Poniedziałek, 22 kwietnia 2019

imieniny: Leona, Kai, Heliodora

RSS

27.10.2018 18:33 | 0 komentarzy | adi

W II-ligowych rozgrywkach tenisa stołowego zwycięstwa odnieśli liderzy - KTS Gliwice wśród mężczyzn i pierwsza drużyna JKTS-u Jastrzębie-Zdrój wśród kobiet.

Liderzy nie zwalniają
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wyniki 6. kolejki II ligi mężczyzn

KTS Gliwice - TTS II Bytom 7:3

  • Kwodawski Bartosz - Wróbel Dariusz 2:3 (11:2, 14:12, 10:12, 4:11, 11:9)
  • Kądziela Marek - Balcerzak Marcin 3:2 (19:17, 2:11, 11:13, 11:8, 11:5)
  • Kwodawski Bartosz - Balcerzak Marcin 1:3 (11:5, 8:11, 9:11, 6:11)
  • Kądziela Marek - Wróbel Dariusz 3:0 (11:5, 11:5, 13:11)
  • Lubaś Sebastian - Twardowski Szymon 3:2 (11:6, 11:9, 9:11, 13:15, 11:9)
  • Steuer Dariusz - Trela Mateusz 2:3 (4:11, 11:5, 5:11, 11:7, 4:11)
  • Lubaś Sebastian - Trela Mateusz 3:0 (11:6, 11:5, 16:14)
  • Steuer Dariusz - Twardowski Szymon 3:0 (11:9, 11:3, 13:11)
  • Kwodawski Bartosz / Kądziela Marek - Wróbel Dariusz / Balcerzak Marcin 3:1 (11:9, 7:11, 11:8, 11:3)
  • Steuer Dariusz / Lubaś Sebastian - Twardowski Szymon / Trela Mateusz 3:2 (11:5, 11:13, 11:9, 13:15, 11:9)

Sędzia Główny: Jarosław Tomicki

LZS Odra Kąty Opolskie - TS Kuźnia Martex Rybnik 4:6

Sędzia Główny: Sebastian Bak

MUKS Jedynka Pszów - KS Naprzód Borucin 6:4

  • Kowol Marek - Dworakowski Rafał 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:1)
  • Kempa Mateusz - Michael Daniel 1 1:3 (9:11, 6:11, 11:6, 5:11)
  • Kowol Marek - Michael Daniel 1 1:3 (4:11, 13:11, 6:11, 6:11)
  • Kempa Mateusz - Dworakowski Rafał 1 3:2 (11:6, 9:11, 11:8, 9:11, 11:9)
  • Święcicki Szymon - Lasota Mateusz 2 3:0 (11:9, 11:7, 11:8)
  • Borek Łukasz - Piecowski Mirosław 2 1:3 (11:4, 12:14, 10:12, 6:11)
  • Święcicki Szymon - Piecowski Mirosław 2 2:3 (4:11, 11:6, 11:6, 6:11, 10:12)
  • Borek Łukasz - Lasota Mateusz 2 3:2 (12:10, 9:11, 11:5, 6:11, 12:10)
  • Kowol Marek / Borek Kamil - Dworakowski Rafał / Lasota Mateusz 1 3:2 (11:4, 11:8, 6:11, 9:11, 11:6)
  • Kempa Mateusz / Święcicki Szymon - Michael Daniel / Piecowski Bogdan 2 3:2 (3:11, 11:9, 8:11, 11:3, 11:8)

Sędzia Główny: Grzegorz Miler

Wyniki 3. kolejki II ligi kobiet

KU AZS UJD II Częstochowa - ULKS Ruch Pniów 10:0

  • Falarz Kinga - Gralok Maria 3:0 (11:8, 11:7, 11:5)
  • Rakowska Karolina - Ksol Izabela 3:2 (11:6, 6:11, 7:11, 14:12, 13:11)
  • Falarz Kinga - Ksol Izabela 3:1 (11:9, 6:11, 11:4, 11:7)
  • Rakowska Karolina - Gralok Maria 3:1 (11:13, 11:7, 11:6, 11:7)
  • Zając Karolina - Kopyra Barbara 3:0 (11:7, 11:4, 11:2)
  • Wrzosek Diana - Świniarska Mariola 3:1 (10:12, 11:2, 11:7, 11:6)
  • Zając Karolina - Świniarska Mariola 3:1 (11:3, 11:7, 10:12, 11:7)
  • Wrzosek Diana - Kopyra Barbara 3:0 (11:5, 11:9, 11:7)
  • Falarz Kinga / Zając Karolina - Ksol Izabela / Świniarska Mariola 3:1 (6:11, 11:7, 11:9, 11:4)
  • Rakowska Karolina / Wrzosek Diana - Gralok Maria / Kopyra Barbara 3:2 (9:11, 11:4, 6:11, 11:4, 11:7)

Sędzia Główny: Paweł Pięta

JKTS I Jastrzębie Zdrój - KU AZS UJD III Częstochowa 10:0

  • Paszek Agata - Rakowska Magdalena 3:0 (11:3, 11:6, 11:8)
  • Wyrobek Sabina - Jezik Aleksandra 3:0 (11:5, 11:5, 11:8)
  • Paszek Agata - Jezik Aleksandra 3:0 (11:6, 11:3, 11:6)
  • Wyrobek Sabina - Rakowska Magdalena 3:0 (11:8, 11:6, 11:5)
  • Kubiak Anna - Szemiel Julia 3:0 (11:4, 11:5, 11:8)
  • Mikołajec Patrycja - Mazur Klaudia 3:1 (8:11, 11:7, 11:8, 11:9)
  • Kałużny Laura - Mazur Klaudia 3:1 (9:11, 11:3, 11:1, 11:9)
  • Mikołajec Patrycja - Szemiel Julia 3:1 (12:14, 11:8, 11:9, 11:5)
  • Paszek Agata / Wyrobek Sabina - Jezik Aleksandra / Rakowska Magdalena 3:0 (11:5, 11:4, 11:8)
  • Kubiak Anna / Kałużny Laura - Szemiel Julia / Mazur Klaudia 3:0 (11:3, 11:5, 11:9)

Sędzia Główny: Elżbieta Cichoń

UKTS Sokół Orzesze - JKTS II Jastrzębie Zdrój - 8 listopada