Sobota, 20 lipca 2019

imieniny: Czesława, Hieronima, Eliasza

RSS

MUKS Jedynka Pszów zgodnie z planem [WYNIKI]

03.04.2019 09:28 | 0 komentarzy | dud

W meczu 20. kolejki II ligi mężczyzn tenisa stołowego, MUKS Jedynka Pszów zgodnie z oczekiwaniami wygrała z LZS Odrą Kąty Opolskie. Sprawdź pozostałe wyniki. 

MUKS Jedynka Pszów zgodnie z planem [WYNIKI]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

LZS Odra Kąty Opolskie - MUKS Jedynka Pszów 4:6

  • Iwaniuk Grzegorz - Kempa Mateusz 3:1 (11:2,10:12,11:5,11:6)
  • Burkacki Mateusz - Święcicki Szymon 2:3 (7:11,11:6,5:11,11:7,9:11)
  • Pacek Krzysztof - Kowol Marek 0:3 (7:11,5:11,7:11)
  • Bąk Sebastian - Borek Łukasz 0:3 (8:11,7:11,8:11)
  • Iwaniuk Grzegorz - Kowol Marek 3:0 (11:6,11:7,11:5)
  • Burkacki Mateusz - Borek Łukasz 2:3 (11:5,11:5,11:13,8:11,5:11)
  • Pacek Krzysztof - Kempa Mateusz 0:3 (7:11,8:11,6:11)
  • Bąk Sebastian - Borek Kamil 3:0 (11:7,11:8,11:6)
  • Burkacki Mateusz / Iwaniuk Grzegorz - Kowol Marek / Borek Kamil 1:3 (11:4,6:11,7:11,5:11)
  • Pacek Krzysztof / Bąk Sebastian - Kempa Mateusz / Święcicki Szymon 3:0 (11:5,13:11,11:6)

ULKS Ruch Pniów - KU AZS UJD III Częstochowa 7:3

  • Świniarska Mariola - Mazur Klaudia 3:1 (11:6,10:12,12:10,11:4)
  • Ksol Izabela - Rakowska Magdalena 3:1 (7:11,11:9,11:5,11:9)
  • Świniarska Mariola - Rakowska Magdalena 3:0 (11:8,13:11,11:6)
  • Ksol Izabela - Mazur Klaudia 3:1 (11:5,11:1,4:11,11:2)
  • Kopyra Barbara - Szemiel Julia 0:3 (9:11,6:11,5:11)
  • Gralok Maria - Jezik Aleksandra 3:2 (11:7,5:11,8:11,11:6,11:3)
  • Kopyra Barbara - Jezik Aleksandra 2:3 (13:11,11:8, 9:11, 6:11, 9:11)
  • Gralok Maria - Szemiel Julia 0:3 (7:11, 7:11, 12:14)
  • Świniarska Mariola / Ksol Izabela - Rakowska Magdalena / Jezik Aleksandra 3:0 (11:3, 11:7, 11:6)
  • Kopyra Barbara / Gralok Maria - Szemiel Julia / Mazur Klaudia 3:0 (11:8, 11:8, 11:8)

KS Naprzód Borucin - LZS BLYSS Kujakowice 5:5

  • Michael Daniel - Galas Michał 3:1 (11:7, 11:2, 8:11, 11:6)
  • Piecowski Mirosław - Załuski Jakub 2:3 (11:9, 5:11, 11:9, 8:11, 7:11)
  • Michael Daniel - Załuski Jakub 2:3 (5:11, 9:11, 11:7, 11:7, 7:11)
  • Piecowski Mirosław - Galas Michał 2:3 (6:11, 11:7, 6:11, 11:9, 4:11)
  • Lasota Mateusz - Głuszek Wojciech 3:1 (12:10, 8:11, 11:9, 11:8)
  • Dworakowski Rafał - Kleszcz Krzesimir 0:3 (9:11, 8:11, 13:15)
  • Lasota Mateusz - Kleszcz Krzesimir 3:0 (11:4, 11:3, 12:10)
  • Dworakowski Rafał - Głuszek Wojciech 3:2 (11:5, 10:12, 12:10, 10:12, 11:6)
  • Michael Daniel / Piecowski Mirosław - Galas Michał / Załuski Jakub 1:3 (7:11, 5:11, 11:4, 6:11)
  • Lasota Mateusz / Dworakowski Rafał - Głuszek Wojciech / Kleszcz Krzesimir 3:0 (11:7, 11:2, 12:10)

UKTS Sokół Orzesze - JKTS I Jastrzębie Zdrój 1:9

KTS Gliwice - MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 10:0

  • Lubaś Sebastian - Klimczok Mateusz 3:1 (11:7, 7:11, 8:11, 11:8)
  • Kądziela Marek - Bartusik Marek 3:1 (11:9, 6:11, 11:5, 13:11)
  • Kądziela Marek - Klimczok Mateusz 3:2 (12:14, 11:7, 11:3, 5:11, 11:8)
  • Lubaś Sebastian - Bartusik Marek 3:0 (11:5, 11:5, 11:9)
  • Kwodawski Bartosz - Idaczyk Dominik 3:1 (11:8, 11:1, 10:12, 11:6)
  • Steuer Dariusz - Chorąży Maciej 3:2 (11:8, 11:8, 4:11, 4:11, 13:11)
  • Steuer Dariusz - Idaczyk Dominik 3:2 (8:11, 11:4, 11:4, 12:14, 11:6)
  • Kwodawski Bartosz - Chorąży Maciej 3:0 (12:10, 11:7, 11:7)
  • Kądziela Marek / Kwodawski Bartosz - Bartusik Marek / Chorąży Maciej 3:0 (11:7, 11:8, 12:10)
  • Lubaś Sebastian / Steuer Dariusz - Klimczok Mateusz / Idaczyk Dominik 3:1 (11:6, 6:11, 11:9, 11:6)


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl