SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Pierwszy garnitur Energetyka ROW Rybnik nie wykorzystał szansy na samodzielne przodownictwo, natomiast rezerwy mogą powoli mrozić szampany. Bełk do awansu potrzebuje już tylko jednej wygranej. Granica Ruptawa coraz bliżej upragnionego celu. Zameczek Czernica skutecznie goni Borucin i Krzanowice. Polonia Łaziska oraz Naprzód Rydułtowy pewnie zmierzają do okręgówki. Chałupki i Czerwionka od dzisiaj świętują. Zapraszamy do lektury.
II liga
Wyniki XXXII kolejki (23/24.05.2015)
- Energetyk ROW Rybnik – Okocimski Brzesko 0:1 (0:0)
- Rozwój Katowice – Raków Częstochowa 1:1 (0:1)
- Nadwiślan Góra – Limanovia Limanowa 4:1 (0:0)
- Znicz Pruszków – Zagłębie Sosnowiec 0:0
- Siarka Tarnobrzeg – Błękitni Stargard Szczeciński 0:2 (0:1)
- Kluczbork – Kotwica Kołobrzeg 1:1 (0:0)
- Stal Stalowa Wola – Legionovia Legionowo 2:1 (0:0)
- Wisła Puławy – Puszcza Niepołomice 0:1 (0:1)
- Górnik Wałbrzych – Stal Mielec 0:1 (0:0)
Wyniki XXXI kolejki (20.05.2015)
- Legionovia Legionowo – Energetyk ROW Rybnik 2:3 (2:2)
- Zagłębie Sosnowiec – Kluczbork 1:1 (0:0)
- Raków Częstochowa – Znicz Pruszków 1:0 (0:0)
- Błękitni Stargard Szczeciński – Nadwiślan Góra 0:0
- Limanovia Limanowa – Rozwój Katowice 1:1 (1:1)
- Okocimski Brzesko – Siarka Tarnobrzeg 2:0 (0:0)
- Puszcza Niepołomice – Górnik Wałbrzych 5:0 (1:0)
- Kotwica Kołobrzeg – Wisła Puławy 3:2 (1:0)
- Stal Mielec – Stal Stalowa Wola 0:2 (0:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Zagłębie Sosnowiec | 32 | 54 | 52:37 |
2. | Raków Częstochowa | 32 | 54 | 41:29 |
3. | Energetyk ROW Rybnik | 32 | 53 | 49:33 |
4. | Stal Stalowa Wola | 32 | 53 | 51:36 |
5. | Rozwój Katowice | 32 | 53 | 50:38 |
6. | Kluczbork | 32 | 53 | 40:28 |
7. | Stargard Szczeciński | 32 | 52 | 42:39 |
8. | Stal Mielec | 32 | 49 | 43:39 |
9. | Znicz Pruszków | 32 | 45 | 38:31 |
10. | Nadwiślan Góra | 32 | 42 | 44:49 |
11. | Siarka Tarnobrzeg | 32 | 41 | 39:45 |
12. | Wisła Puławy | 32 | 39 | 44:48 |
13. | Legionovia Legionowo | 32 | 38 | 45:46 |
14. | Okocimski Brzesko | 32 | 37 | 27:38 |
15. | Puszcza Niepołomice | 32 | 35 | 37:42 |
16. | Kotwica Kołobrzeg | 32 | 32 | 42:49 |
17. | Górnik Wałbrzych | 32 | 28 | 27:54 |
18. | Limanovia Limanowa | 32 | 21 | 24:52 |
Zapowiedź XXXIII kolejki (31.05.2015)
Błękitni Stargard Szczeciński – Energetyk ROW Rybnik (nd 16:00), Rozwój Katowice – Znicz Pruszków (nd 16:00), Raków Częstochowa – Nadwiślan Góra (nd 16:00), Kotwica Kołobrzeg – Zagłębie Sosnowiec (nd 16:00), Puszcza Niepołomice – Kluczbork (nd 16:00), Limanovia Limanowa – Siarka Tarnobrzeg (nd 16:00), Okocimski Brzesko – Stal Stalowa Wola (nd 16:00), Stal Mielec – Wisła Puławy (nd 16:00), Legionovia Legionowo – Górnik Wałbrzych (nd 16:00).
