Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

SP Krzanowice zagra na Stadionie Śląskim

W czwartek 15 listopada na orliku w Pietrowicach Wielkich odbył się powiatowy turniej piłki nożnej U-10 chłopców „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”.

SP Krzanowice zagra na Stadionie Śląskim

Do rywalizacji przystąpiły drużyny: SP Szonowice, UKS Pawłów, SP18 Racibórz, SP Pietrowice Wielkie, IKAR Racibórz, SP Krzanowice oraz SP13 Racibórz, które rozlosowano na dwie grupy. 

Po rywalizacji grupowej w meczach półfinałowych spotkały się drużyny:

  • SP Pietrowice – SP 13 Racibórz 2:2 (karne 1:2)
  • SP Krzanowice – SP Szonowice 7:1

Mecz o III miejsce:

  • SP Pietrowice – SP Szonowice 2:1

Mecz o I miejsce:

  • SP 13 Racibórz – SP Krzanowice 1:5

Awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się wiosną na Stadionie Śląskim w Chorzowie wywalczyła drużyna SP Krzanowice grająca w składzie: Samuel Kozubek, Sebastian Sławik, Jakub Raida, Maksymilian Siwon, Kamil Krautwurst, Piotr Sławik, Szymon Klimaszka, Dawid Rudek, Kamil Zgrzendek, trener Zbigniew Szymański.


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].