SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
GKS Jastrzębie zakończył udany sezon w fotelu lidera z awansem na zaplecze ekstraklasy. ROW Rybnik ostatecznie uplasował się na 12 pozycji w II lidze. Unia Turza Śląska znów przegrała „mecz o wszystko” i teraz może już liczyć tylko na cud. W niższych klasach rozgrywkowych po kilku spotkaniach „z górnej półki” wystrzeliły szampany. Zapraszamy do lektury.
B klasa (Podokręg Racibórz)
Wyniki XXVIII kolejki (02/03.06.2018)
- Pawłów – Nieboczowy 3:2 (1:0)
- Owsiszcze – Rzuchów 11:0 (11:0) mecz zakończony w 46 minucie z powodu zdekompletowania drużyny gości
- Zabełków – Ruda Kozielska 1:2 (0:1)
- Jankowice – Krzyżkowice 1:6 (0:2)
- Markowice – Górki Śląskie 3:1 (1:0)
- Gamów – Kuźnia Raciborska 1:2 (1:1)
- Adamowice – Ocice Racibórz 5:1 (2:1)
- Czyżowice II – Rogów II 1:4 (0:1)
Wyniki XXVII kolejki (31.05.2018)
- Rzuchów – Zabełków 0:2 (0:2)
- Rogów II – Markowice 0:2 (0:0)
- Krzyżkowice – Pawłów 0:3 (0:0)
- Górki Śląskie – Gamów 3:0 (0:0)
- Nieboczowy – Czyżowice II 5:0 (4:0)
- Ocice Racibórz – Owsiszcze 2:0 (2:0)
- Ruda Kozielska – Jankowice 9:1 (3:1)
- Kuźnia Raciborska – Adamowice 2:1 (2:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Pawłów | 28 | 66 | 97:44 |
2. | Markowice | 28 | 65 | 86:35 |
3. | Kuźnia Raciborska | 28 | 65 | 81:32 |
4. | Górki Śląskie | 28 | 65 | 69:35 |
5. | Rogów II | 28 | 50 | 68:63 |
6. | Adamowice | 28 | 44 | 74:62 |
7. | Nieboczowy | 28 | 42 | 72:48 |
8. | Ocice Racibórz | 28 | 40 | 47:58 |
9. | Owsiszcze | 28 | 36 | 61:42 |
10. | Ruda Kozielska | 28 | 35 | 64:65 |
11. | Krzyżkowice | 28 | 30 | 50:55 |
12. | Zabełków | 28 | 29 | 41:62 |
13. | Czyżowice II | 28 | 26 | 48:93 |
14. | Gamów | 28 | 25 | 51:86 |
15. | Rzuchów | 28 | 15 | 43:123 |
16. | Jankowice | 28 | 13 | 39:88 |
Zapowiedź XXIX kolejki (09/10.06.2018)
Krzyżkowice – Zabełków (sb 13:00), Kuźnia Raciborska – Markowice (sb 17:00), Górki Śląskie – Czyżowice II (sb 17:00), Nieboczowy – Jankowice (sb 17:00), Ocice Racibórz – Gamów (sb 17:00), Adamowice – Owsiszcze (nd 15:00), Ruda Kozielska – Rzuchów (nd 15:00), Rogów II – Pawłów (nd 17:00).
B klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki XXVIII kolejki (02/03.06.2018)
- Mszana – Niewiadom 2:1 (2:1)
- Jastrzębie-Bzie – Godów 2:3 (1:1)
- Krostoszowice – Jankowice 2:6 (1:3)
- Dębieńsko – Rowień 0:1 (0:1)
- Czuchów – Palowice 4:4 (3:2)
- Polaris Żory – Szeroka 1:5 (1:2)
- Stanowice – Forteca Świerklany II 1:0 (0:0)
- Grabownia-Golejów – Rogoźna 3:0 (wo) drużyna gości nie przyjechała na mecz
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Niewiadom | 28 | 64 | 98:42 |
2. | Dębieńsko | 28 | 56 | 99:50 |
3. | Czuchów | 28 | 55 | 106:67 |
4. | Szeroka | 28 | 52 | 91:67 |
5. | Rowień | 28 | 51 | 69:46 |
6. | Grabownia-Golejów | 28 | 48 | 90:54 |
7. | Palowice | 28 | 47 | 81:55 |
8. | Mszana | 28 | 47 | 69:65 |
9. | Godów | 28 | 43 | 52:52 |
10. | Stanowice | 28 | 37 | 58:87 |
11. | Krostoszowice | 28 | 35 | 75:66 |
12. | Jankowice | 28 | 33 | 60:55 |
13. | Polaris Żory | 28 | 25 | 49:95 |
14. | Forteca Świerklany II | 28 | 22 | 54:71 |
15. | Jastrzębie-Bzie | 28 | 19 | 44:92 |
16. | Rogoźna | 28 | 3 | 15:146 |
Zapowiedź XXIX kolejki (09/10.06.2018)
Szeroka – Jastrzębie-Bzie (sb 17:00), Mszana – Czuchów (sb 17:00), Niewiadom – Stanowice (sb 17:00), Godów – Krostoszowice (sb 17:00), Jankowice – Grabownia-Golejów (sb 17:00), Rowień – Palowice (sb 17:00), Rogoźna – Dębieńsko (nd 17:00), Forteca Świerklany II – Polaris Żory (nd 17:00).