III liga – grupa opolsko-śląska
Wyniki XXXIV kolejki (23/24.05.2015)
- Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Jastrzębie 0:1 (0:0)
- Pniówek Pawłowice – Małapanew Ozimek 5:0 (2:0)
- Odra Opole – Polonia Bytom 2:1 (1:0)
- Stal Bielsko-Biała – Piast Gliwice II 4:0 (1:0)
- Ruch Chorzów II – Górnik Wesoła 5:3 (1:0)
- Ruch Zdzieszowice – Czaniec 1:1 (0:0)
- Polonia Łaziska Górne – Grunwald Ruda Śląska 0:1 (0:0)
- Skra Częstochowa – Skalnik Gracze 6:1 (3:0)
- Szombierki Bytom – Górnik Zabrze II 1:1 (0:0)
- Rekord Bielsko-Biała – Swornica Czarnowąsy 3:0 (1:0)
Wynik zaległego meczu XXV kolejki (20.05.2015)
- Górnik Wesoła – Górnik Zabrze II 1:0 (0:0)
Uwaga! Wydział Gier zweryfikował wynik meczu: Czaniec – Polonia Łaziska Górne 3:1, jako walkower 0:3 dla drużyny gości.
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Odra Opole | 34 | 78 | 75:29 |
2. | Polonia Bytom | 34 | 75 | 80:25 |
3. | Ruch Zdzieszowice | 34 | 70 | 72:33 |
4. | Stal Bielsko-Biała | 34 | 69 | 72:24 |
5. | Rekord Bielsko-Biała | 34 | 62 | 64:45 |
6. | Jastrzębie | 34 | 60 | 51:36 |
7. | Szombierki Bytom | 34 | 54 | 58:37 |
8. | Skra Częstochowa | 34 | 52 | 56:36 |
9. | Górnik Zabrze II | 34 | 50 | 56:46 |
10. | Podbeskidzie B-B II | 34 | 46 | 51:52 |
11. | Czaniec | 34 | 46 | 37:46 |
12. | Ruch Chorzów II | 34 | 44 | 57:58 |
13. | Pniówek Pawłowice | 34 | 43 | 44:45 |
14. | Swornica Czarnowąsy | 34 | 41 | 40:66 |
15. | Grunwald Ruda Śląska | 34 | 37 | 42:60 |
16. | Piast Gliwice II | 34 | 33 | 53:72 |
17. | Polonia Łaziska Górne | 34 | 32 | 29:54 |
18. | Górnik Wesoła | 34 | 29 | 36:62 |
19. | Małapanew Ozimek | 34 | 15 | 20:84 |
20. | Skalnik Gracze | 34 | 14 | 22:105 |
Zapowiedź XXXV kolejki (27.05.2015)
Jastrzębie – Ruch Chorzów II (śr 18:00), Skalnik Gracze – Pniówek Pawłowice (śr 18:00), Polonia Bytom – Szombierki Bytom (śr 18:00), Małapanew Ozimek – Polonia Łaziska Górne (śr 18:00), Grunwald Ruda Śląska – Ruch Zdzieszowice (śr 18:00), Czaniec – Podbeskidzie Bielsko-Biała II (śr 18:00), Górnik Wesoła – Rekord Bielsko-Biała (śr 18:00), Swornica Czarnowąsy – Piast Gliwice II (śr 18:00), Górnik Zabrze II – Skra Częstochowa (śr 18:00), Odra Opole – Stal Bielsko-Biała (śr 19:00).
Zapowiedź XXXVI kolejki (30/31.05.2015)
Rekord Bielsko-Biała – Jastrzębie (sb 11:00), Pniówek Pawłowice – Górnik Zabrze II (sb 17:00), Skra Częstochowa – Polonia Bytom (sb 17:00), Szombierki Bytom – Odra Opole (sb 17:00), Ruch Zdzieszowice – Małapanew Ozimek (sb 17:00), Piast Gliwice II – Górnik Wesoła (sb 17:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Grunwald Ruda Śląska (sb 17:00), Polonia Łaziska Górne – Skalnik Gracze (sb 17:00), Stal Bielsko-Biała – Swornica Czarnowąsy (sb 17:00), Ruch Chorzów II – Czaniec (nd 13:00).
