Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Naprzód Borucin zremisował z AKS Mikołów

Ważny punkt z trudnego terenu w Mikołowie przywieźli tenisiści stołowi Naprzodu Borucin. Mecz X kolejki II ligi tenisa zakończył się remisem co pozwala borucińskiej ekipie utrzymywać miejsce na podium.

Naprzód Borucin zremisował z AKS Mikołów

Dla Borucina komplet punktów w swoich meczach zdobyli Mirosław Piecowski i Daniel Michael. Patryk Mrozek i Marek Ciemienga tym razem nie zdobyli żadnego punktu. Niemniej to ważny remis, bo AKS Mikołów to wicelider rozgrywek. Liderem jest UKTS Sokół Orzesze, którzy wyprzedza ekipy z Mikołowa i Borucina o 3 punkty. Przed Naprzodem trudne pojedynki. W najbliższy piątek czeka tenisistów mecz wyjazdowy z czwartym UKS Dąbrowiakiem Dąbrowa Górnicza. A trzy dni później u siebie podejmować będą lidera z Orzesza.

AKS Mikołów - Naprzód Borucin 5:5

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].