Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Przed Jastrzębskim Węglem pierwszy wyjazd w sezonie [ZAPOWIEDŹ] 

W piątek 7 października zespół JW rozegra pierwsze spotkanie wyjazdowe w tym sezonie. Rywalem będzie LUK Lublin. Początek meczu w lubelskiej Hali Globus o godzinie 20:30.

SK Górnik Radlin rozpoczyna nowy sezon w I lidze śląskiej 

W tym sezonie zespoły grające w lidze zostały podzielone na dwie grupy. W grupie A jest siedem drużyn, natomiast w grupie B sześć zespołów. 

Jastrzębski Węgiel wygrywa z Olsztynem [ZDJĘCIA]  

W meczu drugiej kolejki PlusLigi Jastrzębski Węgiel pokonał 3:1 Indykpol AZS Olsztyn.

Jastrzębski Węgiel udanie zainaugurował sezon [ZDJĘCIA]  

W meczu inaugurującym sezon 2022/2023 drużyna Jastrzębskiego Węgla pokonała GKS Katowice 3:0.

Jastrzębski Węgiel rozpoczyna nowy sezon 

Dzisiejszym meczem z GKS-em Katowice drużyna JW zainauguruje nowy sezon w PlusLidze. Inauguracyjne spotkanie ligowe w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej odbędzie się o godzinie 17:30.

Jastrzębski Węgiel w komplecie przystępuje do nowego sezonu 

KS Jastrzębski Węgiel poinformował, że po zniesionym zakazie rejestracji zawodników zagranicznych i skutecznie przeprowadzonej rejestracji tych zawodników do rozgrywek krajowych oraz europejskich, Klub bez żadnych przeszkód może przystąpić w pełnym składzie do sezonu 2022/2023.

Jastrzębski Węgiel po raz czwarty Gigantem Siatkówki 

W rozgranym w miniony weekend turnieju Tauron Giganci Siatkówki zespół JW triumfował po raz czwarty z rzędu.

Jastrzębski Węgiel zaprezentował drużynę na sezon 2022-2023 [ZDJĘCIA]  

Jastrzębski Węgiel zaprezentował drużynę na nowy sezon. Były występy artystyczne, przemówienia sponsorów i oczywiście mecz pokazowy! 

10-lecie Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla 

W Hotelu Dąbrówka w Jastrzębiu-Zdroju odbyła się uroczystość poświęcona jubileuszowi 10-lecia Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla.

Prezentacja drużyny Jastrzębskiego Węgla odbędzie się 23 września 

Wkrótce rozpocznie się nowy sezon w PlusLidze. Zanim Jastrzębski Węgiel przystąpi do walki o ligowe punkty, w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej tradycyjnie już odbędzie się prezentacja drużyny połączona z pokazowym meczem otwarcia sezonu.

Jastrzębski Węgiel poznał rywali w Lidze Mistrzów 

W Brukseli odbyło się losowanie fazy grupowej Ligi Mistrzów edycji 2023. W jego wyniku zespół JW wystąpi w grupie A tych rozgrywek, a rywalami będą: wicemistrz Niemiec VfB Friedrichshafen, mistrz Francji Montpellier Volley UC oraz mistrz Serbii Vojvodina NS Seme Nowy Sad.

Przedstawiciele Jastrzębskiego Węgla awansowali do 1/8 finału Mistrzostw Świata 

W środę zakończyła się faza grupowa rozgrywanego w Polsce i Słowenii mundialu. Do kolejnej fazy gier przebrnęli wszyscy reprezentanci JW.

Pierwszy sparing drużyny Jastrzębskiego Węgla 

Pod koniec tego tygodnia Jastrzębski Węgiel rozpocznie sparingi w ramach przygotowań do nowego sezonu.

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla z wygraną w Memoriale Wagnera 

W sobotę w Krakowie zakończył się XIX Memoriał Huberta Jerzego Wagnera. W turnieju triumfowała reprezentacja Polski przed Argentyną i Iranem.

Startuje Memoriał Wagnera z przedstawicielami Jastrzębskiego Węgla 

Dziś (18.08) w Krakowie rozpocznie się XIX Memoriał Huberta Jerzego Wagnera. Wystąpi w nim dwóch siatkarzy i trener Jastrzębskiego Węgla.

Skład Jastrzębskiego Węgla na Letnią Ligę na piasku 

W dniach 11-14 sierpnia drużyna weźmie udział w III edycji Letniej Grand Prix PLS na piasku.

Jastrzębski Węgiel rozpoczął przygotowania do nowego sezonu 

Po ponad dwunastu tygodniach przerwy wicemistrzowie Polski spotkali się na pierwszym treningu wprowadzającym w okres przygotowawczy do sezonu 2022-2023.

Zobacz więcej