Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zapaśnicy z wielu krajów walczą na Mistrzostwach Polski w Rudniku [ZDJĘCIA]

W hali sportowej w Rudniku, dziś i jutro odbywać się będą walki w ramach Międzynarodowych Mistrzostw Polski juniorów i kadetów w zapasach w stylu wolnym. Gospodarze - LKS Dąb Brzeźnica mają sześciu reprezentantów. Ponadto są zawodnicy z innych polskich klubów, a także m.in. z Niemiec, Czech, Szwajcarii, Litwy, Estonii i Izraela.

Zapaśnicy z wielu krajów walczą na Mistrzostwach Polski w Rudniku [ZDJĘCIA]

Program zawodów:

Sobota

9.00 uroczyste otwarcie zawodów

9.45 - 13.30 walki eliminacyjne

15.30 - 19.00 c.d. walk eliminacyjnych

Niedziela

9.00 c.d. walk eliminacyjnych

12.00 - 14.00 walki finałowe o III i I miejsca, wręczenie nagród i zakończenie mistrzostw.

WIĘCEJ PRZECZYTASZ WE WTOREK (24 MAJA) W PAPIEROWYM WYDANIU TYGODNIKA "NOWINY RACIBORSKIE"

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].