SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
GKS Jastrzębie zakończył udany sezon w fotelu lidera z awansem na zaplecze ekstraklasy. ROW Rybnik ostatecznie uplasował się na 12 pozycji w II lidze. Unia Turza Śląska znów przegrała „mecz o wszystko” i teraz może już liczyć tylko na cud. W niższych klasach rozgrywkowych po kilku spotkaniach „z górnej półki” wystrzeliły szampany. Zapraszamy do lektury.
II liga (PZPN)
Wyniki XXXIV kolejki (01/02.06.2018)
- GKS Jastrzębie – Gwardia Koszalin 4:2 (2:1)
- Znicz Pruszków – ROW Rybnik 3:0 (0:0)
- Olimpia Elbląg – Rozwój Katowice 1:0 (0:0)
- Wisła Puławy – Garbarnia Kraków 0:2 (0:0)
- Warta Poznań – Siarka Tarnobrzeg 0:0
- ŁKS Łódź – Legionovia Legionowo 2:0 (1:0)
- Błękitni Stargard – Gryf Wejherowo 2:3 (1:2)
- GKS Bełchatów – Radomiak Radom 0:0
- Stal Stalowa Wola – MKS Kluczbork 2:0 (0:0)
TABELA KOŃCOWA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | GKS Jastrzębie | 34 | 65 | 54:30 |
2. | ŁKS Łódź | 34 | 65 | 47:23 |
3. | Warta Poznań | 34 | 62 | 43:24 |
4. | Garbarnia Kraków | 34 | 57 | 48:35 |
5. | Radomiak Radom | 34 | 55 | 52:37 |
6. | Olimpia Elbląg | 34 | 50 | 43:42 |
7. | Siarka Tarnobrzeg | 34 | 47 | 49:49 |
8. | GKS Bełchatów | 34 | 46 | 50:43 |
9. | Gryf Wejherowo | 34 | 46 | 42:46 |
10. | Rozwój Katowice | 34 | 44 | 36:44 |
11. | Stal Stalowa Wola | 34 | 44 | 44:39 |
12. | ROW Rybnik | 34 | 44 | 49:57 |
13. | Znicz Pruszków | 34 | 42 | 44:48 |
14. | Błękitni Stargard | 34 | 41 | 35:39 |
15. | MKS Kluczbork | 34 | 39 | 37:51 |
16. | Wisła Puławy | 34 | 36 | 34:44 |
17. | Gwardia Koszalin | 34 | 28 | 36:72 |
18. | Legionovia Legionowo | 34 | 27 | 36:56 |
III liga – grupa 3 (PZPN)
Wyniki XXXII kolejki (02/05.06.2018)
- Unia Turza Śląska – Stal Bielsko-Biała 0:1 (0:0)
- Pniówek Pawłowice – Górnik Zabrze II 4:0 (1:0)
- Stilon Gorzów – Polonia Głubczyce 1:2 (0:1)
- Piast Żmigród – Polkowice 3:1 (0:1)
- Ślęza Wrocław – Miedź Legnica II 3:2 (1:2)
- Gwarek Tarnowskie Góry – Stal Brzeg 1:1 (0:1)
- Zagłębie Lubin II – Rekord Bielsko-Biała 1:3 (1:1)
- Falubaz Zielona Góra – Lechia Dzierżoniów 4:3 (2:2)
- Ruch Zdzieszowice – Skra Częstochowa (wt 18:00)
Wyniki XXXI kolejki (30/31.05.2018)
- Polonia Głubczyce – Unia Turza Śląska 0:4 (0:1)
- Lechia Dzierżoniów – Pniówek Pawłowice 1:0 (0:0)
- Stal Brzeg – Falubaz Zielona Góra 2:1 (0:0)
- Skra Częstochowa – Stilon Gorzów 2:0 (0:0)
- Stal Bielsko-Biała – Ślęza Wrocław 1:2 (1:0)
- Miedź Legnica II – Zagłębie Lubin II 0:3 (0:2)
- Rekord Bielsko-Biała – Piast Żmigród 0:3 (0:0)
- Górnik Zabrze II – Ruch Zdzieszowice 2:2 (2:1)
- Polkowice – Gwarek Tarnowskie Góry 1:2 (1:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Ślęza Wrocław | 32 | 60 | 64:46 |
2. | Skra Częstochowa | 31 | 59 | 50:25 |
3. | Gwarek Tarnowskie Góry | 32 | 59 | 52:38 |
4. | Stal Brzeg | 32 | 58 | 67:44 |
5. | Polkowice | 32 | 58 | 62:40 |
6. | Piast Żmigród | 32 | 53 | 53:41 |
7. | Ruch Zdzieszowice | 31 | 47 | 54:40 |
