Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Wygrana Rymera w Mokrym [ZDJĘCIA] 

Wyżej notowany w tabeli katowickiej klasy okręgowej Orzeł Mokre przegrał na swoim boisku z Rymerem Rybnik. Klub z Rybnika dzięki wygranej przesunął się nieco w ligowej tabeli i jest 10. 

KKP Mikołów górą w starciu z MTS-em Knurów 

Piłkarki z Knurowa, które w niedzielę rozegrały pierwszy mecz w tym sezonie, musiały uznać wyższość rywalek z Mikołowa.

Podział punktów w meczu siatkarzy Rafako 

Aż pięciu setów potrzebowali siatkarze Rafako Racibórz aby pokonać wyżej notowany UKS Trójka Mikołów. Gospodarze prowadzili w meczu już 2:0, jednak pozwolili odrodzić się rywalom, którzy doprowadzili do tie-breaka, który rozstrzygał się na przewagi.

Rajd Śląska z metą w Żorach. Będą utrudnienia 

29 i 30 czerwca na ulicach śląskich miast odbywać się będzie Rajd Śląska. W związku z tym kierowcy muszą nastawić się na zamknięcie niektórych ulic.

Remis w meczu czołówki grupy spadkowej 

W 22 kolejce 2 ligi mężczyzn tenisa stołowego drużyna ATS Ligota Łabędzka wygrała z AKS-em Mikołów. Drużyna gospodarzy zajmuje 2 miejsce w tabeli grupy spadkowej. 

Psycho fani Ruchu Chorzów za kratami 

Śląski Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji w Katowicach prowadzi śledztwo w sprawie działającej od początku 2013 r. do grudnia 2016 r. w województwie śląskim organizowanej grupy przestępczej o charakterze zbrojnym.

Wygrana Rymera w Mokrym [ZDJĘCIA]  

Wyżej notowany w tabeli katowickiej klasy okręgowej Orzeł Mokre przegrał na swoim boisku z Rymerem Rybnik. Klub z Rybnika dzięki wygranej przesunął się nieco w ligowej tabeli i jest 10. 

Naprzód Borucin zremisował z AKS Mikołów 

Ważny punkt z trudnego terenu w Mikołowie przywieźli tenisiści stołowi Naprzodu Borucin. Mecz X kolejki II ligi tenisa zakończył się remisem co pozwala borucińskiej ekipie utrzymywać miejsce na podium.

Raciborscy biegacze w miniony weekend zaliczyli dwie "dziesiątki" 

Mieszkańcy powiatu raciborskiego wzięli udział w XII. Ogólnopolskim Ulicznym Biegu z Mikołowa do Łazisk Dolnyich z powrotem oraz w XXII. Międzynarodowym Biegu Ulicznym w Knurowie (Mistrzostwa Polski Górników).

Unia Racibórz blisko spadku do "okręgówki" - zobacz wideo!  

Bez stylu i pomysłu zagrała raciborska Unia w meczu IV ligi piłki nożnej mężczyzn z AKS Mikołów. Drużyna z Mikołowa, która przed tym meczem miała tylko punkt przewagi nad Unią, wypunktowała podopiecznych trenera Ryszarda Remienia.