IV liga – grupa 2 (Katowice)
Wyniki XXV kolejki (23/24.05.2015)
- Górnik Pszów – Unia Racibórz 1:5 (0:2)
- Forteca Świerklany – Jedność Przyszowice 2:2 (0:1)
- Krupiński Suszec – Bełk 0:2 (0:1)
- Bojszowy – Unia Turza Śląska 0:0
- Iskra Pszczyna – Drzewiarz Jasienica 2:1 (1:0)
- Podlesianka Katowice – Radziechowy-Wieprz 1:3 (0:2)
- Gwarek Ornontowice – Szczakowianka Jaworzno 3:2 (1:0)
- Gieksa Katowice II – Czarni-Góral Żywiec 1:1 (1:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Bełk | 25 | 64 | 71:14 |
2. | Forteca Świerklany | 25 | 52 | 38:21 |
3. | Drzewiarz Jasienica | 25 | 45 | 44:23 |
4. | Jedność Przyszowice | 25 | 42 | 59:45 |
5. | Szczakowianka Jaworzno | 25 | 37 | 47:29 |
6. | Gwarek Ornontowice | 25 | 37 | 39:36 |
7. | Krupiński Suszec | 25 | 37 | 36:36 |
8. | Bojszowy | 25 | 35 | 27:31 |
9. | Unia Turza Śląska | 25 | 34 | 37:31 |
10. | Iskra Pszczyna | 25 | 34 | 37:43 |
11. | Unia Racibórz | 25 | 34 | 47:60 |
12. | Gieksa Katowice II | 25 | 28 | 41:34 |
13. | Radziechowy-Wieprz | 25 | 25 | 34:44 |
14. | Czarni-Góral Żywiec | 25 | 23 | 26:52 |
15. | Podlesianka Katowice | 25 | 19 | 24:54 |
16. | Górnik Pszów | 25 | 11 | 19:73 |
Zapowiedź XXVI kolejki (26/27.05.2015)
Bełk – Iskra Pszczyna (wt 18:00), Unia Racibórz – Gwarek Ornontowice (wt 18:00), Drzewiarz Jasienica – Górnik Pszów (wt 18:00), Jedność Przyszowice – Gieksa Katowice II (wt 18:00), Radziechowy-Wieprz – Bojszowy (wt 18:00), Czarni-Góral Żywiec – Podlesianka Katowice (wt 18:00), Szczakowianka Jaworzno – Forteca Świerklany (śr 18:00), Unia Turza Śląska – Krupiński Suszec (śr 18:00).
Zapowiedź XXVII kolejki (30/31.05.2015)
Górnik Pszów – Bełk (sb 17:00), Iskra Pszczyna – Unia Turza Śląska (sb 17:00), Krupiński Suszec – Radziechowy-Wieprz (sb 17:00), Szczakowianka Jaworzno – Jedność Przyszowice (sb 17:00), Podlesianka Katowice – Gieksa Katowice II (sb 17:00), Gwarek Ornontowice – Drzewiarz Jasienica (sb 17:00), Bojszowy – Czarni-Góral Żywiec (nd 15:00), Forteca Świerklany – Unia Racibórz (nd 17:00).
