Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Jastrzębski Węgiel zakończył sezon 

Jastrzębski Węgiel pokonał Asseco Resovię Rzeszów 3:1 i zajął piąte miejsce w w rozgrywkach PlusLigi siatkarzy. 

Przegrana Jastrzębskiego Węgla. Zadecyduje trzeci mecz 

Drużyna Asseco Resovia Rzeszów pokonała Jastrzębski Węgiel 3:1 w drugim meczu o piąte miejsce w lidze. 

Jastrzębie przegrało w meczu na szczycie 

W meczu na szczycie piłkarskiej II ligi GKS 1962 Jastrzębie przegrał z Radomiakiem Radom. 

Obrońca GKS-u 1962 Jastrzębie z nowym kontraktem 

Obrońca Dominik Kulawiak podpisał nową umowę z GKS-em 1962 Jastrzębie. Będzie ona obowiązywała do 30 czerwca 2020 roku. 

Grali nasi ligowcy [RAPORT] 

Kolejne minuty na boiskach spędzili piłkarze z naszego regionu. Sprawdź jak prezentowali się zawodnicy z regionu w Lotto Ekstraklasie oraz ligach zagranicznych.

Zmarnowana szansa Jastrzębskiego 

W trzecim, decydującym meczu fazy play-off Jastrzębski Węgiel po zaciętym meczu przegrał z Treflem Gdańsk 3:2.

Jastrzębski wciąż w grze o półfinał 

Jastrzębski Węgiel po pierwszym, przegranym w środę meczu z Treflem Gdańsk odrobił w sobotę straty i wygrał 3:1. 

GKS 1962 Jastrzębie znów odskakuje rywalom 

W 27 kolejce piłkarskiej II ligi zawodnicy GKS-u 1962 Jastrzębie wygrali w Puławach z miejscową Wisłą 1:0. 

Porażka JKTS-u w meczu na szczycie 

W 18 kolejce 2 ligi kobiet tenisa stołowego drużyna JKTS I Jastrzębie Zdrój przegrała z MKS Bruk Śląski Skarbek I Tarnowskie Góry. Drużyna z Jastrzębia zajęła 2 miejsce w tabeli grupy mistrzowskiej. 

Lis zatrzymał Jastrzębie 

W 26 kolejce II ligi piłkarskiej GKS 1962 Jastrzębie przegrał z kandydatem do awansu Wartą Poznań 2:0. 

Tenis stołowy kobiet: zwycięstwa faworytów 

W 17 kolejce rozgrywek II ligi kobiet tenisa stołowego pewne zwycięstwa odniosły obie drużyny JKTS Jastrzębie Zdrój oraz MKS Bruk Śląski Skarbek I Tarnowskie Góry.

Grali nasi ligowcy [RAPORT] 

Kolejne minuty na boiskach spędzili piłkarze z naszego regionu. Sprawdź jak prezentowali się zawodnicy z regionu w Lotto Ekstraklasie oraz ligach zagranicznych.

Siatkarki JKS SMS Jastrzębie pewnie wygrały w Zabrzu 

Siatkarki UKS Spartakusa Zabrze przegrały kolejne spotkanie III ligi siatkówki kobiet. Tym razem lepsze okazały się zawodniczki JKS SMS Jastrzębie. 

JKTS I Jastrzębie Zdrój z pewną wygraną 

W 16 kolejce 2 ligi kobiet tenisa stołowego JKTS I Jastrzębie Zdrój wygrał z ATS Cornilleau Gliwice. Drużyna z Jastrzębia zajmuje 2 miejsce w tabeli grupy mistrzowskiej, a ekipa z Gliwic 3 pozycję. 

Marciniak sędzią meczu GKS-u 1962 Jastrzębie 

Pochodzący z Płocka Tomasz Marciniak będzie sędzią głównym sobotniego spotkania GKS-u 1962 Jastrzębie z Olimpią Elbląg. 

Przerwana passa GKS-u 1962 Jastrzębie 

Dobiegła końca seria zwycięstw piłkarzy z Jastrzębia. Podopieczni trenera Skrobacza przegrali 1:0 z Błękitnymi Stargard. 

Pewna wygrana GKS-u 1962 Jastrzębie  

Piłkarze z Jastrzębia pewnie zmierzają do I ligi. W rozegranym dziś spotkaniu (25.03) pewnie pokonali na wyjeździe Znicz Pruszków. 

Zobacz więcej