Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Siatkarze z Radlina znów liderem tabeli 

W sobotę 26 listopada została rozegrana szósta kolejka I Ligi Śląskiej gr B. W tym dniu Radlinianie podejmowali we własnej hali zespół Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla.

Podział punktów na szczycie grupy B śląskiej siatkówki [ZDJĘCIA]  

W sobotnim spotkaniu I ligi śląskiej mężczyzn w siatkówkę na parkiecie Areny Rafako w Raciborzu zmierzyła się czołówka grupy B. Klub Siatkarski Racibórz zmierzył się z SK Górnik Radlin. Po wygranym tie-breaku Racibórz zajmuje 1 miejsce w grupie B, a Radlin jedno miejsce niżej. 

Liga Mistrzów wraca do Jastrzębia. Na początek starcie z mistrzem Serbii - Vojvodiną Nowy Sad 

Jastrzębski Węgiel wtorkowym meczem z mistrzem Serbii Vojvodiną Nowy Sad zainauguruje występy w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Początek spotkania w Hali Widowiskowo-Sportowej przy Al. Jana Pawła II o godzinie 18:00. Co przed spotkaniem powiedział rozgrywający JW Benjamin Toniutti?

Kolejna wygrana siatkarzy SK Górnika Radlin 

W sobotę w Hali MOSiR w Radlinie zostało rozegrane kolejne spotkanie I Ligi Śląskiej.

SK Górnik Radlin pewnie wygrał w Bielsku-Białej 

W sobotę 22 października w Bielsku-Białej został rozegrany kolejny mecz I Ligi Śląskiej. 

Siatkarze z Radlina odnieśli kolejne zwycięstwo 

W sobotni wieczór w hali MOSiR w Radlinie została rozegrana druga kolejka I Ligi Śląskiej gr B.

Siatkarze z Radlina udanie rozpoczęli nowy sezon 

W piątkowy (7.10) wieczór w hali przy ulicy Reja w Jastrzębiu radlińscy siatkarze rozegrali pierwszy mecz w I Lidze Śląskiej grupie B. 

SK Górnik Radlin rozpoczyna nowy sezon w I lidze śląskiej 

W tym sezonie zespoły grające w lidze zostały podzielone na dwie grupy. W grupie A jest siedem drużyn, natomiast w grupie B sześć zespołów. 

Młodzi siatkarze z Radlina rozpoczęli nowy sezon 

W sobotę 1 października w Jastrzębiu został rozegrany pierwszy turniej młodzików w nowym sezonie. W turnieju oprócz zespołu z Radlina brały udział dwa zespoły gospodarzy.

Siatkarze z Radlina zdobyli srebrny i brązowy medal Mistrzostw Śląska 

W miniony weekend na boiskach do siatkówki plażowej przy Sportowej Szkole Podstawowej nr 2 w Radlinie został rozegrany turniej finałowy Mistrzostw Śląska Juniorów Młodszych.

Siatkarze z Radlina bardzo dobrze rozpoczęli sezon plażowy 

W miniony weekend wystartowały rozgrywki siatkówki plażowej. W sobotę młodzicy rozegrali turniej półfinałowy w Skoczowie.

Miasto Racibórz zwycięskie w siatkarskim starciu samorządowców [ZDJĘCIA]  

W sobotę z samego rana w hali Arena Rafako odbył się II turniej siatkówki samorządowców z subregionu zachodniego województwa śląskiego. Do rywalizacji zgłosiło się sześć drużyn z Raciborza, Wodzisławia Śląskiego, Rybnika oraz Żor.

MKS Zorza żegna Andrzeja Brzezinkę. "Niezwykle ceniony w środowisku siatkarskim" 

W sobotę 14 maja zmarł Andrzej Brzezinka, trener związany m.in. z Górnikiem Radlin oraz MKS Zorza Wodzisław. 

Drugie miejsce raciborskiego „ekonomika” w półfinale wojewódzkim licealiady w siatkówce [ZDJĘCIA]  

Tym razem Arena Rafako stała się areną siatkarską, w której na dwóch boiskach rozgrywane były zawody sportowe w ramach Szkolnego Związku Sportowego.

Podsumowanie weekendowych zmagań młodzików SK Górnika Radlin 

W minioną sobotę ostatnie turnieje rozegrały drużyny młodzików Siatkarskiego Klubu Górnika Radlin.

Siatkarze Górnika Radlin zakończyli sezon 

Sobotnim finałem rozgrywek I Ligi Śląskiej drużyna seniorów zakończyła bardzo udany sezon 2021/2022.

Siatkarze Górnika Radlin w finale rozgrywek I Ligi Śląskiej 

W sobotę 19 marca w Bobrownikach siatkarze SK Górnika Radlin rozegrali drugi (rewanżowy) mecz półfinałowy o mistrzostwo I Ligi Śląskiej.

Zobacz więcej