Klasa okręgowa – grupa 2 (Katowice)
Wyniki XXV kolejki (23/24.05.2015)
- Nędza – Zuch Orzepowice 3:1 (0:1)
- Energetyk ROW Rybnik II – Buk Rudy 3:0 (2:0)
- Wilki Wilcza – Rachowice 1:1 (1:1)
- Wyzwolenie Chorzów – Orzeł Mokre 1:3 (0:2)
- Zabrze-Kończyce – Czarni Pyskowice 2:3 (0:2)
- Urania Ruda Śląska – Sokół Orzesze 2:1 (0:0)
- Tempo Paniówki – Łabędy 2:0 (1:0)
- Zamkowiec Toszek – Wawel Wirek 0:1 (0:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Energetyk Rybnik II | 25 | 61 | 78:17 |
2. | Wilki Wilcza | 25 | 52 | 55:20 |
3. | Nędza | 25 | 51 | 63:23 |
4. | Wyzwolenie Chorzów | 25 | 47 | 48:28 |
5. | Urania Ruda Śląska | 25 | 40 | 57:41 |
6. | Orzeł Mokre | 25 | 40 | 47:43 |
7. | Wawel Wirek | 25 | 39 | 39:30 |
8. | Tempo Paniówki | 25 | 35 | 41:36 |
9. | Rachowice | 25 | 34 | 41:44 |
10. | Zuch Orzepowice | 25 | 33 | 42:56 |
11. | Łabędy | 25 | 31 | 30:32 |
12. | Buk Rudy | 25 | 28 | 31:46 |
13. | Czarni Pyskowice | 25 | 27 | 46:70 |
14. | Zabrze-Kończyce | 25 | 22 | 31:60 |
15. | Zamkowiec Toszek | 25 | 14 | 22:67 |
16. | Sokół Orzesze | 25 | 11 | 22:80 |
Zapowiedź XXVI kolejki (26/27.05.2015)
Buk Rudy – Zamkowiec Toszek (wt 18:00), Zuch Orzepowice – Energetyk ROW Rybnik II (wt 18:00), Łabędy – Nędza (wt 18:00), Wawel Wirek – Wilki Wilcza (wt 18:00), Orzeł Mokre – Urania Ruda Śląska (wt 18:00), Sokół Orzesze – Zabrze-Kończyce (śr 17:30), Czarni Pyskowice – Tempo Paniówki (śr 18:00), Rachowice – Wyzwolenie Chorzów (śr 18:00).
Zapowiedź XXVII kolejki (30/31.05.2015)
Urania Ruda Śląska – Rachowice (sb 11:00), Wilki Wilcza – Buk Rudy (sb 17:00), Łabędy – Zuch Orzepowice (sb 17:00), Zabrze-Kończyce – Orzeł Mokre (sb 17:00), Wyzwolenie Chorzów – Wawel Wirek (sb 17:00), Tempo Paniówki – Sokół Orzesze (nd 15:00), Nędza – Czarni Pyskowice (nd 17:00), Zamkowiec Toszek – Energetyk ROW Rybnik II (nd 17:00).
Klasa okręgowa – grupa 3 (Katowice)
Wyniki XXV kolejki (23/24.05.2015)
- Krzyżanowice – Przyszłość Rogów 2:4 (2:3)
- Rymer Rybnik – Silesia Lubomia 0:3 (0:1)
- Naprzód Syrynia – Gołkowice 2:4 (1:1)
- Polonia Marklowice – Naprzód Zawada 0:1 (0:0)
- Naprzód Czyżowice – Gwiazda Skrzyszów 1:3 (0:2)
- Jedność Jejkowice – Rafako Racibórz 2:0 (0:0)
- Płomień Połomia – Granica Ruptawa 0:3 (0:2)
- Tworków – Dąb Gaszowice 1:7 (1:3)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Granica Ruptawa | 25 | 58 | 66:24 |
2. | Gwiazda Skrzyszów | 25 | 46 | 44:29 |
3. | Rafako Racibórz | 25 | 46 | 50:41 |
4. | Przyszłość Rogów | 25 | 45 | 47:28 |
5. | Silesia Lubomia | 25 | 40 | 46:41 |
6. | Rymer Rybnik | 25 | 39 | 45:32 |
7. | Dąb Gaszowice | 25 | 37 | 44:34 |
8. | Gołkowice | 25 | 35 | 55:46 |
9. | Jedność Jejkowice | 25 | 33 | 47:47 |
10. | Krzyżanowice | 25 | 33 | 39:47 |
11. | Naprzód Zawada | 25 | 32 | 30:43 |
12. | Naprzód Czyżowice | 25 | 30 | 50:60 |
13. | Polonia Marklowice | 25 | 26 | 36:52 |
14. | Naprzód Syrynia | 25 | 25 | 44:51 |
15. | Płomień Połomia | 25 | 19 | 35:49 |
16. | Tworków | 25 | 11 | 24:78 |
Zapowiedź XXVI kolejki (26.05.2015)
Naprzód Zawada – Tworków (wt 18:00), Dąb Gaszowice – Jedność Jejkowice (wt 18:00), Rafako Racibórz – Płomień Połomia (wt 18:00), Gołkowice – Rymer Rybnik (wt 18:00), Gwiazda Skrzyszów – Naprzód Syrynia (wt 18:00), Przyszłość Rogów – Polonia Marklowice (wt 18:00), Silesia Lubomia – Krzyżanowice (wt 18:00), Granica Ruptawa – Naprzód Czyżowice (wt 18:00).