C klasa – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Wyniki XVIII kolejki (02.06.2018)
- Pstrążna – Gorzyce II 3:1 (1:1)
- Płonia Racibórz – Dzimierz 1:6 (1:3)
- Bełsznica – Babice 8:0 (8:0) mecz zakończony w 44 minucie z powodu zdekompletowania drużyny gości
- Pszów II* – Olza 0:3 (wo)
- Zawada II – Czernica II* 3:0 (wo)
Wynik zaległego meczu XVI kolejki (31.05.2018)
- Zawada II – Gorzyce II 0:9 (0:4)
TABELA KOŃCOWA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Bełsznica | 18 | 48 | 77:24 |
2. | Gorzyce II | 18 | 44 | 79:27 |
3. | Olza | 18 | 33 | 41:24 |
4. | Pstrążna | 18 | 33 | 57:36 |
5. | Dzimierz | 18 | 25 | 49:37 |
6. | Płonia Racibórz | 18 | 24 | 39:57 |
7. | Babice | 18 | 22 | 38:48 |
8. | Zawada II | 18 | 13 | 25:75 |
9. | Czernica II* | 18 | 8 | 23:57 |
10. | Pszów II* | 18 | 5 | 13:62 |
*Drużyny wycofane przed rundą wiosenną.
C klasa – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Wyniki XVIII kolejki (02.06.2018)
- Bojanów – Pietraszyn 2:0 (1:0)
- Cyprzanów – Grzegorzowice 0:3 (0:1)
- Wojnowice – Owsiszcze II 3:0 (wo) drużyna gości nie przyjechała na mecz
- Siedliska – Tworków II 3:0 (wo) mecz zakończony w 47 minucie (przy stanie 0:0) z powodu zdekompletowania drużyny gości
- Rudnik* – Bolesław 0:3 (wo)
TABELA KOŃCOWA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Grzegorzowice | 18 | 48 | 102:14 |
2. | Bolesław | 18 | 48 | 50:19 |
3. | Cyprzanów | 18 | 42 | 76:20 |
4. | Wojnowice | 18 | 39 | 66:29 |
5. | Tworków II | 18 | 22 | 27:49 |
6. | Siedliska | 18 | 19 | 33:57 |
7. | Owsiszcze II | 18 | 15 | 22:58 |
8. | Pietraszyn | 18 | 12 | 32:70 |
9. | Bojanów | 18 | 8 | 22:80 |
10. | Rudnik* | 18 | 11 | 24:58 |
*Drużyna wycofana przed rundą wiosenną.
C klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki XXI kolejki (03.06.2018)
- Zwonowice – Rój 10:3 (3:3)
- Chwałęcice – Kokoszyce 0:10 (0:4)
- Kamień II – Kleszczów 3:0 (wo) drużyna gości nie przyjechała na mecz
- Połomia II – Leszczyny* 3:0 (wo)
- Skrbeńsko – pauza
- Szczerbice – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Szczerbice | 18 | 48 | 75:22 |
2. | Kokoszyce | 17 | 40 | 65:17 |
3. | Połomia II | 17 | 36 | 83:33 |
4. | Zwonowice | 17 | 28 | 63:37 |
5. | Skrbeńsko | 17 | 26 | 52:42 |
6. | Kleszczów | 17 | 16 | 38:55 |
7. | Rój | 17 | 16 | 39:76 |
8. | Chwałęcice | 18 | 16 | 28:95 |
9. | Kamień II | 17 | 14 | 28:64 |
10. | Leszczyny* | 17 | 13 | 28:58 |
*Drużyna wycofana przed rundą wiosenną.
Zapowiedź XXII kolejki (09/10.06.2018)
Kleszczów – Połomia II (sb 17:00), Kokoszyce – Kamień II (nd 17:00), Rój – Skrbeńsko (nd 17:00), Zwonowice – pauza, Szczerbice – pauza, Chwałęcice – pauza.