Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Klaudia Kowalska z Siedlisk z tytułem Mistrza Polski w kolarstwie szosowym w Żyrardowie 

W niedzielę, 25 czerwca nad Zalewem Żyrardowskim odbył się start wspólny zawodników biorących udział w Mistrzostwach Polski Masters i Cyklosport. Zwyciężczynią w swojej kategorii wiekowej została mieszkanka Siedlisk w Gminie Kuźnia Raciborska...

Klaudia Kowalska z Siedlisk z tytułem Mistrza Polski w kolarstwie szosowym w Żyrardowie 

W niedzielę, 25 czerwca nad Zalewem Żyrardowskim odbył się start wspólny zawodników biorących udział w Mistrzostwach Polski Masters i Cyklosport. Zwyciężczynią w swojej kategorii wiekowej została mieszkanka Siedlisk w Gminie Kuźnia Raciborska - Klaudia Kowalska, która pokonała dystans 63 km w czasie 01:33:04.

Pasjonat lokalnej piłki o tym, co dzieje się w Kuźni Raciborskiej: Może lepiej zaorać te boiska i posadzić ziemniaki? 

LKS Czarni Nowa Wieś rozgromił KS Stal Kuźnia Raciborska 15:0. Drużynie z Kuźni, która dysponuje pięknym obiektem sportowym, zagraża spadek z A klasy. Tymczasem w pozostałych miejscowościach gminy sytuacja wcale nie wygląda lepiej. Niedawno zawiesiły lub zaprzestały działalności dwa inne kluby. Te, które pozostały, radzą sobie w...

Kasa na sport w Kuźni Raciborskiej rozdzielona 

Rozwój sportu amatorskiego na terenie gminy Kuźnia Raciborska – to tytuł konkursu, w ramach którego urząd miejski rozdzielił pieniądze w zakresie rozwoju sportu.

Był taki mecz: GKS Dąb Gaszowice II - LKS Płomień Siedliska [WIDEO] 

Od 10 lat na portalu Nowiny.pl publikujemy skróty meczów z lig lokalnych i ekstraligi kobiet. To doskonały czas na to, żeby przypomnieć sobie o tym, że... był taki mecz! Kolejny mecz jaki przypominamy to spotkanie GKS Dąb Gaszowice II - LKS Płomień Siedliska.

Był taki mecz: LKS Płomień Siedliska - LKS Pawłów [WIDEO] 

Od 10 lat na portalu Nowiny.pl publikujemy skróty meczów z lig lokalnych i ekstraligi kobiet. To doskonały czas na to, żeby przypomnieć sobie o tym, że... był taki mecz! Kolejny mecz jaki przypominamy to spotkanie LKS Płomień Siedliska - LKS Pawłów.

Był taki mecz: Płomień Siedliska - Zgoda Zawada Książęca [WIDEO] 

Od 10 lat na portalu Nowiny.pl publikujemy skróty meczów z lig lokalnych i ekstraligi kobiet. To doskonały czas na to, żeby przypomnieć sobie o tym, że... był taki mecz! Kolejny mecz jaki przypominamy to spotkanie Płomień Siedliska - Zgoda Zawada Książęca.

Był taki mecz: Płomień Siedliska - Sparta Babice II [WIDEO] 

Od 10 lat na portalu Nowiny.pl publikujemy skróty meczów z lig lokalnych i ekstraligi kobiet. To doskonały czas na to, żeby przypomnieć sobie o tym, że... był taki mecz! Kolejny mecz jaki przypominamy to spotkanie Płomienia Siedliska ze Spartą Babice II.

Był taki mecz: Płomień Siedliska - LKS Dzimierz [WIDEO] 

10 lat temu na portalu Nowiny.pl zaczęliśmy publikować skróty meczów z lig lokalnych i ekstraligi kobiet. To doskonały czas na to, żeby przypomnieć sobie o tym, że... był taki mecz! Kolejny mecz jaki przypominamy to spotkanie Płomienia Siedliska z LKS-em Dzimierz.

"Koziołki" pewnie wygrały z Siedliskami i wspierają Kewina z Rud [ZDJĘCIA]  

W niedzielę w raciborskiej B klasie zawodnicy LKS Ruda Kozielska okazali się zdecydowanie lepsi od Płomienia Siedliska.

B klasa wróciła do Siedlisk. Na początek remis z Borucinem [ZDJĘCIA]  

Zainaugurowano rozgrywki raciborskiej B klasy. W Siedliskach zmierzyły się dwa beniaminki - Płomień i Naprzód II Borucin. Padł widowiskowy remis 4:4. Zobacz zdjęcia!

Płomień Siedliska wraca do B klasy [ZDJĘCIA]  

Drużyna prowadzona przez Franciszka Brzoskę uzykała awans do raciborskiej B klasy. W niedzielnym meczu Płomień Siedliska pokonał u siebie Ruch Bolesław 3:2, dzięki czemu zajął pierwsze miejsce w C klasie. Zobacz zdjęcia!

[ZDJĘCIA, WIDEO] O mistrzostwach Polski mażoretek raz jeszcze 

Od 22 do 24 maja w hali sportowej "Azoty" w Kędzierzynie-Koźlu odbywały się XVII Mistrzostwa Polski Zespołów Mażoretkowych w których udział z naszego regionu wzięły ekipy z Raciborza, Tworkowa, Zawady Książęcej, Czerwionki-Leszczyn, Rybnika, Skrzyszowa, Marklowic, Lubomi, Siedlisk i Kuźni Raciborskiej. Zobacz zdjęcia i wideo z tych wydarzeń!

Piękne dziewczyny, kolorowe stroje i mnóstwo uśmiechu [DUŻO ZDJĘĆ]  

W ten weekend W hali sportowej Azoty w Kędzierzynie-Koźlu odbywają się XVII Mistrzostwa Polski Zespołów Mażoretkowych. Wśród 64 zespołów reprezentuje nasz region Racibórz, Rybnik, Zawada Książęca, Czerwionka-Leszczyny, Lubomia, Skrzyszów, Siedliska, Kuźnia Raciborska, Tworków i Marklowice. Zobacz zdjęcia z sobotnich występów!

[ZDJĘCIA] Siedliska lepsze w starciu z Grzegorzowicami  

W meczu siedemnastej kolejki drugiej grupy raciborskiej B klasy LKS „Płomień” Siedliska zmierzył się z drużyną z Grzegorzowic. Był to pojedynek drużyn z dołu tabeli, gdyż podopieczni Marka Cyran zajmują trzecie miejsce od końca, a LKS Grzegorzowice to przedostatni zespół tej grupy. Spotkanie zakończyło się na korzyść drużyny...

[FOTORELACJA I WIDEO] Halowy Turniej o Puchar Burmistrza Gminy Kuźnia Raciborska   

Sprawdź wyniki, składy, tabele i zobacz zdjęcia z sobotniego turnieju, który odbył się w Kuźni Raciborskiej.

Kuźnia Raciborska z pucharem burmistrza  

W hali sportowej w Kuźni Raciborskiej odbył się Halowy Turniej Seniorów o Puchar Burmistrza Gminy Kuźnia Raciborska. Wśród ośmiu rywalizujących drużyn zwyciężyła druga drużyna gospodarzy pokonując w finale w rzutach karnych Płomień Kobyla.

Weselnicy z Siedlisk dzielnie walczyli. Na Bieńkowice zabrakło sił - zobacz wideo!  

W niedzielę o godzinie 11.00 rozpoczął się mecz B klasy podokręgu Racibórz pomiędzy Płomieniem Siedliska a LKS Bieńkowice.

Zobacz więcej