SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
GKS Jastrzębie zakończył udany sezon w fotelu lidera z awansem na zaplecze ekstraklasy. ROW Rybnik ostatecznie uplasował się na 12 pozycji w II lidze. Unia Turza Śląska znów przegrała „mecz o wszystko” i teraz może już liczyć tylko na cud. W niższych klasach rozgrywkowych po kilku spotkaniach „z górnej półki” wystrzeliły szampany. Zapraszamy do lektury.
Klasa okręgowa – grupa 2 (Śl. ZPN)
Wyniki XXIX kolejki (02/03.06.2018)
- Rymer Rybnik – Rachowice 2:2 (2:0)
- Łabędy – Naprzód Rydułtowy 3:4 (1:2)
- Drama Zbrosławice – Raszczyce 7:1 (4:0)
- Jedność Przyszowice – Unia Książenice 1:3 (1:2)
- Nędza – Orzeł Mokre 0:3 (0:1)
- Zaborze – Tęcza Wielowieś 1:5 (0:2)
- ROW Rybnik II – Slavia Ruda Śląska 1:3 (1:1)
- Silesia Lubomia – Przyszłość Ciochowice 2:3 (0:1)
Wyniki XXVIII kolejki (30.05.2018)
- Unia Książenice – Drama Zbrosławice 6:2 (5:0)
- Naprzód Rydułtowy – Przyszłość Ciochowice 3:0 (0:0)
- Raszczyce – Zaborze 0:3 (0:0)
- Tęcza Wielowieś – Nędza 6:2 (2:2)
- Rachowice – Silesia Lubomia 3:1 (2:1)
- Slavia Ruda Śląska – Rymer Rybnik 5:0 (3:0)
- Orzeł Mokre – ROW Rybnik II 6:1 (2:0)
- Łabędy – Jedność Przyszowice 2:3 (1:2)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Slavia Ruda Śląska | 29 | 79 | 87:17 |
2. | Unia Książenice | 29 | 70 | 95:46 |
3. | Orzeł Mokre | 29 | 67 | 96:30 |
4. | Jedność Przyszowice | 29 | 61 | 75:48 |
5. | Drama Zbrosławice | 29 | 50 | 98:60 |
6. | Naprzód Rydułtowy | 29 | 50 | 76:66 |
7. | Nędza | 29 | 42 | 57:54 |
8. | Przyszłość Ciochowice | 29 | 41 | 60:69 |
9. | Rymer Rybnik | 29 | 34 | 41:55 |
10. | ROW Rybnik II | 29 | 34 | 65:90 |
11. | Tęcza Wielowieś | 29 | 32 | 51:78 |
12. | Rachowice | 29 | 31 | 47:67 |
13. | Silesia Lubomia | 29 | 31 | 57:79 |
14. | Łabędy | 29 | 25 | 51:71 |
15. | Zaborze | 29 | 19 | 35:82 |
16. | Raszczyce | 29 | 7 | 29:108 |
Zapowiedź XXX kolejki (09.06.2018)
Slavia Ruda Śląska – Nędza (sb 16:00), Naprzód Rydułtowy – Silesia Lubomia (sb 17:00), Unia Książenice – Łabędy (sb 17:00), Raszczyce – Jedność Przyszowice (sb 17:00), Rachowice – ROW Rybnik II (sb 17:00), Przyszłość Ciochowice – Rymer Rybnik (sb 17:00), Orzeł Mokre – Zaborze (sb 17:00), Tęcza Wielowieś – Drama Zbrosławice (sb 17:00).
Klasa okręgowa – grupa 3 (Śl. ZPN)
Wyniki XXIX kolejki (02.06.2018)
- Naprzód Czyżowice – Krzanowice 4:2 (2:0)
- Naprzód Syrynia – Naprzód Zawada 6:1 (3:1)
- Granica Ruptawa – Rafako Racibórz 1:1 (1:1)
- Naprzód Borucin – Forteca Świerklany 2:0 (0:0)
- Zameczek Czernica – Płomień Połomia 0:3 (0:2)
- Krzyżanowice – Odra Wodzisław Śląski 1:1 (0:1)
- Przyszłość Rogów – Radziejów-Popielów 7:0 (3:0)
- Polonia Marklowice – Gwiazda Skrzyszów 1:1 (0:1)
Wyniki XXVIII kolejki (30/31.05.2018)
- Krzanowice – Granica Ruptawa 0:4 (0:1)
- Krzyżanowice – Naprzód Syrynia 2:1 (2:1)
- Naprzód Zawada – Zameczek Czernica 2:9 (0:5)
- Płomień Połomia – Polonia Marklowice 3:0 (1:0)
- Gwiazda Skrzyszów – Przyszłość Rogów 1:2 (1:0)
- Odra Wodzisław Śląski – Rafako Racibórz 1:2 (0:1)
- Radziejów-Popielów – Forteca Świerklany 4:3 (3:3)
- Naprzód Borucin – Naprzód Czyżowice 8:1 (2:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Płomień Połomia | 29 | 64 | 77:32 |
2. | Zameczek Czernica | 29 | 55 | 91:56 |
3. | Przyszłość Rogów | 29 | 54 | 60:32 |
4. | Naprzód Borucin | 29 | 51 | 85:58 |
5. | Gwiazda Skrzyszów | 29 | 49 | 51:39 |
6. | Naprzód Syrynia | 29 | 45 | 61:52 |
7. | Forteca Świerklany | 29 | 44 | 62:47 |
8. | Naprzód Czyżowice | 29 | 41 | 63:62 |
9. | Rafako Racibórz | 29 | 40 | 37:37 |
10. | Krzyżanowice | 29 | 37 | 49:48 |
11. | Polonia Marklowice | 29 | 37 | 50:52 |
12. | Granica Ruptawa | 29 | 36 | 55:52 |
13. | Odra Wodzisław Śląski | 29 | 35 | 46:50 |
14. | Radziejów-Popielów | 29 | 33 | 60:96 |
15. | Krzanowice | 29 | 15 | 53:106 |
16. | Naprzód Zawada | 29 | 15 | 37:118 |
Zapowiedź XXX kolejki (09.06.2018)
Płomień Połomia – Naprzód Syrynia (sb 17:00), Odra Wodzisław Śląski – Granica Ruptawa (sb 17:00), Rafako Racibórz – Naprzód Czyżowice (sb 17:00), Naprzód Borucin – Przyszłość Rogów (sb 17:00), Gwiazda Skrzyszów – Zameczek Czernica (sb 17:00), Naprzód Zawada – Krzyżanowice (sb 17:00), Krzanowice – Forteca Świerklany (sb 17:00), Radziejów-Popielów – Polonia Marklowice (sb 17:00).