8. | Rekord Bielsko-Biała | 32 | 46 | 49:47 |
9. | Lechia Dzierżoniów | 32 | 45 | 52:54 |
10. | Stal Bielsko-Biała | 32 | 45 | 39:44 |
11. | Zagłębie Lubin II | 32 | 42 | 51:56 |
12. | Stilon Gorzów | 32 | 40 | 55:59 |
13. | Górnik Zabrze II | 32 | 39 | 53:57 |
14. | Pniówek Pawłowice | 32 | 39 | 40:51 |
15. | Miedź Legnica II | 32 | 38 | 39:52 |
16. | Unia Turza Śląska | 32 | 33 | 47:60 |
17. | Falubaz Zielona Góra | 32 | 30 | 44:61 |
18. | Polonia Głubczyce | 32 | 19 | 35:91 |
Zapowiedź XXXIII kolejki (09.06.2018)
Miedź Legnica II – Unia Turza Śląska (sb 18:00), Polonia Głubczyce – Skra Częstochowa (sb 18:00), Pniówek Pawłowice – Ruch Zdzieszowice (sb 18:00), Górnik Zabrze II – Falubaz Zielona Góra (sb 18:00), Stal Brzeg – Piast Żmigród (sb 18:00), Polkowice – Zagłębie Lubin II (sb 18:00), Stal Bielsko-Biała – Stilon Gorzów (sb 18:00), Rekord Bielsko-Biała – Ślęza Wrocław (sb 18:00), Lechia Dzierżoniów – Gwarek Tarnowskie Góry (sb 18:00).
IV liga – grupa 2 (Śl. ZPN)
Wyniki XXIX kolejki (02/03.06.2018)
- Decor Bełk – Czaniec 2:3 (0:0)
- Unia Racibórz – Goczałkowice 3:0 (1:0)
- Tyski Sport II – Dąb Gaszowice 0:2 (0:2)
- Beskid Skoczów – Odra Centrum Wodzisław Śląski 1:7 (1:2)
- Radziechowy-Wieprz – Wilki Wilcza 5:2 (2:0)
- Drzewiarz Jasienica – Spójnia Landek 2:2 (1:1)
- Lędziny – Bytomski Sport 1:4 (0:3)
- Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Kuźnia Ustroń 0:0
Wyniki XXVIII kolejki (30.05.2018)
- Dąb Gaszowice – Odra Centrum Wodzisław Śląski 2:1 (1:0)
- Beskid Skoczów – Unia Racibórz 3:2 (2:1)
- Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Decor Bełk 2:4 (2:1)
- Goczałkowice – Lędziny 4:2 (1:1)
- Kuźnia Ustroń – Wilki Wilcza 6:2 (3:1)
- Czaniec – Drzewiarz Jasienica 1:1 (0:0)
- Spójnia Landek – Tyski Sport II 2:1 (1:0)
- Bytomski Sport – Radziechowy-Wieprz 3:2 (1:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Bytomski Sport | 29 | 64 | 70:36 |
2. | Decor Bełk | 29 | 55 | 64:42 |
3. | Czaniec | 29 | 48 | 40:28 |
4. | Odra Centrum Wodzisław Śl. | 29 | 47 | 45:28 |
5. | Radziechowy-Wieprz | 29 | 47 | 64:51 |
6. | Wilki Wilcza | 29 | 42 | 49:51 |
7. | Goczałkowice | 29 | 40 | 45:52 |
8. | Tyski Sport II | 29 | 39 | 69:56 |
9. | Drzewiarz Jasienica | 29 | 38 | 44:57 |
10. | Dąb Gaszowice | 29 | 35 | 51:57 |
11. | Kuźnia Ustroń | 29 | 33 | 45:46 |
12. | Podbeskidzie B-B II | 29 | 33 | 42:51 |
13. | Spójnia Landek | 29 | 33 | 41:50 |
14. | Unia Racibórz | 29 | 31 | 49:57 |
15. | Beskid Skoczów | 29 | 27 | 36:67 |
16. | Lędziny | 29 | 24 | 45:71 |
Zapowiedź XXX kolejki (09.06.2018)
Dąb Gaszowice – Drzewiarz Jasienica (sb 17:00), Goczałkowice – Odra Centrum Wodzisław Śląski (sb 17:00), Bytomski Sport – Unia Racibórz (sb 17:00), Spójnia Landek – Decor Bełk (sb 17:00), Wilki Wilcza – Lędziny (sb 17:00), Beskid Skoczów – Tyski Sport II (sb 17:00), Czaniec – Podbeskidzie Bielsko-Biała II (sb 17:00), Kuźnia Ustroń – Radziechowy-Wieprz (sb 17:00).