Zapowiedź XXVII kolejki (30/31.05.2015)
Krzyżanowice – Gołkowice (sb 17:00), Tworków – Polonia Marklowice (sb 17:00), Rymer Rybnik – Gwiazda Skrzyszów (sb 17:00), Jedność Jejkowice – Naprzód Zawada (sb 17:00), Naprzód Syrynia – Granica Ruptawa (sb 17:00), Naprzód Czyżowice – Rafako Racibórz (sb 17:00), Płomień Połomia – Dąb Gaszowice (nd 17:00), Silesia Lubomia – Przyszłość Rogów (nd 17:00).
A klasa (Podokręg Racibórz)
Wyniki XXV kolejki (23/24.05.2015)
- Studzienna – Borucin 2:2 (0:2)
- Krzanowice – Pietrowice Wielkie 2:2 (1:1)
- Owsiszcze – Gamów 0:2 (0:1)
- Czernica – Gorzyce 4:3 (0:0)
- Buków – Pawłów 2:2 (2:1)
- Nowa Wieś – Raszczyce 1:0 (1:0)
- Ocice Racibórz – Cyprzanów 1:2 (0:1)
- Kuźnia Raciborska – Kornowac 8:0 (4:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Borucin | 25 | 61 | 97:39 |
2. | Krzanowice | 25 | 58 | 74:27 |
3. | Czernica | 25 | 56 | 78:45 |
4. | Gorzyce | 25 | 45 | 75:46 |
5. | Kuźnia Raciborska | 25 | 45 | 62:48 |
6. | Raszczyce | 25 | 43 | 70:49 |
7. | Buków | 25 | 35 | 49:57 |
8. | Cyprzanów | 25 | 32 | 44:55 |
9. | Pietrowice Wielkie | 25 | 31 | 64:57 |
10. | Ocice Racibórz | 25 | 29 | 45:56 |
11. | Owsiszcze | 25 | 28 | 39:52 |
12. | Studzienna | 25 | 28 | 46:62 |
13. | Nowa Wieś | 25 | 26 | 45:49 |
14. | Pawłów | 25 | 18 | 43:87 |
15. | Gamów | 25 | 17 | 35:85 |
16. | Kornowac | 25 | 10 | 27:79 |
Zapowiedź XXVI kolejki (30/31.05.2015)
Kornowac – Krzanowice (sb 15:00), Pawłów – Ocice Racibórz (sb 17:00), Cyprzanów – Nowa Wieś (sb 17:00), Pietrowice Wielkie – Studzienna (sb 17:00), Raszczyce – Czernica (sb 17:00), Borucin – Buków (nd 15:00), Gamów – Kuźnia Raciborska (nd 15:30), Gorzyce – Owsiszcze (nd 17:00).
A klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki XXV kolejki (23/24.05.2015)
- Mszana – Gotartowice 2:1 (0:0)
- Niewiadom – Radlin 1:6 (0:3)
- Grabownia-Golejów – Rój 3:3 (2:2)
- Rydułtowy – Boguszowice 4:0 (4:0)
- Ochojec – Łaziska 2:4 (1:2)
- Książenice – Radziejów-Popielów 5:2 (4:0)
- Dębieńsko – Baranowice 5:0 (1:0)
- Wilchwy – Chwałowice 0:6 (0:2)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Łaziska | 25 | 56 | 64:30 |
2. | Rydułtowy | 25 | 51 | 54:31 |
3. | Boguszowice | 25 | 46 | 63:44 |
4. | Radziejów-Popielów | 25 | 42 | 64:47 |
5. | Ochojec | 25 | 41 | 51:42 |
6. | Książenice | 25 | 40 | 74:57 |
7. | Gotartowice | 25 | 36 | 41:38 |
8. | Dębieńsko | 25 | 35 | 49:43 |
9. | Radlin | 25 | 32 | 43:49 |
10. | Baranowice | 25 | 32 | 49:60 |
11. | Wilchwy | 25 | 28 | 43:63 |
12. | Chwałowice | 25 | 26 | 56:56 |
13. | Mszana | 25 | 26 | 44:52 |
14. | Niewiadom | 25 | 25 | 45:62 |
15. | Rój | 25 | 25 | 39:66 |
16. | Grabownia-Golejów | 25 | 17 | 35:74 |
Zapowiedź XXVI kolejki (30/31.05.2015)
Radlin – Rydułtowy (sb 17:00), Boguszowice – Mszana (sb 17:00), Radziejów-Popielów – Grabownia-Golejów (sb 17:00), Łaziska – Niewiadom (sb 17:00), Rój – Dębieńsko (nd 17:00), Chwałowice – Książenice (nd 17:00), Baranowice – Ochojec (nd 17:00), Gotartowice – Wilchwy (nd 17:00).
