Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Złoty Wolny. Zapaśnicy Unii Racibórz na podium Pucharu Polski

W Rudniku odbywa się Puchar Polski w zapasach w stylu klasycznym i zapasach kobiet. Nasi zawodnicy pierwszy dzień zakończyli pozycjami medalowymi.

Złoty Wolny. Zapaśnicy Unii Racibórz na podium Pucharu Polski

Najlepiej spisał się Mateusz Wolny, który wywalczył złoty medal. W finale w kategorii 77 kg pokonał Piotra Duka z UKS Olimpijczyk Kędzierzyn-Koźle. Duk walczył także w barwach Unii podczas Krajowej Ligi Zapaśniczej. Dawid Ersetic (60 kg) w walce o brąz pokonał Cezarego Nowaka (MLUKS Orlik). Grzegorz Wanke (67 kg) również wywalczył brąz w walce z Mateuszem Piotrem Nowakiem (RCSZ Olimpijczyk). Medale wywalczyły także zapaśniczki Weronika Szewczyk z Unii zdobyła brązowy krążek, a Agata Tatar z LKS Dąb Brzeźnica złoty.

W niedzielę kolejne walki z udziałem naszych zawodników.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].