Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Mateusz Szewczuk i Agnieszka Król z Unii Racibórz ze złotem na Pucharze Polski [ZDJĘCIA]

W niedzielę w Rudniku odbył się drugi dzień zmagań w Pucharze Polski w zapasach stylu klasycznego i zapasach kobiet. Unia wywalczyła kolejne medale.

Mateusz Szewczuk i Agnieszka Król z Unii Racibórz ze złotem na Pucharze Polski [ZDJĘCIA]
Mateusz Szewczuk ze złotem

Do czterech medali z soboty: Mateusza Wolnego, Dawida Ersetica, Grzegorza Wanke i Weroniki Szewczyk dołączyło kolejnych czterech zapaśników. Złoto zdobył Mateusz Szewczuk pokonując w finałowej walce Dominika Sikorę (KS Sobieski). Brązowy medal po wygranej z Łukaszem Sochą (AKS), wywalczył Filip Petrończak. Medale wywalczyły także Agnieszka Król (złoto) i Agata Walerzak (brąz). MKZ Unia Racibórz zajęła także trzecie miejsce drużynowo zarówno w klasyfikacji zapaśników jak i zapaśniczek.

- Mimo, że zawodników nie było tak dużo jak zazwyczaj, to poziom był bardzo wysoki. Walki były bardzo ciekawe i wyrównane. Cieszę się z postawy Unii Racibórz, bo łącznie zostało wywalczonych dziesięć medali - powiedział prezes MKZ Unia Racibórz Ryszard Wolny.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].