Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

"Koziołki" pewnie wygrały z Siedliskami i wspierają Kewina z Rud [ZDJĘCIA]

W niedzielę w raciborskiej B klasie zawodnicy LKS Ruda Kozielska okazali się zdecydowanie lepsi od Płomienia Siedliska.

"Koziołki" pewnie wygrały z Siedliskami i wspierają Kewina z Rud [ZDJĘCIA]

"Koziołki" zwyciężyły 5:0 i wcale nie musiały narzucać wysokiego tempa, aby tak znacząco zwyciężyć. Kibice, którzy przybyli na mecz tym razem nie płacili za bilety, a za cegiełki z których dochód zostanie przeznaczony na chorego Kewina, zawodnika Buku Rudy. Piszemy o tym TUTAJW akcję włączył się także raciborski piłkarz Łukasz Moneta, który za naszym pośrednictwem przekazał klubowi z Rud piłkę z autografami młodzieżowej reprezentacji Polski. 

W spotkaniu z Siedliskami ponownie w tym sezonie błysnął doświadczony 41-letni Zygmunt Kręcichwost, który zanotował hat-tricka. Po golu dołożyli Marcin Dyrszka i Robert Ptaszek, którzy skierowali piłkę z rzutu karnego. Płomień kończył mecz w "10" po czerwonej kartce dla Damiana Grzesika, który musiał opuścić boisko za uderzenie przeciwnika.

LKS Ruda Kozielska - LKS Płomień Siedliska 5:0 (3:0)

Zygmunt Kręcichwost 2., 18., 41., Marcin Dyrszka 50.-k., Robert Ptaszek 62.-k.

Żółte kartki: Dawid Gieroń (Ruda Kozielska) - Franciszek Brzoska, Patryk Harbacz (obaj Siedliska)

Czerwona kartka: Damian Grzesik (71., Siedliska)

RUDA KOZIELSKA: Krzysztof Musioł - Sebastian Belkius, Adam Michalik, Łucjan Węglorz, Marcin Adamiak (55. Dawid Gieroń), Mateusz Kłoda (80. Andrzej Musioł), Marcin Dyrszka, Michał Belkius (70. Mateusz Chlubek), Zygmunt Kręcichwost, Marian Bachrej, Robert Ptaszek (70. Adam Krawiec). 

SIEDLISKA: Kamil Stróżyk - Franciszek Brzoska, Damian Grzesik, Mateusz Suszka, Tomasz Fojcik, Patryk Harbacz, Paweł Piwowarczyk, Sławomir Gurgul (70. Robert Centkowski), Grzegorz Benauer, Kamil Rostek (46. Klaudiusz Ciszek), Sebastian Cieciora (65. Marcin Czerniej). 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].