Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
GKS Jastrzębie przegrał przed własną publicznością 

W meczu 2. kolejki eWinner 2. Ligi GKS przegrał przy Harcerskiej z Górnikiem Polkowice 0:2.

Odra Wodzisław pewnie wygrała kolejny mecz sparingowy 

Piłkarze Odry Wodzisław rozegrali czwarty mecz sparingowy w ramach przygotowań do rozgrywek III ligi. 

Dawid Pędziałek w sztabie szkoleniowym GKS-u Jastrzębie 

Nowym członkiem sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny GKS-u Jastrzębie został Dawid Pędziałek, który objął funkcję trenera analityka oraz trenera przygotowania motorycznego.

GKS Jastrzębie pozyskał nowego napastnika 

Joao Passoni, który od kilku tygodni trenował z drużyną, został nowym napastnikiem GKS-u Jastrzębie.

Kacper Kawula wrócił do GKS-u Jastrzębie 

Kacper Kawula został nowym zawodnikiem GKS-u Jastrzębie. 24-letni środkowy obrońca związał się z Klubem kontraktem obowiązującym do 30 czerwca 2023 roku z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Ważny gracz GKS-u Jastrzębie kontuzjowany 

W trakcie meczu GKS-u Jastrzębie z Wisłą Puławy poważnej i bardzo nieprzyjemnej kontuzji doznał Farid Ali.

Odra remisuje z ROWem w meczu kontrolnym [ZDJĘCIA]  

Sporo emocji oglądaliśmy w meczu kontrolnym pomiędzy III ligową Odrą Wodzisław i IV ligowym ROWem Rybnik. Po dominującej przewadze piłkarzy Odry w pierwszej połowie spotkanie zakończyło się ostatecznie remisem 3:3.

Były bramkarz Odry Wodzisław zagra w Jastrzębiu 

Michał Antkowiak został nowym bramkarzem GKS-u Jastrzębie. 22-letni golkiper związał się z Klubem kontraktem obowiązującym do  30 czerwca 2023 roku.

Odra Wodzisław będzie świętować 100-lecie istnienia [ZAPOWIEDŹ] 

15 sierpnia Odra Wodzisław będzie hucznie obchodzić swoje 100-lecie. W planie m.in. przejście orkiestry górniczej, atrakcje i gry dla dzieci oraz Mecz Legend Odry, w którym wystąpią m.in. Jan Woś oraz Paweł Sibik.

Wojciech Wenglorz i Maciej Kłosek zostają w Odrze Wodzisław 

Wojciech Wenglorz i Maciej Kłosek podpisali nowe umowy z trzecioligową Odrą Wodzisław.

Zawodnicy rezerw w pierwszej drużynie GKS-u Jastrzębie 

Dominik Klimkiewicz i Daniel Szymczak, którzy w poprzednim sezonie występowali w rezerwach GKS-u Jastrzębie, zostali włączeni do kadry pierwszej drużyny. Obaj zawodnicy podpisali także profesjonalne kontrakty z Klubem obowiązujące do 30 czerwca 2024 roku z możliwością przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Jakub Kasperowicz przedłużył kontrakt z GKS-em Jastrzębie 

Jakub Kasperowicz przedłużył kontrakt z GKS-em Jastrzębie. Poprzednia umowa, obowiązująca do 30 czerwca 2024 roku, została przedłużona o kolejne dwanaście miesięcy.

AP Górki Śląskie zwycięzcą wakacyjnego turnieju w Raciborzu [ZDJĘCIA]  

PCS w Raciborzu wspólnie z GMKS 21 Nędza w ramach akcji „Wakacje w powiecie” zorganizowali turniej piłki nożnej dla dzieci z roczników 2011/2012. 

Unia Książenice wycofa się z rozgrywek IV ligi 

Zarząd klubu LKS Unia Książenice poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że drużyna zostanie wycofana z rozgrywek IV ligi.

Łukasz Zejdler zawodnikiem Polonii Bytom 

Łukasz Zejdler został zawodnikiem trzecioligowej Polonii Bytom.

GKS Jastrzębie przegrał z czeskim drugoligowcem 

W meczu sparingowym rozegranym na boisku Gosław Sport Center w Jedłowniku GKS Jastrzębie przegrał 0:3 z występującym na zapleczu czeskiej ekstraklasy SFC Opava.

Damian Mikołowicz w sztabie szkoleniowym GKS-u Jastrzębie 

Damian Mikołowicz został nowym asystentem trenera Grzegorza Kurdziela w sztabie szkoleniowym pierwszej drużyny GKS-u Jastrzębie.

Zobacz więcej