A klasa (Podokręg Racibórz)
Wyniki XXIX kolejki (02/03.06.2018)
- Pszów – Chałupki 0:2 (0:1)
- Studzienna – Tworków 1:4 (1:0)
- Nowa Wieś – Turza Śląska II 3:1 (1:0)
- Zawada Książęca – Kornowac 0:0
- Lyski – Rudy 3:4 (1:0)
- Brzezie – Gorzyce 1:3 (0:1)
- Gaszowice II – Buków 1:0 (0:0)
- Kobyla – Pietrowice Wielkie 3:3 (1:0)
Wyniki XXVIII kolejki (31.05.2018)
- Lyski – Pszów 3:2 (1:2)
- Buków – Brzezie 0:2 (0:1)
- Tworków – Kobyla 5:3 (2:3)
- Gorzyce – Nowa Wieś 5:1 (1:0)
- Kornowac – Gaszowice II 5:0 (3:0)
- Rudy – Pietrowice Wielkie 0:1 (0:1)
- Turza Śląska II – Studzienna 3:1 (1:0)
- Chałupki – Zawada Książęca 1:0 (0:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Gorzyce | 28 | 70 | 91:22 |
2. | Kornowac | 28 | 58 | 77:41 |
3. | Tworków | 28 | 54 | 80:41 |
4. | Studzienna | 28 | 53 | 78:42 |
5. | Kobyla | 28 | 45 | 80:63 |
6. | Buk Rudy | 28 | 43 | 54:53 |
7. | Pietrowice Wielkie | 28 | 39 | 54:60 |
8. | Lyski | 28 | 39 | 60:67 |
9. | Nowa Wieś | 28 | 37 | 53:56 |
10. | Brzezie | 28 | 36 | 39:40 |
11. | Zawada Książęca | 28 | 34 | 39:68 |
12. | Turza Śląska II | 28 | 30 | 55:75 |
13. | Chałupki | 28 | 29 | 45:64 |
14. | Pszów | 28 | 29 | 39:59 |
15. | Buków | 28 | 25 | 45:93 |
16. | Gaszowice II | 28 | 19 | 39:84 |
Zapowiedź XXX kolejki (09/10.06.2018)
Pietrowice Wielkie – Studzienna (sb 17:00), Chałupki – Lyski (sb 17:00), Buków – Zawada Książęca (sb 17:00), Rudy – Kobyla (nd 15:30), Turza Śląska II – Brzezie (nd 17:00), Gorzyce – Gaszowice II (nd 17:00), Kornowac – Pszów (nd 17:00), Tworków – Nowa Wieś (nd 17:00).
A klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki XXVIII kolejki (02/03.06.2018)
- Radlin – Łaziska 2:2 (1:1)
- Szczejkowice – Bełk II 2:0 (2:0)
- Orzepowice – Ochojec 0:3 (0:0)
- Wilchwy – Czerwionka 1:7 (0:4)
- Boguszowice – Chwałowice 1:7 (0:4)
- Żory – Kamień 7:0 (1:0)
- Baranowice – Jejkowice 1:1 (0:1)
- Gołkowice – Gotartowice 0:7 (0:7) mecz zakończony w 46 minucie z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
Wynik zaległego meczu XVII kolejki (31.05.2018)
- Gołkowice – Jejkowice 1:6 (1:3)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Chwałowice | 28 | 68 | 109:29 |
2. | Czerwionka | 28 | 67 | 94:23 |
3. | Ochojec | 28 | 64 | 91:31 |
4. | Bełk II | 28 | 44 | 60:35 |
5. | Orzepowice | 28 | 44 | 65:59 |
6. | Wilchwy | 28 | 42 | 74:55 |
7. | Żory | 28 | 41 | 62:54 |
8. | Kamień | 28 | 38 | 61:73 |
9. | Gotartowice | 28 | 37 | 48:57 |
10. | Jejkowice | 28 | 36 | 49:73 |
11. | Radlin | 28 | 33 | 54:54 |
12. | Baranowice | 28 | 31 | 49:77 |
13. | Szczejkowice | 28 | 29 | 57:98 |
14. | Boguszowice | 28 | 28 | 50:78 |
15. | Łaziska | 28 | 26 | 40:82 |
16. | Gołkowice | 28 | 13 | 25:110 |
Zapowiedź XXIX kolejki (09/10.06.2018)
Chwałowice – Gołkowice (sb 17:00), Jejkowice – Radlin (sb 17:00), Łaziska – Szczejkowice (sb 17:00), Gotartowice – Orzepowice (nd 17:00), Kamień – Czerwionka (nd 17:00), Ochojec – Żory (nd 17:00), Baranowice – Wilchwy (nd 17:00), Bełk II – Boguszowice (nd 17:00).