Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Rezerwy Gaszowic zremisowały w hicie z Rudą Kozielską [ZDJĘCIA]

Ciasno robi się w czołówce tabeli raciborskiej B klasy (grupa 2). Siedem drużyn jest czynnie zainteresowanych awansem.

Rezerwy Gaszowic zremisowały w hicie z Rudą Kozielską [ZDJĘCIA]

W rywalizacji lidera tabeli - GKS Dąb Gaszowice II z trzecią Rudą Kozielską padł remis 1:1. Liderem wciąż jest zespół z Gaszowic, ale ma tylko punkt przewagi nad Pawłowem, trzy nad Rudą Kozielską i pięć nad Górkami Śląskimi, Adamowicami i Jankowicami. Blisko są też Markowice.

GKS Dąb Gaszowice II - LKS Ruda Kozielska 1:1

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~kibicw (188.137. * .235) 18.05.2017 00:12

Ruda7
6 zawodników z pierwszej drużyny, było w wyjściowym składzie w meczu na Łukowie. Ci zawodnicy byli na ławce w sobotnim meczu 1 drużyny, wiec jak to inaczej nazwać jak nie rezerwy ? Co do meczu to zgadzam się, jak na B klasę to bardzo dobre zawody.

~snat (37.248. * .235) 17.05.2017 14:41

do ~Ruda7 drużyna jest jedna i osoby które nie zagrają meczu w pierwszej drużynie mają prawo zagrać w drużynie rezerw, tak to działa od najwyższych klas rozgrywkowych więc nie widzę w tym problemu. Wielki szacunek dla Gaszowic że mają tak szeroką kadre i mogą sobie na takie coś pozwolić.

~Ruda7 (178.37. * .231) 17.05.2017 12:23

Czy 7 zawodników z pierwszej drużyny Gaszowic w składzie wyjściowym można nazwać rezerwami? Oj wątpię, ale trzeba przyznać, że sportowo było to naprawdę świetne widowisko. Gratulacje dla obu drużyn za waleczność.