Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Tworków zwyciężył Strzelca Rzuchów [WIDEO]

Mecz w Tworkowie był ostatnim rozegranym jesienią w ramach raciborskiej A klasy. Gospodarze wygrali ze Strzelcem Rzuchów 2:0, choć zwycięstwo nad niżej notowaną drużyną nie przyszło łatwo. Tworków przezimuje na pozycji wicelidera A klasy. Zobacz bramki w materiale wideo!

Tworków zwyciężył Strzelca Rzuchów [WIDEO]

Materiał wideo:

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Kibic 123 (87.205. * .228) 23.11.2015 13:13
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

Bramkarz z dyskoteki :) po pierwsze to zapisz sie do szkoly bo tepty jestes jak majzel ;) "wogule"...

~bramakarz chyba z dyskoteki :) (31.222. * .199) 22.11.2015 21:16
oceniono 3 razy
3
Zgłoś

bramkarz :) co ty nie powiesz -czy Rzuchow ma bramkarza wogule ten caly zespol to jakas porazka :) powinni grac w C klasie z ich poziomem :)

~hgjhjhlkj (83.29. * .86) 22.11.2015 17:20
oceniono 7 razy
1
Zgłoś

porazajacy to jestes ty szalociorzu

~kjadfaf (83.27. * .184) 22.11.2015 17:13
oceniono 5 razy
1
Zgłoś

co ten bramkarz robil przy pierwszej bramie? dlaczego nie wyszedl tylko czekal az mu doslownie wbiegal do bramki

~smutek (83.10. * .173) 22.11.2015 17:06
oceniono 13 razy
-5
Zgłoś

Porażająco fatalny jest poziom raciborskiej A klasy :(