomia – Gołkowice (nd 17:00), Naprzód Zawada – Rafako Racibórz (nd 17:00), Polonia Łaziska – Granica Ruptawa (nd 17:00).


A klasa (Podokręg Racibórz)

Wyniki XXIV kolejki (17/18.05.2014)

  • Krzyżkowice – Tworków 4:6 (1:2)
  • Kuźnia Raciborska – Borucin 2:1 (1:0)
  • Owsiszcze – Nowa Wieś 1:1 (1:0)
  • Pawłów – Pietrowice Wielkie 2:2 (2:0)
  • Gorzyce – Ocice Racibórz 5:0 (1:0)
  • Rudy – Krzanowice 2:2 (1:1)
  • Gamów – Buków 3:4 (1:3)
  • Kornowac – Cyprzanów 1:2 (1:2)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Rudy245763:25
2.Tworków245673:34
3.Borucin244980:38
4.Gorzyce244261:38
5.Krzanowice244249:32
6.Nowa Wieś244050:37
7.Pawłów244056:54
8.Pietrowice Wielkie243356:38
9.Kuźnia Raciborska243133:51
10.Gamów243040:55
11.Owsiszcze242936:44
12.Ocice Racibórz242741:49
13.Buków242439:56
14.Kornowac242129:55
15.Cyprzanów241923:48
16.Krzyżkowice24417:92

Zapowiedź XXV kolejki (24/25.05.2014)

Tworków – Krzanowice (sb 15:00), Cyprzanów – Gorzyce (sb 17:00), Ocice Racibórz – Kuźnia Raciborska (sb 17:00), Nowa Wieś – Gamów (sb 17:00), Buków – Krzyżkowice (sb 17:00), Pietrowice Wielkie – Owsiszcze (nd 15:00), Borucin – Pawłów (nd 15:00), Kornowac – Rudy (nd 16:00).


A klasa (Podokręg Rybnik)

Wyniki XXIV kolejki (17/18.05.2014)

  • Radziejów-Popielów – Ochojec 6:0 (3:0)
  • Orzepowice – Żory 1:1 (1:0)
  • Grabownia-Golejów – Książenice 1:1 (0:0)
  • Rój – Dębieńsko 4:2 (3:2)
  • Jankowice – Gotartowice 3:0 (1:0)
  • Chwałowice – Mszana 0:0
  • Szczejkowice – Boguszowice 1:2 (0:1)
  • Baranowice – Godów 4:1 (1:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Żory244953:23
2.Orzepowice244964:43
3.Radziejów-Popielów244770:37
4.Boguszowice244451:38
5.Ochojec244349:31
6.Rój244355:46
7.Dębieńsko244356:50
8.Książenice243751:41
9.Baranowice243640:40
10.Grabownia-Golejów242946:61
11.Mszana242830:35
12.Chwałowice242333:49
13.Jankowice242236:60
14.Gotartowice242029:53
15.Godów241929:62
16.Szczejkowice241635:58

Zapowiedź XXV kolejki (24/25.05.2014)

Mszana – Grabownia-Golejów (sb 17:00), Żory – Radziejów-Popielów (sb 17:00), Jankowice – Szczejkowice (sb 17:00), Gotartowice – Baranowice (nd 17:00), Godów – Orzepowice (nd 17:00), Ochojec – Chwałowice (nd 17:00), Dębieńsko – Boguszowice (nd 17:00), Książenice – Rój (nd 17:00).


B klasa (Podokręg Racibórz)

Wyniki XXIV kolejki (17/18.05.2014)

  • Raszczyce – Chałupki 3:2 (2:2)
  • Samborowice – Zabełków 1:0 (0:0)
  • Płonia Racibórz – Brzezie 9:5 (4:4)
  • Siedliska – Górki Śląskie 3:4 (1:2)
  • Markowice – Lyski 1:1 (1:0)
  • Kobyla – Ruda Kozielska 3:8 (1:6)
  • Rogów II – Bieńkowice 5:1 (2:0)
  • Gaszowice II – Czernica 1:2 (1:2)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Raszczyce2453100:35
2.Czernica244855:28
3.Rogów II244767:40
4.Chałupki244567:41
5.Kobyla244573:48
6.Ruda Kozielska244258:37
7.Brzezie244169:62
8.Płonia Racibórz243556:56
9.Markowice243257:57
10.Bieńkowice252846:78
11.Lyski242648:66
12.Gaszowice II242546:54
13.Górki Śląskie242431:48
14.Samborowice242151:90
15.Zabełków242055:96
16.Siedliska252046:89

Zapowiedź XXV kolejki (24/25.05.2014)

Zabełków – Lyski (sb 16:00), Raszczyce – Markowice (sb 17:00), Chałupki – Rogów II (sb 17:00), Górki Śląskie – Płonia Racibórz (sb 17:00), Czernica – Samborowice (sb 17:00), Ruda Kozielska – Gaszowice II (nd 15:00), Brzezie – Kobyla (nd 16:00), Bieńkowice – Siedliska (mecz został rozegrany 30.03.2014 roku).


B klasa (Podokręg Rybnik)

Wyniki XXI kolejki (17/18.05.2014)

  • Niewiadom – Skrbeńsko 4:0 (2:0)
  • Czerwionka – Stanowice 2:1 (1:0)
  • Rowień – Wilchwy 3:5 (2:3)
  • Palowice – Polaris Żory 1:0 (0:0)
  • Rogoźna – Czuchów 6:1 (3:0)
  • Szeroka – Kamień 1:4 (0:3)
  • Jastrzębie-Bzie – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Niewiadom204475:32
2.Wilchwy204362:32
3.Czuchów193670:50
4.Palowice203446:27
5.Czerwionka193043:21
6.Rogoźna192659:53
7.Jastrzębie-Bzie192642:49
8.Kamień202547:45
9.Polaris Żory202534:37
10.Rowień202434:42
11.Stanowice191931:59
12.Szeroka191429:77
13.Skrbeńsko191127:75

Zapowiedź XXII kolejki (25.05.2014)

Wilchwy – Niewiadom (nd 17:00), Czuchów – Czerwionka (nd 17:00), Skrbeńsko – Rogoźna (nd 17:00), Kamień – Jastrzębie-Bzie (nd 17:00), Stanowice – Szeroka (nd 17:00), Polaris Żory – Rowień (nd 17:00), Palowice – pauza.


C klasa – grupa 1 (Podokręg Racibórz)

Wyniki XVIII kolejki (17/18.05.2014)

  • Pietraszyn – Bolesław 2:4 (0:2)
  • Czyżowice II – Nieboczowy 3:2 (3:0)
  • Olza – Tworków II 4:2 (2:2)
  • Kokoszyce – Pawłów II 5:1 (2:0)
  • Zawada II – Wojnowice 3:4 (1:3)

Uwaga! Wydział Gier zweryfikował wynik meczu: Pietraszyn – Kokoszyce 1:5, jako walkower 3:0 dla gospodarzy oraz nierozegranego meczu: Kokoszyce – Bełsznica, jako walkower obustronny.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Nieboczowy164164:16
2.Olza173849:20
3.Czyżowice II173163:40
4.Kokoszyce162948:24
5.Tworków II162745:36
6.Wojnowice162439:45
7.Pawłów II172348:40
8.Bolesław171637:56
9.Pietraszyn161530:58
10.Zawada II161537:66
11.Bełsznica*1607:72

*Drużyna wycofana z bieżących rozgrywek.

Zapowiedź XIX kolejki (24/25.05.2014)

Pawłów II – Pietraszyn (sb 17:00), Wojnowice – Kokoszyce (sb 17:00), Tworków II – Zawada II (nd 15:00), Nieboczowy – Olza (nd 15:30), Bolesław – pauza, Czyżowice II – pauza.


C klasa – grupa 2 (Podokręg Racibórz)

Wyniki XIV kolejki (17/18.05.2014)

  • Dzimierz – Jankowice 3:3 (2:2)
  • Babice – Grzegorzowice 5:3 (2:2)
  • Bogunice – Zawada Książęca 0:5 (0:4)
  • Adamowice – Rzuchów 1:3 (0:0)
  • Rudnik – Pstrążna 11:0 (2:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Rudnik143366:23
2.Zawada Książęca143153:23
3.Rzuchów142342:33
4.Babice142332:32
5.Adamowice142237:35
6.Dzimierz142130:34
7.Grzegorzowice141825:34
8.Pstrążna141623:33
9.Jankowice141025:47
10.Bogunice14617:56

Zapowiedź XV kolejki (25.05.2014)

Adamowice – Dzimierz (nd 15:00), Pstrążna – Bogunice (nd 15:30), Grzegorzowice – Rudnik (nd 16:00), Rzuchów – Babice (nd 17:00), Zawada Książęca – Jankowice (nd 17:00).


C klasa (Podokręg Rybnik)

Wyniki XIX kolejki (17/18.05.2014)

  • Szczerbice – Bełk II 9:1 (3:0)
  • Krostoszowice – Kleszczów 4:1 (2:0)
  • Leszczyny – Zwonowice 0:7 (0:2)
  • WSP Wodzisław Śląski* – Skrzyszów II 0:3 (wo)
  • Chwałowice II – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Krostoszowice184471:34
2.Zwonowice184365:19
3.Skrzyszów II193161:41
4.Szczerbice182857:36
5.Kleszczów182147:45
6.Bełk II192032:65
7.Chwałowice II^61216:10
8.Leszczyny^636:25
9.WSP Wodzisław Śląski*18016:86

*Drużyna wycofana z bieżących rozgrywek.

^Drużyny zgłoszone do rozgrywek od rundy wiosennej.

Zapowiedź XX kolejki (24/25.05.2014)

Kleszczów – Chwałowice II (sb 17:00), Krostoszowice – Leszczyny (nd 17:00), Skrzyszów II – Szczerbice (nd 17:00), Zwonowice – pauza, Bełk II – pauza.