Sobota, 20 kwietnia 2019

imieniny: Agnieszki, Czesława, Amalii

RSS

Pewna wygrana JKTS I Jastrzębie [WYNIKI]

25.03.2019 08:38 | 0 komentarzy | dud

W 12. kolejce II ligi kobiet tenisa stołowego, drużyna JKTS I Jastrzębie pewnie wygrała z MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry. Sprawdź wyniki pozostałych drużyn z regionu. 

Pewna wygrana JKTS I Jastrzębie [WYNIKI]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

JKTS I Jastrzębie Zdrój - MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 10:0

  • Paszek Agata - Kluszewska Milena 3:0 (11:7; 11:4, 11:8)
  • Wyrobek Sabina - Razakowska Estera 3:1 (11:9, 11:7, 7:11, 11:6)
  • Paszek Agata - Razakowska Estera 3:0 (11:6, 13:11, 11:9)
  • Wyrobek Sabina - Kluszewska Milena 3:1 (11:7, 9:11, 11:2, 11:7)
  • Mikołajec Patrycja - Koźluk Dominika 3:0 (11:9, 11:6, 11:3)
  • Gumula Renata - Gulba Maria 3:1 (11:3, 10:12, 11:4, 11:5)
  • Paluch Dorota - Gulba Maria 3:0 (11:4, 11:7, 11:8)
  • Gumula Renata - Koźluk Dominika 3:0 (11:5, 11:9, 11:3)
  • Paszek Agata / Wyrobek Sabina - Kluszewska Milena / Razakowska Estera 3:0 (11:4, 11:3, 11:3)
  • Paluch Dorota / Mikołajec Patrycja - Gulba Maria / Koźluk Dominika 3:0 (11:1, 11:9, 11:9)

MKS Czechowice-Dziedzice - MUKS Jedynka Pszów 8:2

  • Ramenda Adam - Kempa Mateusz 3:0 (11:3, 11:4, 11:2)
  • Cioch Błażej - Kowol Marek 1:3 (11:2, 6:11, 11:13, 6:11)
  • Ramenda Adam - Kowol Marek 0:3 (8:11, 10:12, 10:12)
  • Cioch Błażej - Kempa Mateusz 3:0 (11:4, 11:6, 11:4)
  • Grabski Dawid - Święcicki Szymon 3:1 (10:12, 11:2, 11:8,11:5)
  • Gawlas Michał - Borek Łukasz 3:2 (11:3, 6:11, 11:7, 3:11, 11:6)
  • Grabski Dawid - Borek Łukasz 3:2 (9:11, 7:11, 11:5, 12:10, 11:9)
  • Gawlas Michał - Święcicki Szymon 3:0 (11:9, 11:5, 11:7)
  • Ramenda Adam / Gawlas Michał - Kowol Marek / Borek Kamil 3:0 (11:4, 11:6, 11:9)
  • Grabski Dawid / Cioch Błażej - Kempa Mateusz / Święcicki Szymon 3:0 (11:8, 11:9, 11:6)

UKS Huragan Sosnowiec - ULKS Ruch Pniów 6:4

  • Knap Julia - Świniarska Mariola 0:3 (9:11, 6:11, 6:11)
  • Majewska Zuzanna - Ksol Izabela 2:3 (13:11, 10:12, 2:11, 11:9, 5:11)
  • Knap Julia - Ksol Izabela 0:3 (3:11, 7:11, 5:11)
  • Majewska Zuzanna - Świniarska Mariola 3:0 (11:7, 11:7, 11:8)
  • Zygadło Martyna - 3:0 (11:4, 11:6, 11:5)
  • Kot Kornelia - Gralok Maria 0:3 (6:11, 6:11, 5:11)
  • Zygadło Martyna - Gralok Maria 3:1 (5:11, 11:5, 11:3, 11:2)
  • Kot Kornelia - 3:0 (11:2, 11:6, 11:6)
  • Knap Julia / Kot Kornelia - Ksol Izabela / 3:2 (11:9, 9:11, 11:7, 8:11,11:6)
  • Majewska Zuzanna / Zygadło Martyna - Świniarska Mariola / Gralok Maria 3:1 (7:11, 13:11, 11:8, 12:10)

KU AZS UJD III Częstochowa - JKTS II Jastrzębie Zdrój 4:6

  • Rakowska Magdalena - Krawczyk Kinga 2:3 (13:15, 11:9, 11:3, 10:12, 5:11)
  • Mazur Klaudia - Tomczak Weronika 0:3 (4:11, 5:11, 7:11)
  • Rakowska Magdalena - Tomczak Weronika 0:3 (7:11, 8:11, 6:11)
  • Mazur Klaudia - Krawczyk Kinga 1:3 (11:7, 1:11, 6:11, 7:11)
  • Szemiel Julia - Kloczkowska Nadia 3:1 (11:8, 13:11, 10:12, 11:7)
  • Jezik Aleksandra - Pustelnik Kamila 0:3 (4:11, 9:11, 12:14)
  • Szemiel Julia - Pustelnik Kamila 3:2 (12:14, 9:11, 11:7, 11:7, 11:9)
  • Jezik Aleksandra - Kloczkowska Nadia 3:1 (11:7, 11:6, 11:13, 11:8)
  • Rakowska Magdalena / Jezik Aleksandra - Tomczak Weronika / Krawczyk Kinga 2:3 (11:4, 9:11, 11:8, 8:11, 7:11)
  • Szemiel Julia / Mazur Klaudia - Pustelnik Kamila / Kloczkowska Nadia 3:2 (11:7, 9:11, 8:11, 11:8, 11:6)

Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl