Piątek, 19 lipca 2019

imieniny: Alfreda, Wincentego, Wodzisława

RSS

KTS Gliwice nie zwalnia, JKTS gromi i remisuje

21.10.2018 10:39 | 0 komentarzy | adi

W II lidze mężczyzn wysokie zwycięstwa zanotowały Naprzód Borucin i KTS Gliwice. Klęską zakończył się wyjazd Jedynki Pszów do Bytomia. U kobiet zwycięstwa zanotowały JKTS I Jastrzębie i ULKS Ruch Pniów. Remisem zakończył się pojedynek drugiej drużyny JKTS-u.

KTS Gliwice nie zwalnia, JKTS gromi i remisuje
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wyniki 5. kolejki II ligi mężczyzn

KS Naprzód Borucin - LITS Meble Anders Żywiec 8:2

  • Dworakowski Rafał - Sobel Bartosz 2:3 (11/5, 11/13, 8/11, 11/6, 10/12)
  • Michael Daniel - Jurasz Adam 3:0 (11/4, 14/12, 11/6)
  • Dworakowski Rafał - Jurasz Adam 3:0 (11/8, 11/9, 12/10)
  • Michael Daniel - Sobel Bartosz 3:0 (11/0, 11/2, 11/6)
  • Piecowski Mirosław - Schreiber Jerzy 3:0 (11/8, 11/9, 11/7)
  • Lasota Mateusz - Mika Tomasz 3:0 (12/10, 11/4, 11/7)
  • Piecowski Mirosław - Mika Tomasz 3:0 (11/5, 11/5, 11/5)
  • Lasota Mateusz - Schreiber Jerzy 3:1 (10/12, 11/3, 11/9, 12/10)
  • Dworakowski Rafał / Lasota Mateusz - Jurasz Adam / Sobel Bartosz 2:3 (8/11, 7/11, 11/9, 11/7, 5/11)
  • Piecowski Mirosław / Michael Daniel - Mika Tomasz / Schreiber Jerzy 3:0 (11/8, 11/3, 11/3)

Sędzia Główny: Ryszard Nowotny

TTS II Bytom - MUKS Jedynka Pszów 9:1

  • Wróbel Dariusz - Kempa Mateusz 3:0 (12:10, 11:8, 11:9)
  • Balcerzak Marcin - Kowol Marek 3:1 (11:6, 10:12, 11:5, 11:8)
  • Łysakowski Michał - Kowol Marek 1:3 (11:5, 8:11, 7:11, 5:11)
  • Balcerzak Marcin - Borek Łukasz 3:1 (11:3,11:4, 8:11, 13:11)
  • Trela Mateusz - Borek Kamil 3:1 (4:11, 11:5, 11:5, 11:5)
  • Twardowski Szymon - Święcicki Szymon 3:1 (7:11, 11:7, 11:7, 11:9)
  • Trela Mateusz - Święcicki Szymon 3:0 (11:7, 11:9, 12:10)
  • Twardowski Szymon - Borek Kamil 3:0 (11:7, 11:5, 11:7)
  • Balcerzak Marcin / Wróbel Dariusz - Kowol Marek / Borek Kamil 3:0 (11:7, 11:2, 11:8)
  • Trela Mateusz / Twardowski Szymon - Kempa Mateusz / Święcicki Szymon 3:1 (11:4, 11:9, 9:11, 11:6)

Sędzia Główny: Alfred Płaszczyński

MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry - KTS Gliwice 2:8

  • Skop Szymon - Kwodawski Bartosz 0:3 (1:11, 9:11, 6:11)
  • Klimczok Mateusz - Kądziela Marek 1:3 (11:9, 3:11, 9:11, 12:14)
  • Skop Szymon - Kądziela Marek 0:3 (7:11, 4:11, 8:11)
  • Klimczok Mateusz - Kwodawski Bartosz 0:3 (6:11, 9:11, 10:12)
  • Bartusik Marek - Lubaś Sebastian 0:3 (1:11, 10:12, 6:11)
  • Chorąży Maciej - Steuer Dariusz 3:2 (7:11, 8:11, 11:9, 12:10, 11:6)
  • Bartusik Marek - Steuer Dariusz 3:2 (10:12, 8:11, 11:8, 11:8, 15:13)
  • Chorąży Maciej - Lubaś Sebastian 1:3 (11:9, 4:11, 7:11, 7:11)
  • Klimczok Mateusz / Skop Szymon - Kądziela Marek / Kwodawski Bartosz 1:3 (6:11, 11:8, 8:11, 8:11)
  • Chorąży Maciej / Bartusik Marek - Lubaś Sebastian / Steuer Dariusz 1:3 (8:11, 11:9, 11:13, 8:11)

Sędzia Główny: Wojciech Romik

Wyniki 2. kolejki II ligi kobiet

ULKS Ruch Pniów - UKTS Sokół Orzesze 6:4

  • Gralok Maria - Stanisławska Sandra 3:1 (11/9,9/11,11/8,11/9)
  • Ksol Izabela - Kulas Anna 3:0 (11/5,11/6,11/6)
  • Gralok Maria - Kulas Anna 1:3 (6/11,11/5,9/11,9/11)
  • Ksol Izabela - Stanisławska Sandra 3:0 (11/3,12/10,13/11)
  • Kopyra Barbara - Radzik Martyna 0:3 (10/12,6/11,5/11)
  • Świniarska Mariola - Tkocz Julia 3:2 (9/11,11/13,14/12,11/8,11/7)
  • Kopyra Barbara - Tkocz Julia 1:3 (5/11,11/7,2/11,5/11)
  • Świniarska Mariola - Radzik Martyna 3:1 (11/3,11/13,11/8,11/6)
  • Ksol Izabela / Świniarska Mariola - Stanisławska Sandra / Tkocz Julia 3:0 (12/10,11/6,11/4)
  • Gralok Maria / Kopyra Barbara - Kulas Anna / Radzik Martyna 1:3 (14/12,10/12,9/11,6/11)

Sędzia Główny: Leszek Biliński

MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry - JKTS I Jastrzębie Zdrój 1:9

  • Razakowska Estera - Paszek Agata 0:3 (8:11, 13:15, 5:11)
  • Kluszewska Milena - Tokarczyk Karolina 2:3 (11:9, 11:7, 11:13, 4:11, 6:11)
  • Razakowska Estera - Kubiak Anna 3:1 (12:10, 11:7, 5:11, 11:9)
  • Kluszewska Milena - Paszek Agata 0:3 (7:11, 7:11, 5:11)
  • Mika Patrycja - Wyrobek Sabina 2:3 (11:13, 11:9, 11:8, 7:11, 9:11)
  • Koźluk Dominika - Gumula Renata 0:3 (8:11, 6:11, 1:11)
  • Mika Patrycja - Gumula Renata 0:3 (3:11, 2:11, 6:11)
  • Koźluk Dominika - Mikołajec Patrycja 2:3 (11:9, 10:12, 7:11, 11:9, 4:11)
  • Razakowska Estera / Kluszewska Milena - Paszek Agata / Wyrobek Sabina 0:3 (8:11, 8:11, 2:11)
  • Mika Patrycja / Koźluk Dominika - Kubiak Anna / Kałużny Laura 0:3 (3:11, 6:11, 7:11)

Sędzia Główny: Marta Nowak

JKTS II Jastrzębie Zdrój - UKS Huragan Sosnowiec 5:5

  • Tomczak Weronika - Majewska Zuzanna 3:0 (11:7, 11:5, 11:4)
  • Pustelnik Kamila - Ochman Agnieszka 1:3 (14:16, 9:11, 11:9, 8:11)
  • Tomczak Weronika - Ochman Agnieszka 3:1 (11:3,12:14, 11:5, 11:7)
  • Pustelnik Kamila - Majewska Zuzanna 2:3 (6:11, 7:11, 11:7, 12:10, 11:13)
  • Zborowska Alina - Zygadło Martyna 0:3 (7:11, 8:11, 5:11)
  • Krawczyk Kinga - Majewska Bogusława 3:0 (11:7, 13:11, 11:3)
  • Potempa Roksana - Majewska Bogusława 1:3 (6:11, 11:4, 4:11, 9:11)
  • Krawczyk Kinga - Zygadło Martyna 3:1 (5:11, 11:9, 11:7, 11:7)
  • Tomczak Weronika / Pustelnik Kamila - Majewska Zuzanna / Majewska Bogusława 2:3 (12:14, 13:11, 7:11, 12:10, 6:11)
  • Krawczyk Kinga / Potempa Roksana - Ochman Agnieszka / Zygadło Martyna 3:2 (12:14, 11:3, 9:11, 11:7, 11:7)

Sędzia Główny: Krystian Cichoń