B klasa – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Wyniki XXII kolejki (23/24.05.2015)
- Chałupki – Krzyżkowice 3:0 (1:0)
- Kokoszyce – Czyżowice II 3:4 (2:3)
- Zabełków – Olza 1:10 (0:4)
- Płonia Racibórz – Tworków II 5:1 (3:0)
- Bieńkowice – Rzuchów 3:1 (2:1)
- Rogów II – Wojnowice 3:0 (1:0)
- Nieboczowy – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Chałupki | 20 | 54 | 67:17 |
2. | Rzuchów | 20 | 42 | 68:41 |
3. | Bieńkowice | 20 | 40 | 55:38 |
4. | Płonia Racibórz | 21 | 37 | 60:50 |
5. | Rogów II | 20 | 35 | 44:36 |
6. | Krzyżkowice | 20 | 30 | 50:37 |
7. | Olza | 21 | 26 | 53:53 |
8. | Czyżowice II | 20 | 25 | 53:56 |
9. | Kokoszyce | 21 | 24 | 37:44 |
10. | Nieboczowy | 20 | 22 | 34:42 |
11. | Wojnowice | 20 | 17 | 28:49 |
12. | Tworków II | 21 | 17 | 38:68 |
13. | Zabełków | 20 | 8 | 27:83 |
Zapowiedź XXIII kolejki (30/31.05.2015)
Chałupki – Zabełków (sb 17:00), Krzyżkowice – Bieńkowice (sb 17:00), Wojnowice – Nieboczowy (sb 17:00), Tworków II – Olza (nd 16:00), Czyżowice II – Płonia Racibórz (nd 17:00), Rzuchów – Rogów II (nd 17:00), Kokoszyce – pauza.
B klasa – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Wyniki XXII kolejki (23/24.05.2015)
- Lyski – Pstrążna 2:3 (1:0)
- Górki Śląskie – Adamowice 2:1 (1:0)
- Siedliska – Zawada Książęca 1:7 (0:5)
- Rudnik – Brzezie 6:4 (3:2)
- Gaszowice II – Babice 3:3 (1:0)
- Ruda Kozielska – Kobyla 2:6 (2:1)
- Grzegorzowice – Markowice 1:1 (0:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Brzezie | 22 | 45 | 76:34 |
2. | Zawada Książęca | 22 | 44 | 61:35 |
3. | Kobyla | 22 | 41 | 81:46 |
4. | Lyski | 22 | 41 | 67:46 |
5. | Adamowice | 22 | 37 | 51:51 |
6. | Ruda Kozielska | 22 | 36 | 58:48 |
7. | Górki Śląskie | 22 | 36 | 34:38 |
8. | Gaszowice II | 22 | 32 | 64:55 |
9. | Markowice | 22 | 32 | 38:35 |
10. | Rudnik | 22 | 26 | 59:71 |
11. | Babice | 22 | 26 | 42:64 |
12. | Siedliska | 22 | 17 | 31:69 |
13. | Pstrążna | 22 | 16 | 33:66 |
14. | Grzegorzowice | 22 | 12 | 35:72 |
Zapowiedź XXIII kolejki (30/31.05.2015)
Gaszowice II – Lyski (sb 17:00), Babice – Ruda Kozielska (sb 17:00), Markowice – Siedliska (nd 15:00), Kobyla – Rudnik (nd 15:00), Adamowice – Pstrążna (nd 15:00), Brzezie – Grzegorzowice (nd 16:00), Zawada Książęca – Górki Śląskie (nd 17:00).
B klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki XXI kolejki (23/24.05.2015)
- Rowień – Polaris Żory 2:4 (0:2)
- Jankowice – Czerwionka 0:1 (0:1)
- Rogoźna – Czuchów 6:4 (3:1)
- Zwonowice – Godów 3:4 (2:2)
- Kamień – Krostoszowice 4:0 (1:0)
- Szeroka – Palowice 2:9 (2:3)
- Szczejkowice – Jastrzębie-Bzie 2:3 (1:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Czerwionka | 21 | 60 | 88:18 |
2. | Jastrzębie-Bzie | 21 | 55 | 82:26 |
3. | Rogoźna | 21 | 41 | 92:51 |
4. | Godów | 21 | 40 | 52:36 |
5. | Palowice | 21 | 38 | 66:39 |
6. | Kamień | 21 | 32 | 57:53 |
7. | Jankowice | 21 | 31 | 64:55 |
8. | Polaris Żory | 21 | 25 | 50:55 |
9. | Rowień | 21 | 25 | 34:57 |
10. | Szczejkowice | 21 | 21 | 38:68 |
11. | Zwonowice | 21 | 19 | 43:77 |
12. | Czuchów | 21 | 19 | 49:88 |
13. | Krostoszowice | 21 | 15 | 46:92 |
14. | Szeroka | 21 | 11 | 43:89 |
Zapowiedź XXII kolejki (30/31.05.2015)
Czerwionka – Kamień (sb 17:00), Polaris Żory – Zwonowice (nd 17:00), Jastrzębie-Bzie – Szeroka (nd 17:00), Palowice – Jankowice (nd 17:00), Czuchów – Rowień (nd 17:00), Godów – Szczejkowice (nd 17:00), Krostoszowice – Rogoźna (nd 17:00).
C klasa (Podokręg Racibórz)
Wyniki XVI kolejki (23/24.05.2015)
- Pietraszyn – Pawłów II 1:1 (0:0)
- Bolesław – Dzimierz 2:1 (1:0)
- Bełsznica – Jankowice 2:0 (0:0)
- Turza Śląska II – Czernica II 4:2 (1:0)
- Borucin II – Zawada II 0:3 (wo)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Jankowice | 15 | 36 | 60:15 |
2. | Bolesław | 15 | 30 | 43:34 |
3. | Turza Śląska II | 15 | 29 | 56:28 |
4. | Dzimierz | 15 | 29 | 37:19 |
5. | Zawada II | 15 | 24 | 38:37 |
6. | Bełsznica | 15 | 23 | 46:42 |
7. | Pawłów II | 15 | 13 | 34:67 |
8. | Czernica II* | 7 | 7 | 14:17 |
9. | Pietraszyn | 15 | 5 | 15:60 |
10. | Borucin II^ | 15 | 9 | 26:50 |
*Drużyna zgłoszona do rozgrywek od rundy wiosennej.
^ Drużyna wycofana z bieżących rozgrywek.
Zapowiedź XVII kolejki (31.05.2015)
Jankowice – Bolesław (nd 17:00), Zawada II – Bełsznica (nd 17:00), Dzimierz – Pietraszyn (nd 17:00), Pawłów II – Czernica (nd 17:00), Turza Śląska II – pauza.
C klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki XXI kolejki (24.05.2015)
- Jastrzębie II – Chwałęcice 16:0 (5:0)
- Forteca Świerklany II – Skrbeńsko 1:2 (0:1)
- Dębieńsko II – Stanowice 0:2 (0:0)
- Kleszczów – Bełk II 1:6 (0:3)
- Ruptawa II – Szczerbice 8:1 (4:0)
- Skrzyszów II – Leszczyny 1:0 (1:0)
- Gołkowice II – Świerklany 11:1 (6:1)
Uwaga! Wydział Gier zweryfikował wynik meczu: Forteca Świerklany II – Świerklany 8:0, jako walkower 0:3 dla drużyny gości.
