Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Ewelina Kamczyk i Nikol Kaletka zagrały w reprezentacji Polski

Ewelina Kamczyk i Nikol Kaletka wystąpiły w meczu reprezentacja Polski kobiet przeciwko zespołowi Armenii. 

Ewelina Kamczyk i Nikol Kaletka zagrały w reprezentacji Polski

Reprezentacja Polski kobiet prowadzona przez Ninę Patalon wygrała z Armenią 1:0 w wyjazdowym spotkaniu 2. kolejki grupy F eliminacji mistrzostw świata. Następny mecz Polki rozegrają 21 października w Łodzi z Norwegią.

71 minut rozegrała w tym spotkaniu piłkarka z Krzyżanowic - Ewelina Kamczyk, a 19. minut pochodząca z Grzędzina Nikol Kaletka. 

Polki zajmują pierwsze miejsce w grupie, mając w dorobku cztery punkty. 


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~bicko (188.172. * .73) 22.09.2021 10:23
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

te dziewczyny grały w Unii Racibórz,były mistrzyniami Polski. tylko drużynę trzeba było rozwiązać bo kasę zżerali nieudacznicy z ligi okręgowej, co niedawno medale na rocznicy dostali