Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Prezydent popłynął, ty też możesz! Trwa 24-godzinny charytatywny maraton pływacki

Już po raz piąty na wodzisławskiej Mancie zorganizowano 24-godzinny Maraton Pływacki. Jak co roku wydarzenie ma wymiar charytatywny. W tym roku pomoc trafi do wodzisławskiego szpitala.

Prezydent popłynął, ty też możesz! Trwa 24-godzinny charytatywny maraton pływacki
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Przedsięwzięcie jak sama nazwa wskazuje, trwa 24 godziny. Maraton rozpoczął się 10 listopada o godzinie 22.00, a zakończy dzień później, o tej samej godzinie. Wczorajszego wieczora maraton zainaugurowali prezydent miasta Mieczysław Kieca oraz Bogdan Bojko, dyrektor MOSiR Centrum w Wodzisławiu Śląskim.

W tej akcji liczy się liczba przepłyniętych kilometrów, za każdy kolejny sponsorzy wpłacają na konto przedsięwzięcia określoną kwotę. Wstęp na wydarzenie wynosi 3 złote – te środki również finalnie trafiają do puli akcji.

Ludzie

Mieczysław Kieca

Prezydent Wodzisławia Śl.

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Monika1357 (88.156. * .108) 13.11.2017 15:45

Każda charytatywna inicjatywa jest dobra! Ja sama wspomagam różne. Ostatnio przymierzam się do zostania wolontariuszką w Fundacji Szlachetny Gest, której do tej pory pomagałam finansowo, gdyż zbierają pieniądze na leczenie oraz rehabilitację dzieci. Każdy może włączyć się do pomocy, na różne sposoby. :)

anonimus 12.11.2017 12:38
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

Na tym zdjęciu wygląda jak słoń morski.

Don_C 11.11.2017 21:24
oceniono 3 razy
3
Zgłoś

@jac13-widocznie mało pamiętasz

Objektywny 11.11.2017 16:40
oceniono 5 razy
3
Zgłoś

@jac13....też popłynąłeś-i to nie jest pytanie.....

jac13 11.11.2017 16:29
oceniono 5 razy
-5
Zgłoś

Najlepszy Prezydent Miasta , jakiego pamiętam !!?