Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wypoczynek Buków pokonał Czarnych Nowa Wieś [ZDJĘCIA]

W raciborskiej A klasie na inaugurację sezonu drużyna LKS "Czarni" Nowa Wieś zmierzyła się z Wypoczynkiem Buków. Spotkanie zakończyło się porażką drużyny gospodarzy.

Wypoczynek Buków pokonał Czarnych Nowa Wieś [ZDJĘCIA]

Spotkanie przebiegało pod dyktando drużyny gości. Nie minęło dwadzieścia minut, a Bartosz Kłosek wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie, pomimo tego, że drużyna z Bukowa miała swoje szanse na podwyższenie wyniku. W drugiej odsłonie spotkania Przemysław Szuścik w 75 minucie podwyższył wynik meczu do 0:2, jednocześnie ustalając końcowy rezultat spotkania.

LKS "Czarni" Nowa Wieś- LKS Wypoczynek Buków 0:2 (0:1)

Bartosz Kłosok 18., Przemysław Szuścik 75.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].