Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
WOŚP w Raciborzu na godz. 19.29: 64 402,26 zł
O 18.40 było 44 384,60 zł; o 17.20: 25 847,51 zł; skarbonka z PCS: 1643,21 zł i 3,60 euro; skarbonka z MDK: 334,83 zł

Zwycięstwo Unii Racibórz w Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej Halowej [ZDJĘCIA]

W sobotę 24 listopada w hali sportowej w Rudniku odbył się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Halowej rocznika 2007.

Zwycięstwo Unii Racibórz w Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej Halowej [ZDJĘCIA]

Organizatorem turnieju był Klub Sportowy Unia Racibórz. Patronat nad zawodami objął Starosta Raciborski.

Do rywalizacji sportowej stanęło pięć drużyn: Gwarek Zabrze, GKS Pierwszy Chwałowice, WSP Wodzisław Śląski, Unia Racibóz I oraz Unia Racibórz II. Drużyny rywalizowały systemem "każdy z każdym". Po rozegraniu wszystkich spotkań najlepsza okazała się Unia Racibórz I, drugie miejsce zajął Gwarek Zabrze, a trzecie GKS Pierwszy Chwałowice. Na kolejnych miejscach sklasyfikowano Unię Racibórz II i WSP Wodzisław Śląski. Naskuteczniejszym strzelecem turnieju okazał się Fabian Szkodny z Gwarka, najlepszym bramkarzem Kacper Szkatuła z WSP, a najlepszym zawodnikiem turnieju został Maciej Pastuszka z Chwałowic.

Poza rywalizacją sportową głównym celem turnieju było udzielenie wsparcia niepełnosprawnemu Marcinowi Otlikowi z Raciborza. Środki finansowe z "wpisowego" oraz uzyskane z dystrybucji domowych wypieków oraz ciepłych napojów przygotowanych przez rodziców piłkarzy KS Unia Racibórz zostaną przekazane na konto Fundacji "Zdążyć z Pomocą" z przeznaczeniem na bezpośrednią pomoc dla Marcina. Na zakończenie turnieju Marcin wręczył zawodnikom pamiątkowe puchary i dyplomy. 

Wyniki rozegranych spotkań:

  • Gwarek Zabrze – GKS Pierwszy Chwałowice 3:2
  • KS Unia Racibórz II – KS Unia Racibórz I 0:1
  • GKS Pierwszy Chwałowice - KS Unia Racibórz II 3:1
  • WSP Wodzisław Śląski – Gwarek Zabrze 1:4
  • KS Unia Racibórz II - WSP Wodzisław Śląski 2:0
  • KS Unia Racibórz I -  GKS Pierwszy Chwałowice 3:0
  • WSP Wodzisław Śląski - KS Unia Racibórz I 0:7
  • Gwarek Zabrze – KS Unia Racibórz II 2:0
  • KS Unia Racibórz I – Gwarek Zabrze 2:1
  • GKS Pierwszy Chwałowice  - WSP Wodzisław Śląski 5:0

Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].