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Ruptawa II | 20 | 48 | 120:28 |
2. | Jastrzębie II | 19 | 45 | 99:18 |
3. | Skrbeńsko | 20 | 42 | 65:29 |
4. | Gołkowice II | 20 | 38 | 70:39 |
5. | Skrzyszów II | 20 | 38 | 64:45 |
6. | Stanowice | 20 | 36 | 59:43 |
7. | Forteca Świerklany II | 20 | 32 | 62:36 |
8. | Kleszczów | 20 | 26 | 55:69 |
9. | Leszczyny | 20 | 20 | 39:63 |
10. | Dębieńsko II | 20 | 20 | 29:85 |
11. | Szczerbice | 20 | 18 | 54:86 |
12. | Bełk II | 20 | 12 | 28:98 |
13. | Świerklany* | 6 | 4 | 6:19 |
14. | Chwałęcice | 19 | 3 | 19:108 |
*Drużyna zgłoszona do rozgrywek od rundy wiosennej.
Zapowiedź XXII kolejki (30/31.05.2015)
Skrbeńsko – Jastrzębie II (sb 17:00), Stanowice – Gołkowice II (sb 17:00), Leszczyny – Forteca Świerklany II (nd 17:00), Ruptawa II – Świerklany (nd 17:00), Szczerbice – Kleszczów (nd 17:00), Bełk II – Skrzyszów II (nd 17:00), Chwałęcice – Dębieńsko II (nd 17:00).
Puchar Polski (Podokręg Rybnik)
Wynik meczu ćwierćfinałowego na szczeblu Śl. ZPN (20.05.2015)
- Polonia Bytom – Jastrzębie 2:1 (1:1)
Raszczyce dajcie sobie spokoj bo pierwszy raz jesteście w A klasie a cwianiakujecie , skończy się kasa to znowu będzie C klasa , takie gwiazdeczki tyle kasy biorą a nawet wygrac nie umią siara
a tak wogóle Czarni kręcą jak sie tylko da. Fikcyjna juniorka wpisują innych zawodników do sprawozdań, których nawet na meczu nie ma.
Gratulacje dla chlopakow z Raszczyc dla Jarka Ariela i Łukasza bo bez nich czarni by nie dali rady
Zachowanie jak szczeniaki gratulacje dla czarnych Raszczyce umia przegrywac
zacznijmy od tego że kibiców w Raszczycach już prawie nie ma a derby prawa mecz był wyrównany z lekką przewagą dla raszczyc bo gdyby w pierwszej połowie wykorzystali swoje sytuacje to by było 2:0 dla raszczyc a tu nagle rzut wolny i bramka dla Czarnych w drugiej połowie to raszczyce waliły głowa w mur bo NW zaparkowała autobus przy swojej bramce i oprucz błędów raszczyc w obronie i jednej kontrze to Czarni nic nie stworzyli sobie więcej. A co do Czarnych to nagle biją do kibiców Raszczyc po wygranym meczu a ja sie pytam gdzie byliście po porażce z Gorzycami 7:0 i poprzednich przegranych meczach czy np remisie z Kornowacem 0:0 to siedzieli cicho a nikt wtedy do was nie bił
zacznijmy od tego że kibiców w Raszczycach już prawie nie ma a derby mają swoje prawa mecz był wyrównany z lekką przewagą dla raszczyc bo gdyby w pierwszej połowie wykorzystali swoje sytuacje to by było 2:0 dla raszczyc a tu nagle rzut wolny i bramka dla Czarnych w drugiej połowie to raszczyce waliły głowa w mur bo NW zaparkowała autobus przy swojej bramce i oprucz błędów raszczyc w obronie i jednej kontrze to Czarni nic nie stworzyli sobie więcej. A co do Czarnych to nagle biją do kibiców Raszczyc po wygranym meczu a ja sie pytam gdzie byliście po porażce z Gorzycami 7:0 i poprzednich przegranych meczach czy np remisie z Kornowacem 0:0 to siedzieli cicho a nikt wtedy do was nie bił
Czarni wygrali 1:0 bylem na meczu a blad jest na 90minut.pl
Bledny to jest na 90minut. 1:0!!!!!!!!!!
Legia raszczyce polegla w Nowej Wsi!!!!!!!
Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu
A gdzie sa kibice z raszczyc, czyzby dalej plakali haha wasze gwiazdeczki nie maja jaj, tylko placza haha
Tylko Czarni Nowa Wies!!! Derby gminne dla nas!!!