Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kto wygra Euro 2016 [GŁOSOWANIE]

10 czerwca na Stade de France zostanie rozegrany pierwszy mecz Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2016, w którym zmierzą się reprezentacje Francji i Rumunii. Która reprezentacja wygra cały turniej? 

Kto wygra Euro 2016 [GŁOSOWANIE]

Ankieta

Kto wygra Euro 2016?
Zobacz więcej

Czy będą to faworyzowani przez bukmacherów Francuzi? Solidni Niemcy? A może Hiszpanie, aktualni mistrzowie Europy? Pozostałe drużyny również spoglądają łakomym okiem w kierunku pucharu mistrzów Europy. Nie brak w nich piłkarzy, którzy zachwycają umiejętnościami... Kto wygra? Czekamy na Wasze typy.


Zobacz również:

6 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~mariusz 43 (80.187. * .242) 13.06.2016 08:43
oceniono 3 razy
-1

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~ blondyna (91.214. * .89) 11.06.2016 16:53
oceniono 3 razy
3
Zgłoś

oczywiście że Brazylia

~Francja. (91.214. * .221) 10.06.2016 14:56
oceniono 2 razy
-2
Zgłoś

Ci co stawiają na Polske to dobre jaja se robią.

~Joalojz (80.238. * .87) 10.06.2016 14:09
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Jak Polacy wyjdą z grupy to będzie SUKCES ! chociaż trudno w to uwierzyć !

~najlepsza nagroda (78.31. * .129) 10.06.2016 12:06
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

to satysfakcja

~szwagier piłkarza (78.31. * .129) 10.06.2016 12:00
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

A będzie jakas nagroda jak ktoś dobrze wytypuje?